Şimdi Ara

Bosch Video Mülakat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
16.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Robert Bosch firmasından hayalimdeki iş için bir video mülakat teklifi aldım. bu şansı kaybetmek istemiyorum. bosch ta çalışan yada staj hariç böyle bir mükalata gireniniz varsa bana sorular süre vs hakkında bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrknn -- 15 Mayıs 2017; 20:56:53 >

• Linkedinden bul birisini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kednden bahsetmeni istiyorlar, gelecek planlarından, neden biz gibi sorular.
  • Orcunsau kullanıcısına yanıt
    girdim. aynen böyle sordular yarısı ingiliççe. bakalım ne çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

BSH mı yoksa Bursa Bosch mu?
    Bursa
    video mülakatı geçtim hocam, yarın yüzyüze görüşme olacakmış
  • inşallah alınırsınız hocam hayatınızı rahat sürdürürsünüz ve kaliteli bi ortamda çalışıyor olursunuz...
  • Hangi departman sorması ayıp ? Ve ilk iş tecrübeniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elLbufFer -- 17 Mayıs 2017; 23:50:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Bosch Bu1'de çalışmış biri olarak bilgi vereyim, video mülakatın sorun olacağını sanmıyorum ki zaten geçmişsiniz. Yüzyüze görüşmede de ilk etap IK ile olur, işe alımcı arkadaşlar var onlarla görüşürsünüz, çok teknik detaya girmezler, görüşmenin bir kısmı ingilizce geçer. Sakin anlaşılır bir şekilde konuşun yeterli olur. İkinci veya 3. görüşmede de ilgili bölümün müdürü ve pozisyonun durumuna göre direktörüyle görüşürsünüz, burada yeterliliğiniz ölçülür. Kabul edilirseniz mailinize teklif gelir. Güzel yerdir, sosyal imkanları çoktur. Çalışan profili görece yüksektir ve sıkı çalışma ister. Bursa'dan taşınma kararı almasam yıllarca kalabileceğim bir yerdi. Hayırlısı olsun sizin için.
  • salimg kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam haber bekliyorum firmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

Video mülakatında ne sordular?

• Let's continue in English derse olay çıkar.
  • hayırlı olsun bosch sağlam frmadır kurumdal firma darısı bize...
  • Naptınız hocam şuan Bosch'ta mısınız? Bana da Bosch staj başvurusundan dolayı video mülakat geldi öyle buldum konunuzu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.