Şimdi Ara

BOSS BİLİŞİM'İ CİMER'E ŞİKAYET ETTİM - PARAMI İADE ETTİLER - THH KARARI EKLENDİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
18.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
247 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün boyu girememiştim foruma, şimdi girdim gelen yorumları okudum. Genel olarak teşekkür ederim herkese.
  • İyi olmuş size hocam sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leftist Pony kullanıcısına yanıt
    Hocam bi 100k yolla da araba alalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boss ta 1 gün de teslim yazan ürünler stokta olunca gönderiyorlar. 9 gün yazıyorsa bence unutun. Hele birde gümrük işleri bukadar sarpa sarmışken asla gelmez.

• Birde trendyol da ürün satan sahtekar NASA İLETİSİM diye bir firma var. Sakın almayın aldırmayın. Fatura bile düzenlemiyorlar. Ürünler sahte. Kaç kere şikayet ettim. Tık yok trendyol dan.

• Hocam selamlar. Kredi kartı harcama itirazı 6ayda sonuçlanıyor. Bossbilişimden daha önce 1kez alışveriş yaptım aldığım ürün stok hatası nedeniyle tedarik edilememişti paramı bşrkaçgünde hesabıma iade ettiler. Mağdur olacağını düşünmüyorum.

• Ahahahaha ulan amma guldum, haşırt to the blackboard vakasi olmus bu. Neyse kardes insallah biran once halledersin sorunu. Upladim sahsen.
  • Ben bır urunu elden almak ıcın yerlerıne gıttım.Kadıkoyde yazıcıoglunun karsısında bır apartman daıresındeler.Kapıyı caldım kımse acmadı.Sorduk oradakı dıger kısılere ayda 1-2 kez gelırler 2-3saat durup gıderler dedıler.

Boyle bır yere guven olmaz adamlar ısının basında degıller.
  • Forumdaki arsız ölücü tayfası bizler bir şey satarken bu tür dolandırıcı siteleri örnek gösteriyorlar bak en ucuz burada var diye.

Gidin kendiniz alın o zaman bu tür sitelerden madem en ucuzu bunlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 21 Mayıs 2020; 0:18:0 >
  • Öncelikle geçmiş olsun. Ben de bir kaç gün önce denk geldim bu firmaya. Aradığım ram sadece bunlarda stokta gözüküyordu. Üstelik fiyatı da uygundu. Bu işte bir bit yeniği var kesin diye düşündüm. Hiç bir yerde olmayan ram’i hem de uygun fiyata satıyorlar güya. Firma hakkında biraz araştırma yapınca hızlı bir şekilde o ram’den vazgeçip başka bir model almaya karar verdim. Maalesef siz maceraya atılmışsınız.

• Ne yazıkki hep söylüyoruz boss bilişim = Nanokatolog yani batmış bir şirket kendileri zaten.

Keşke almadan araştırsaydınız. Daha 2 gün önce başka bir arkadaşı uyardım
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=143524931
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=143524994

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Devletlerin kitlikla mücadele ettiği şu günlerde lüks tüketime para harcamak da... Ne bileyim... Bana haksızsın gibi geldi. Neyse... Allah büyük.
    ne ayak bu ya? benzer konularda aynı kopyala yapıştır cümleler. sanalda bunun gibiler nedense hep yürek yemiş.
  • Cimerden bir şey çıkmaz tüketici hakem heyeti çözer ama buda epey zaman alır çözsede karşıdan muhatap bualmazsın bu sefer,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma!

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Siyasi forumda takılıp milleti trolleyip dalga geçtiğini sanan biri bu... Sürekli ceza yer.. Salla ciddiye alma

• Geçmiş olsun bende bu siteden 2 gün önce fiyatı uygun olunca ram siparişi verdim dün kargoya verildi ürünün yanında 1 gün sonra kargoya verilir diye ibare vardı belki bu ürünlere şans verilir ama kimse sizin gibi bekletilmek istemez bekleyecekse gider amazondan alır, boss bilişimden aldığım crucial balistix sport lt 4gb 2666 mhz ram'e 110 TL verdim umarım salatalık çıkmaz

• eee allah yok
  • Ulan daha dün n11 dükkanlarından stoklarında olup olmadığını sorup yanıt aldıktan sonra Asus Crosshair VIII Hero aldım, kargoya da verdiler ama içime bir kurt düştü şimdi.

Çok geçmiş olsun.
  • Lezzetsiz çipetpet,memleket 2 aydır kahır çekiyor.Firmalar tedarik de sıkıntı cıkarabilir.Firmayı tanımam etmem.Bugün site kursa adam ,150 tl ye 8 gb 3200 ram satsa,tedarik sureci 15 gün dese .Dh ölücüleri sıcak fırsat diye paylaşır.Üstüne 20000 kişi alır adam da 3.000.000 tl yi 15 günde vurup gider.Böyle de garip milletiz,3 liraya kaz alacağız diye tüyünü bulamıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.