Şimdi Ara

Bosch KGE58AW40N A+++ Low-Frost Kombi Buzdolabı İncelemesi Ve Kullanıcı Yorumları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
37
Favori
170.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Low frost buzdolabının Antalya gibi nem oranı ve sıcaklığı yüksek olan bölgelerde kullanımda sıkıntı olabileceği ihtimali Bosch satıcısında dillendirilince insan şüpheye düşüyor . Sık defrost ihtiyacı olabilirmi diye düşünüyorsun. Bu bölgelerde kullanan varsa tecrubelerini paylasablir mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsacorona

Low frost buzdolabının Antalya gibi nem oranı ve sıcaklığı yüksek olan bölgelerde kullanımda sıkıntı olabileceği ihtimali Bosch satıcısında dillendirilince insan şüpheye düşüyor . Sık defrost ihtiyacı olabilirmi diye düşünüyorsun. Bu bölgelerde kullanan varsa tecrubelerini paylasablir mı ?

Şimdide bu çıktı başımıza.
  • Dostum ben de yaklasık olarak 3 hafta önce bu makineyi aldım ve oturduğum yer Kilis Suriye sınırında ve bazı günler sıcaklık 40 dereceyi buluyor ve şunu söylemeliyim ki cihaz bence harika bilmiyorum performans olarak fikir verir mi ama yaklaşık 10 gün kadar önce almış olduğum maydanozlar hala yeşil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenia_00

Dostum ben de yaklasık olarak 3 hafta önce bu makineyi aldım ve oturduğum yer Kilis Suriye sınırında ve bazı günler sıcaklık 40 dereceyi buluyor ve şunu söylemeliyim ki cihaz bence harika bilmiyorum performans olarak fikir verir mi ama yaklaşık 10 gün kadar önce almış olduğum maydanozlar hala yeşil...

Arkadaşım kilis ile antalyanın nem oranı aynımı acaba.
  • haklısınız düşünmeden cevap yazdım...Sıcaklık ile nemi karıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemenia_00 -- 3 Temmuz 2012; 20:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsacorona

Low frost buzdolabının Antalya gibi nem oranı ve sıcaklığı yüksek olan bölgelerde kullanımda sıkıntı olabileceği ihtimali Bosch satıcısında dillendirilince insan şüpheye düşüyor . Sık defrost ihtiyacı olabilirmi diye düşünüyorsun. Bu bölgelerde kullanan varsa tecrubelerini paylasablir mı ?

Hocam Antalya için herhangibir şey diyemem vallahi. Ha bence sorun olmaz diye düşünüyorum ama siz genede onu en iyisi Candoğan62 hocama sorun...
  • Hocam Candoğan hocama sor diyosun ama malesef candoğan bey cevap vermiyo??? Konu açtık evlenecek çiftlere yardım diye cevap yazmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışkan_Brs

Hocam Candoğan hocama sor diyosun ama malesef candoğan bey cevap vermiyo??? Konu açtık evlenecek çiftlere yardım diye cevap yazmıyor :(

Adam buranın maaşlı adamı değil, canı isterse yazar canı istemezse yazmaz, nedir bu afra tafra, bu bir gönül işi, adam ünivesite okuyor boşta gezmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışkan_Brs

Hocam Candoğan hocama sor diyosun ama malesef candoğan bey cevap vermiyo??? Konu açtık evlenecek çiftlere yardım diye cevap yazmıyor :(

Hocam Candoğan hocam, PM'lere de cevap vermez. Siz en iyisi konunun başlığına, 'Candoğan hocam yardım' gibi dikkatini çekebilecek birşeyler yazın ve konunuzun linkini, Candoğan hocamın açtığı inceleme konusuna mesaj olarak atın. Büyük ihtimalle yanıt verir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 4 Temmuz 2012; 11:54:04 >
  • sanırım büyük ihtimalle bu dolabı alacağız..
    acaba dolabın içinde her yere eşit soğutma sağlıyor mu böyle bir özelliği var mı?
    ve koku oluyor mu dolapta, bilgi verirseniz sevinirim,
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo03

sanırım büyük ihtimalle bu dolabı alacağız..
    acaba dolabın içinde her yere eşit soğutma sağlıyor mu böyle bir özelliği var mı?
    ve koku oluyor mu dolapta, bilgi verirseniz sevinirim,
    teşekkürler

