N

Yüzbaşı
13 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 2)
Gönderileri
arkadaslar aklima takildi maya irkina peygamer gelmismidir dunyada gelmeyen kavimin olmadigi soyleniyor ama mayalardan falan hic bahsedilmuyor hatta bence gelmedi gibi peygamber onlara. bu konuda yorumu olan var mi ?
Karnımı doyurdum yana yana bir enerji içeceği arıyordum hem beni ayıltması hemde uyuşukluğumu gidermesi açısından.

Redbull enerji içeceği almak istiyordum yana yana fakat ne görim ? 250 ml 3.90 tl olmuş off off dedim kendi kendime şimdi bu kadar küçük bir şeye bu kadar para vermek sürekli sürekli olmuyor.

Sonra markette çalışan 13-14 yaşlarda bir çocuk abi gel ben sana bir enerji içeceği gösteriim dedi. 90 kuruş dedi.

Buzzer enerji içeceği diye bir enerji içeceği getirdi bana gerçektende 90 kuruştu dedim neyse en azından denemekte fayda var. Aldım içtim redbull'un tek yumurta ikiziyle karşılaştım

Sizlerede tavsiye ederim. Sonuçta mantık aynı redbull'un aroması var içinde sonrasındada kafeini basmış. Redbull böyle ota b..ka eğlence sporlarına yaptığı sponsorluğun acısını fiyatlara yansıtıyor.

1 aydan beri arıyorum bir türlü bulamadım arkadaşlar hiç mi bununla ilgili app ya da tweak yok hepsi
şu an çok ihtiyacım var öyle bir programa bilen varsa lütfen söylesin

Bu arada iblacklist işe yaramıyor
Malum arkadaslar önümüzde 3 ay kocaman yaz va ve soruda acik sadce yaz icin deil tabi :)
"Survivor" ekibi ile sürtüşme yaşayan Merve Büyüksaraç, yarışmanın Kıbrıs'ta yapılan büyük finaline de katılmadı. Ekipte bir tek onun olmaması, yayında verilen ada görüntülerinden de montajla tamamen çıkarılması, yaşanan gerilimi bir kez daha gündeme getirdi. Merve Büyüksaraç, dün TV8'de yayınlanan "Böyle Bir Şey Var mı?" programında da konuyla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu: "Survivor ortamını gerçek, yarışmanın adil olduğunu sanıyordum ama öyle değilmiş. Olanları adadan dönünce daha net anladım, çok üzüldüm. Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer... İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş. Mustafa Topaloğlu, Sibel'in (Tüzün) hakkını savunduğum için bana sürekli küfür etti ama yayınlamadılar mesela... Öte yandan beni hiç öyle olmadığım halde saygısız biri gibi gösterdiler, imajımı bozdular. Mesela Anıl da çok tutuldu, herkes çok sevdi, ama hepsi tezgâh. Geldiğinde ekipteki herkesi ismine kadar tanıyordu. Adadan ayrıldıktan sonra Acun Medya çalışanlarının bana 'Biz Mustafa Topaloğlu'yla 10 hafta sözleşme yaptık' demesi. Bir de benim için 'Doğuş'u sırtından vurdu, Almeda'yı kandırdı' dediler. Doğuş'u yazdığım hafta Acun Medya çalışanları beni yönlendirdi, Doğuş'u yazmamızı onlar istedi. Adada o kadar aç da değildik. Evet, yerde yatıyorduk, fareler vardı ama yapım ekibi yemek veriyordu. Çok ciddi açlık çekmedik hiç. Sözleşmede 'Kıbrıs'a gelmezseniz 100 bin TL ödersiniz' yazıyordu, buna rağmen gitmedim. Gerekirse o cezayı ödemeye hazırım. Yarışmaya katıldığım için de pişmanım."

arkadaşlar harfi harfine doğru ben 2 sene önce staj yaptım survivor var mısın yok musun zamanında. Bu kasetlerin hep ham görüntüleri gelirdi bizlere montaj bölümündeydim,, bugüne kadar söylemek istemedim ama artık bu yapmacık tavırlar falan benimde canımı sıkmaya başladı. Sizlerde buraya Nihat kazandı yok bu kazandı diye survivorla ilgili mesajlar atınca iyice tepen attı. Size tüm kalbimle yemin ediyorum orada yaşananların hepsi sahte, ham kasetlerde Acun küfürlü konuşurdu yarışmacılara nasıl yarışmaları gerektiğini kimin kazanması gerektiğini söylerdi.

Hatta şöyle bir olay olmuştu bir keresinde. Oturdum ham kasetlerde kamera arkası görüntüleri izliyorum. O zaman galiba Survivor Aydın mı ne diye bir adam var tam hatırlaymıyorum kızlara karşı hep kazanıyor. Acun geldi adama bağırdı dediki abi dedi sürekli sürekli kendini parçalamana gerek yok hep kazanıyorsun denge olmuyor sen şimdi bir daha geç bu ince çubuktan karşıya ama şöyle gerçekçi bir şekilde atla dedi. Sonra yarışmacılar giderdi Acun kordinatörü Esadla konuşurdu bunlar tersinden kalkmış bugün derdi.

Yani bu kızın söylediklerinin hepsi gerçek. Adada açta kalmıyorlardı onuda gördüm sandaviç paketleri falan veriyorlardı bunlara sonra kızlar otellere falan gidip özel ihtiyaçlarını karşılıyorlardı. Yoksa orda 2 ay kalsa bacağında her ter tarafı kıl olur değil mi?
Durum bu daha neler şahit oldum.Kızın dediği gibi Acun falan Anılı tanıyordur eski çalışanları falandır yoksa neymişte efendim anıl bilmem ne olmuş vs vs yok öyle bir şey arkadaş hepsi sözleşmeli hepsine para yediriyorlar istediği yeri kesip istediği yeri veriyorlar

Bence bu duruma karşı bir büyük kuvvet oluşuturup twitterda sesimizi du
yuralım
Arkadaşlar elimizde hiç ordu değilde bir tane Hulk gibi insan üstü canlı olsa. Bütün ülkeleri yenebilir miyiz?
arkadaslar batuma gitmeyi dusunuyorum bu yaz kisa bi sureligine.Rizeli bi arkadasimin dedigine gore cok ucuz bi yermis 500 lira ile 1 hafta kalabilir misin dogru mudur? gidip goren var mi sonra faka basmayalim orda
Beyler geçen bir turist kızla tanıştım istanbulda erasmus öğrencilerinin yanına gelmiş adını söyledi ama soyadını tam okunuşunu bilmiyorum

ama türkçe duyduğum kaadarıyla mayeho olarak söyledi ispanyolcada mayeho nasıl yazılır.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-206-1-4-cok-temiz-82065972/detay

pazarlıkla 16 bin tl ye aldım görünür neyse o araçta darbe hasar yok 80 binde ve eski sahibi emekliymiş ve çok temiz binmiş sanayici tanıdık aracılığyla aldık zaten.

Sizce 16 bin uygun mudur bu araç için. Diğer bir soru tüp taktırmak istiyorum hangi tip tüp taktırmalıyım sizce eklemem gerken şeyler var mı arabaya ? Ben sade seviyorum sonuçta gayet hoş ve şık benzinli bi araç

Sizin tecrübelerinize ihtiyacım var.
isyan edelim arkadaslar sokaklara dokulelim misirdaki gibi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.193
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 236.939 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.