Şimdi Ara

Bu mu istediğimiz Fenerbahçe?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu takım şampiyonluğu haketmiyor kardeşim, şu hocaya bak şu takıma bak şu orta sahaya bak şu oyuna bak.Yazıklar olsun Kadıköyde izlediğimz maça bak bugün maç diye sevinemiyorum artık.Tez zaman köyüne yada katara döner inşallah.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bu sene şampiyon olursanız gelecek seneyi kaybedersiniz bizim gibi.Hamza olayına döner iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun antalyaspor macina gittim. Antalya cok net bir sekilde bizden iyi oynuyor. Eyyorlamam bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara iyi oynuyoduk sonra gene bozduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahayı da sabunlamışlar galiba .. futbolcularımız kritik anlarda kayıyorlar..Arkası gelmez dertlerimin şarkısı hazır..Gazozuna maç yapıyorlar sanki..
  • Her sene teknik direktölere bahane bulmayi bırakmanin zamanı gelmedi mi? Aziz varken fener bu anlayin artik bu senede Beşiktaşin sampiyonlugunu izleriz....

• iyide fener hep böyleki bazen oluyor iyi bişiler oynuyorlardı ama nadir, genelde bu takım böyle zaten
  • evet josef de souza'yı görüyoruz bi ara Topal'ı kesiyordu.
  • inceden Azizsilin gerekiyor sanırım...Yoksa tadı tuzu yok..
  • Caner yerine hasan ali diego yerine ozanı oynatırsan böyle olur tabii.t.d kaskafalı olunca böyle bi tablo çıkıyor.çok aradılar heralde bu t.d yi. yahu bunu alacağına ismaili yollama daha rahattık valla.bu hale getirdi bizi bu yönetim.her zaman dedim başkan hapisten çıktıktan sonra iyice sapıttı.tek yaptığı doğru iş ersun yanalı getirmekonunda başını yedi zaten sağolsun.onun dışında yaptığı düzgün iş var mı ? defolup gitselerde kurtulsak şu portekiz çomarını da alıp.
  • İki defansif takım oynarsa olacağı bu.Fenerliler takımına fazla haksızlık ediyor,defansif oynamak da bir futbol anlayışıdır.

• Sahanın en iyisi fener adına Ozan gerisini siz düşünün.volkan şende biraz kıpırdandı maç başında ama sonradan kayboldu.2.yarı farklı olur fener 1 farkla kazanacak.osmanlıda çok kötü oynuyor
  • Fener atacak gibi.
  • Maçı bıraktım forumlarda takılıyorum. Maç çok sıkıcı.

• Takımda sıkıntı var ..bu maçı almak istemiyorlar..
  • Bu sene şampiyon olup hoca değiştirebilirler pekala. Geçelim bu Gs ye ortak bulma çabalarını. GS 2*3 sene daha 3-5. sıralarda bitirir ligi.
  • Fenerin 1-0 kazandığı tonla maç var. O maçlar da böyle oynamıştı. Tek fark bugün şansı tutmadı. İkinci yarıdaki kadroyu ilk yarıda oynatsa yenerdi Fener.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

Bu sene şampiyon olup hoca değiştirebilirler pekala. Geçelim bu Gs ye ortak bulma çabalarını. GS 2*3 sene daha 3-5. sıralarda bitirir ligi.

He yav he. 8. olduk ardından olanlar malum. FT gitmese domine etmeye devam ederdik.
  • Başından beri söylüyorum Pereira'nın Prandelli'den hiçbir farkı yok. İkisi de aynı ruhsuz oyunu oynatıyor. Futbolcular kaliteli olduğu için takım savunmasını iyi yapıyor takım. Biraz takım savunması biraz hakemlerle buralara.kadar geldiniz ama gördüğünüz gibi daha fazla ilerlemiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.