Şimdi Ara

Bu kız %100 haklı bende Acun medyada stajyerdim çünkü bir ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
18
Favori
32.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Survivor" ekibi ile sürtüşme yaşayan Merve Büyüksaraç, yarışmanın Kıbrıs'ta yapılan büyük finaline de katılmadı. Ekipte bir tek onun olmaması, yayında verilen ada görüntülerinden de montajla tamamen çıkarılması, yaşanan gerilimi bir kez daha gündeme getirdi. Merve Büyüksaraç, dün TV8'de yayınlanan "Böyle Bir Şey Var mı?" programında da konuyla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu: "Survivor ortamını gerçek, yarışmanın adil olduğunu sanıyordum ama öyle değilmiş. Olanları adadan dönünce daha net anladım, çok üzüldüm. Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer... İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş. Mustafa Topaloğlu, Sibel'in (Tüzün) hakkını savunduğum için bana sürekli küfür etti ama yayınlamadılar mesela... Öte yandan beni hiç öyle olmadığım halde saygısız biri gibi gösterdiler, imajımı bozdular. Mesela Anıl da çok tutuldu, herkes çok sevdi, ama hepsi tezgâh. Geldiğinde ekipteki herkesi ismine kadar tanıyordu. Adadan ayrıldıktan sonra Acun Medya çalışanlarının bana 'Biz Mustafa Topaloğlu'yla 10 hafta sözleşme yaptık' demesi. Bir de benim için 'Doğuş'u sırtından vurdu, Almeda'yı kandırdı' dediler. Doğuş'u yazdığım hafta Acun Medya çalışanları beni yönlendirdi, Doğuş'u yazmamızı onlar istedi. Adada o kadar aç da değildik. Evet, yerde yatıyorduk, fareler vardı ama yapım ekibi yemek veriyordu. Çok ciddi açlık çekmedik hiç. Sözleşmede 'Kıbrıs'a gelmezseniz 100 bin TL ödersiniz' yazıyordu, buna rağmen gitmedim. Gerekirse o cezayı ödemeye hazırım. Yarışmaya katıldığım için de pişmanım."

arkadaşlar harfi harfine doğru ben 2 sene önce staj yaptım survivor var mısın yok musun zamanında. Bu kasetlerin hep ham görüntüleri gelirdi bizlere montaj bölümündeydim,, bugüne kadar söylemek istemedim ama artık bu yapmacık tavırlar falan benimde canımı sıkmaya başladı. Sizlerde buraya Nihat kazandı yok bu kazandı diye survivorla ilgili mesajlar atınca iyice tepen attı. Size tüm kalbimle yemin ediyorum orada yaşananların hepsi sahte, ham kasetlerde Acun küfürlü konuşurdu yarışmacılara nasıl yarışmaları gerektiğini kimin kazanması gerektiğini söylerdi.

Hatta şöyle bir olay olmuştu bir keresinde. Oturdum ham kasetlerde kamera arkası görüntüleri izliyorum. O zaman galiba Survivor Aydın mı ne diye bir adam var tam hatırlaymıyorum kızlara karşı hep kazanıyor. Acun geldi adama bağırdı dediki abi dedi sürekli sürekli kendini parçalamana gerek yok hep kazanıyorsun denge olmuyor sen şimdi bir daha geç bu ince çubuktan karşıya ama şöyle gerçekçi bir şekilde atla dedi. Sonra yarışmacılar giderdi Acun kordinatörü Esadla konuşurdu bunlar tersinden kalkmış bugün derdi.

Yani bu kızın söylediklerinin hepsi gerçek. Adada açta kalmıyorlardı onuda gördüm sandaviç paketleri falan veriyorlardı bunlara sonra kızlar otellere falan gidip özel ihtiyaçlarını karşılıyorlardı. Yoksa orda 2 ay kalsa bacağında her ter tarafı kıl olur değil mi?
    Durum bu daha neler şahit oldum.Kızın dediği gibi Acun falan Anılı tanıyordur eski çalışanları falandır yoksa neymişte efendim anıl bilmem ne olmuş vs vs yok öyle bir şey arkadaş hepsi sözleşmeli hepsine para yediriyorlar istediği yeri kesip istediği yeri veriyorlar

Bence bu duruma karşı bir büyük kuvvet oluşuturup twitterda sesimizi du
    yuralım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Abov çarşı karışır hemşerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani ne olacaktı sonuçta, o kadar para getiren bi işte her şeyi olan haline bırakması beklenemezdi. işin entresan tarafı insanların oradaki olaylara ağzı açık eblek eblek inanarak izlemesi.
  • Bu erkekler ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimi alayım

Bu arada Esad
    Hatlar karıştı heralde birader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nielsen -- 30 Haziran 2012; 12:42:35 >
  • Arkadaşım sen stajyer olarak sözleşme imzaladıysan, şu vakitten sonra Acun'un seni bulması kolay. Her şekilde bulur IP adresinden...

Geçmiş olsun.
  • Hehehehe gece gündüz Acun Medyada sabahladığımı bilirim bir tek ben kalırdım panamadan kasetler gelirdi capture yaparken hepsini izlerdim ya abi harbi ama öyle böyle değil ya bu kadar yapmacık olmaz yani. bence buna birinin dur demesi lazım
  •  Bu kız %100 haklı  bende Acun medyada stajyerdim çünkü bir ara
  • gizlilik sözleşmesini bozdun.100 bin tl'yi ödersin artık
  • Takip değerlenir buralar
  • herşey düzmece sahte yenimi anlıyorsunuz?
  • Twitterda olayı döksek ne olacak sanki bu bir program sonuçta, montaj her programda var ve zaten izleyenler anlıyor az çok bire bir olmadığını olayların. Altı üstü bir program izlersin, eğlenirsin sonra da başka kanala geçersin. Sanki ülke meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında 100 bini ödeyip tüm numaralarını ortaya dökmek vardı.Acayip zarar eder acun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

Arkadaşım sen stajyer olarak sözleşme imzaladıysan, şu vakitten sonra Acun'un seni bulması kolay. Her şekilde bulur IP adresinden...

Geçmiş olsun.

yok sözleşmeli değildim bir tanıdık vardı derslerden vakit ayırdığın zaman işi öğrenmen açından gel dedi. Orta takıldım 1-2 ay kadar o kadar yani şartları zordu gece gündüz uyku görmüyordum bende çıktım resmiyet yok
  • selam
  • ön sayfadan

sherlock holmes
  • RTÜK ne yapıyor. kapatsın tamamen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 30 Haziran 2012; 12:48:58 >
  • Acunu oldum olası sevmezdim zaten
  • Yani bunun insanları kandırmakla bi ilgisi yok. Sen orda hükümetin programını izlemiyorsun sonuçta özel bir eğlence programı izliyorsun. İzleyip izlememek senin elinde...
  • Yetenek sizsinizde de ayan beyan yapıyordu bunu, hak edeni değil izleyiciyi çekebilecek tipler seçiliyordu hep. Keza, var mısın yok musun da bu şekildeydi. Belli adamları seçip, reyting adına belli bir süre kutu açtrıp şaklabanlık yaptırıyordu insanlara.

İyi olmuş, bir bir çıkar inşallah foyaları. Hem izleyiciyi sömürüyor, hem de ona umut bağlayaan insanları..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.