Şimdi Ara

Bu bölümün amacı ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya beyler bu bölümün(Gereksizler) in amacı ne ??

• dünyayı kurtarmak, afrikadaki aç insanlara yardım etmek
  • Bu bölümün açılış amacı deneme mesajları yapılabilmesi içindir. Şu konu çok fazla açıldı, şu konu kilitlendi, şu konu silindi gibi şikayetler etmeyiniz. Küfür, hakaret veya diğer forum kuralı ihlali durum olursa müdahale yaparız.

Buradaki serbestlikten rahatsız olacaksanız, konuların bu kadar serbestçe açılmadığı bölümleri kullanabilirsiniz.

Açtığınız konulara çok değer veriyorsanız bu bölüme güvenmeyin. Bu bölümde silinme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Neden silindi gibi bir serzenişte bulunmayınız. Üyeler özgürse yöneticiler de aynı şekilde özgürdür burada. (İstisnai durumlarda incelemeye alır kontrol ederiz, ama aksi bir durum yoksa silinen topicler için açıklama yapmak zorunda değiliz, bunu bizden beklemeyin ya da özel olarak başvurun açıklama için).

Burası serbestliği nedeniyle muhabbet ortamı için kullanılıyor da olabilir. Bu sorun değil. Ama açılan topiclerin gereksizliliği, fazlalığı veya eksikliği konusunda ciddi polemiklere girecek tartışmalar yapmayınız. Eğer bu bölümü sadece muhabbet yapma bölümü olarak düzenlersek ve öyle davranırsak sizleri kısıtlayacağımız ve sıkacağımız için bu şekilde davranmıyoruz.

ALINTI "mewluth"

• Hayata yeni bir bakış açısı sunmak.Mutlu ve huzurlu bir yaşama doğru ilk adımı atmak...

Ajdar gibi değerlerin yok olup gitmesin engellemek...

• bu bölümün amacı gırgır şamata,stresten uzaklaşma,samimi ilişkiler kurma vs. vs.

adı yanıltıcı olabilir
  • Açılamayan kola kapaklarını , kavanoz kapaklarını açmak , arkadan ücretleri uzatamayanların ücretlerini uzatmak , karşıdan karşıya geçemeyen gençleri pataklamak , otobüste yaşlı , gazi ve hamilelere yer vermeyenleri uyandırmak , ayakta dururken sağa sola sataşanları engellemek ve bilimum harfiyat işleri
  • bu soruyu sorduğun hatta sprmak için bu konuyu açtığın için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...
  • Bayan üyeler için ego tatmini sağlamak da amaçları arasındadır.
  • edit olmadan ve 5 dk kuralıyla admin ve modların ''acaba üyeler ne kadar sabırlı, burayı ne kadar seviyorlar, zorluklara ne kadar katlanacaklar, ne zaman yeteeeeeeeeeeeeeer diye bağıracaklar '' sorularına cevap arandığı yer burası

burası bir deney yeri

ve biz de neyiz buna göre ?

çok konuştum neysem

işte böyle bir yer burası arada kapanır sonra tekrar açılır bir sürü kavga olur felan filan millette alır mısır patlağını izler

burası bunun için var

• kesinlikle katılıyorum,bayan üyelerin abazan toplulugu içinde prim yapmasıda diyebiliriz buna
    aynı durumun bir benzeride erkekler için geçerlidir,örneğin bi baltaya sap olamamış tipler gelip burada belirli bir çevre oluşturmak içn yapmadıkları şaklabanlık yoktur..
    quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Bayan üyeler için ego tatmini sağlamak da amaçları arasındadır.
  • bir de dahi anlamındaki -de 'nin ayrı yazılmasını sağlamak
    kasayı yan yatırmak (kaseyi değil)
    kendine yakışanı giymek.
    yeni üyeye fake demek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tylor

kesinlikle katılıyorum,bayan üyelerin abazan toplulugu içinde prim yapmasıda diyebiliriz buna
    aynı durumun bir benzeride erkekler için geçerlidir,örneğin bi baltaya sap olamamış tipler gelip burada belirli bir çevre oluşturmak içn yapmadıkları şaklabanlık yoktur..
    quote:

+1905

Baknz: ben geldim,ben gittim,bir süre yokum,naber millet,beni özleyin vs. topiklerinin bir çoğu bayanlar tarafından açılıyor.Bir nevi popüler olmak ihtiyacı sanırım.

• quote:

kesinlikle katılıyorum,bayan üyelerin abazan toplulugu içinde prim yapmasıda diyebiliriz buna
    quote:

Ama bunlara izin vermek lazım bence.Onlara da yazık... Acımak,hoş görmek lazım.

• Gereksiz olmak ayrıcalıktır
  • quote:

quote:

quote:

Ama bunlara izin vermek lazım bence.Onlara da yazık... Acımak,hoş görmek lazım.

acı acı nereye kadar

@huzun,benim ve sıtreync pasıncır ın söyledikleri ile cwp verirsek,bir baltaya sap olamamış varlıklar burada gelip ego larını tatmin etmeye çalışıyor ve onlara acımaktan başka bişey yapamıyorum .

@c4_1400,kasayı yan yatırmak faworimdir

•  Bu bölümün amacı ne?

örnek:Yasadigi bilinen en büyük hayvan 33 metre uzunluga ve 190 kg agirliga sahip bir mavi balinadir..

yani bi amaç yok ortada
  • balina afrikadamı yaşıyo. 190 kg kalmış hayvancık.

quote:

Orjinalden alıntı: GregoR_MendeL

Bu bölümün amacı ne?

örnek:Yasadigi bilinen en büyük hayvan 33 metre uzunluga ve 190 kg agirliga sahip bir mavi balinadir..

yani bi amaç yok ortada
  • quote:

Orjinalden alıntı: GregoR_MendeL

Bu bölümün amacı ne?

yani bi amaç yok ortada

edit:resim çıkmamış...
    Hindistan'da oyun kağıtları yuvarlaktır.

örnekler:Çocuklar baharda daha fazla buyuyor.

Ödemeli telefon konuşmalarının çoğu babalar gününde ediliyor.

Ortalama bir pire, kendi büyüklüğünün 150 katı yüksekliğe zıplayabiliyor.

Bu oranı tutturmak için bir insanin yaklaşık 30 metre zıplaması gerekli.

Eğer barbie gerçekten yasasaydı vücut ölçüleri 97-72 82 cm olacaktı.

insanlar vücutlarında 300 adet kemikle doğuyorlar ama yetişkin olduklarında bu sayı 206 ya düşüyor.

Her dört Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor.

Uyurken, televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla
    kalori harcıyoruz.

Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar.

Sarışınların esmerlere göre daha fazla saçı vardır.

Yıllara göre ortalama alındığında , her sene eşekler tarafından
    öldürülen insan sayısı uçak kazalarında ölenlerin sayısından daha fazla.

Kadınlar erkeklere oranla iki kat fazla göz kırpar.

• gerçekten çok antipatik oluyor .

quote:

Orjinalden alıntı: C4_1400

bir de dahi anlamındaki -de 'nin ayrı yazılmasını sağlamak
    kasayı yan yatırmak (kaseyi değil)
    kendine yakışanı giymek.
    yeni üyeye fake demek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.