Şimdi Ara

Bu lpg markasını duyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Edirne'de ikamet ediyorum. Burada en ucuz lpg opette aygaz euro lpg+ ve lt'si 1.76. Geçen gün işten gelirken bir istasyonda Yurtgaz diye bir marka satılıyordu ve lt'si 1.69'du. Daha önce bu markayı kullananız var mı?

• duymadım duymaktta gerekmez zaten yerel bir gaz ismidir
  • kullanan müşterilerimiz var şu an için bir sorun yok.
  • ben duymadım
  • yenımı cıkmıs
  • Ben de ikamet ettiğim yerdeki belediye akaryakıt istasyonundan Batıgaz alıyorum.İsimli birçok markadan fazla km gidiyorum.
  • sn uysalotogaz. size bir sorum olacak? atiker montajı yapıyor musunuz? bakım için , ayar için falan size gelebilir miyim? o açıdan soruyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyon

sn uysalotogaz. size bir sorum olacak? atiker montajı yapıyor musunuz? bakım için , ayar için falan size gelebilir miyim? o açıdan soruyorum?

atikerin bayisi değilim ama bir sorununuz olursa lpg konusunda size herdaim yardımcı olurum.
    işyerime beklerim.
  • yerel bir gaz firması dediğiniz kuruluş sadece bir bölgede satış yapmıyor arkadaşlar...
  • yurtgaz ve batıgazı ikisini de istasyonlarda gördüm ama kalitesi hakkında bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkonu

yurtgaz ve batıgazı ikisini de istasyonlarda gördüm ama kalitesi hakkında bir fikrim yok.

batıgaz güzel yurtgazı bilmiyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.