Şimdi Ara

Bu Maserati'yi alayımmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ŞUKALEMUN (6 mesaj) awsgdr (3 mesaj) iade (2 mesaj) bnym97 (2 mesaj) kerim336 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (13 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-maserati-ss-motors-2000-maserati-3200-gt-168671139/detay

Arkadaşlar Lüx araba almaya karar verdim tabi bütçem doğrultusunda. Maserati'de karar kıldım. Aslında porsche'lerede bakıyordum ama bu Maserati hoşuma gitti baya. Sizce bu araç alınırmı sıkıntı çekermiyim?

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu jantlarla değil.
  • Yarbay
    5333 Mesaj
    Yeni üyelerden biri de Linea sorsun, ne bileyim Clio mu Polo mu desin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 22 Temmuz 2014; 21:32:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2966 Mesaj
    Bu tür Tr piyasasında sayılı bir aracı yürütmesi satın almasından daha zor olacaktır bence.

Spor araç için İtalyan çok iyi bir seçim fakat bu model sizin işinizi görmez bence. Daha piyasa aracı lazım size bu koleksiyonluk gibi bişey resmen.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Hocam Fakirler Birliği Başkanı olarak ciddimisiniz acep

|
    |
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    Resimlere aldanmayın. Uzun pozlama ile çekildiği için güzel gözüküyor. Ancak iç mekanda dikkat ederseniz çok deforme olmuş alanlar var. Araç biraz yorgun yani. Ben olsam o parayı bu araca yatırmazdım. Daha yüksek model bir araç bakmanızda fayda var.
  • Binbaşı
    1678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ŞUKALEMUN

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-maserati-ss-motors-2000-maserati-3200-gt-168671139/detay

Arkadaşlar Lüx araba almaya karar verdim tabi bütçem doğrultusunda. Maserati'de karar kıldım. Aslında porsche'lerede bakıyordum ama bu Maserati hoşuma gitti baya. Sizce bu araç alınırmı sıkıntı çekermiyim?

Bence Porsche'dan daha güzel. Maseratti'nin karizması yeter. Fiyat uygun geldi, bir sorunu yok değil mi?

• Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Ben olsam Mustang Gt alırdım.

|
    |
  • Binbaşı
    1245 Mesaj
    Maserati hakkında bilgim yok ama ben o paralara m3 alirdm

• Yarbay
    2941 Mesaj
    Cambiocorsa lara da bakin derim...

|
    |
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Resimlere aldanmayın. Uzun pozlama ile çekildiği için güzel gözüküyor. Ancak iç mekanda dikkat ederseniz çok deforme olmuş alanlar var. Araç biraz yorgun yani. Ben olsam o parayı bu araca yatırmazdım. Daha yüksek model bir araç bakmanızda fayda var.

28.000 euroya ne kadar kalıtelı bır luks arac olur kı? bu arac bana cok duzgun gelmedı nedense. fıyatı da o nedenle bu kadar sanırım
    quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Bence Porsche'dan daha güzel. Maseratti'nin karizması yeter. Fiyat uygun geldi, bir sorunu yok değil mi?

http://www.youtube.com/watch?v=bP0WQN6hnKI işte videokine benzer canlı görüntüsü böyle.

Bir sorun varmı yokmu bilmiyorum daha arayıp konuşmadım. Siyahı var bide o daha pahalı.

http://www.youtube.com/watch?v=wXDeijsqyCg

Böyle egzos sesi vercekse hemen alırım hasta oldum şimdi
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

28.000 euroya ne kadar kalıtelı bır luks arac olur kı? bu arac bana cok duzgun gelmedı nedense. fıyatı da o nedenle bu kadar sanırım

28 Bin Euro - 80 Bin TL para ediyor. Bu paraya süper lüks olmasa da lükse yakın, yüksek model, düşük km, son teknoloji bir araç alınabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    6843 Mesaj
    Araç süper görünüyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2366 Mesaj
    Konu fake galiba ama ilandaki maserati de gerçekten iğrenç bir görünüme sahip.
    |
    |
  • Binbaşı
    1969 Mesaj
    Arkadaşlar Boeing mi Airbus mı? Lütfen yardım edin,kıta içi kullanıcam hep kıta içinde kaç lt yakar 100kmde? Sigortası, kaskosu kaça patlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4099 Mesaj
    Mühendisliğinden şephem yokta.Çok tipsiz yav
    |
    |
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    La bi bitmediniz. Biri der ilk sürdüğüm araba ferrari olcak abim sayesinde biri der x5 alcaz biri der maserati alcaz.
    BU KALEMUN SAHİBİ KİM?
    -HANGİ KALEMUN?
    -ŞUKALEMUN !!!
    Buda arkadaşın profilindeki komik yazı. Bunu okuduktan sonra inanasım gelmedi hiç nedense

|
    |
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

Yavaş al da belin ağrımasın

Şikayet ettim ağlama şimdi hadi.

Arabayı gidip görücem bkalım beğenirsem sorun yoksa kaza falan alıcam. Foto atarım buraya drift çekerek.

Anca orda arabanın içine oturup baba fotoğrafımı çeksene dersin sen

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.