Hocam soğutma kesinlikle eşit ve güzel. Ben itici bir koku hiç duymadım ve emin olun oluşmaz. Çünkü dolabın iç kısmı antibakteriyel korumalı.
  • Arkadaşlar İstanbul bence, özellikle şu sıralar, Antalya'yı aratmayacak kadar nemli. Cihazda buzlanma sorunu olacağını düşünmüyorum. Alnım şıpır şıpır terlediği halde buzdolabında dikkat çeken bir karlanma yok. Zaten Mayıs başından berri ellemiyorum dondurucuya. Ağustos başı ve sonunda fotoğraflarını çekip paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Arkadaşlar İstanbul bence, özellikle şu sıralar, Antalya'yı aratmayacak kadar nemli. Cihazda buzlanma sorunu olacağını düşünmüyorum. Alnım şıpır şıpır terlediği halde buzdolabında dikkat çeken bir karlanma yok. Zaten Mayıs başından berri ellemiyorum dondurucuya. Ağustos başı ve sonunda fotoğraflarını çekip paylaşacağım.

Bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Arkadaşlar İstanbul bence, özellikle şu sıralar, Antalya'yı aratmayacak kadar nemli. Cihazda buzlanma sorunu olacağını düşünmüyorum. Alnım şıpır şıpır terlediği halde buzdolabında dikkat çeken bir karlanma yok. Zaten Mayıs başından berri ellemiyorum dondurucuya. Ağustos başı ve sonunda fotoğraflarını çekip paylaşacağım.

Aynen hocam. Öyle ki dolaba No-Frost gözüyle bakıyorum diyebilirim...
  • Arkadaşlar buzdolabını kullanmaya başladığım, 8 Mayıs 2012 tarihinden bu yana, elektrik faturalarında düşme var mı diye takip ediyordum. Bu ayın faturası gelene kadar gözle görülür düşmeler yaşamamıştım ama, bu ay farkedilir derecede düşme oldu. Her ay 80-90 lira gelen fatura, bu ay 65 lira geldi. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Arkadaşlar buzdolabını kullanmaya başladığım, 8 Mayıs 2012 tarihinden bu yana, elektrik faturalarında düşme var mı diye takip ediyordum. Bu ayın faturası gelene kadar gözle görülür düşmeler yaşamamıştım ama, bu ay farkedilir derecede düşme oldu. Her ay 80-90 lira gelen fatura, bu ay 65 lira geldi. Bilginize...

teşekkürler bilgilendirme için. Desenize iddia ettikleri kadar az yakıyormuş. Bu arada ben de aynı model için bayiden 10 x 160TL fiyat aldım. Ne dersiniz uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Arkadaşlar buzdolabını kullanmaya başladığım, 8 Mayıs 2012 tarihinden bu yana, elektrik faturalarında düşme var mı diye takip ediyordum. Bu ayın faturası gelene kadar gözle görülür düşmeler yaşamamıştım ama, bu ay farkedilir derecede düşme oldu. Her ay 80-90 lira gelen fatura, bu ay 65 lira geldi. Bilginize...

teşekkürler bilgilendirme için. Desenize iddia ettikleri kadar az yakıyormuş. Bu arada ben de aynı model için bayiden 10 x 160TL fiyat aldım. Ne dersiniz uygun mudur?

Toplamda 1600 liraysa çok iyi fiyata almışsınız. Hayırlı uğurlu olsun... :)
  • Arkadaşlar bu buzdolabını bugün izmirden 1680 tl buldum 12 taksit

cardfinansa 3 ay erteleme
    bonusada 4 ay erteleme var ve fiyat 1680 tl 12 taksit sizce nasıl daha uygun fiyata bulunurmu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Arkadaşlar bu buzdolabını bugün izmirden 1680 tl buldum 12 taksit

cardfinansa 3 ay erteleme
    bonusada 4 ay erteleme var ve fiyat 1680 tl 12 taksit sizce nasıl daha uygun fiyata bulunurmu acaba.

Hocam çok iyi bir kampanya. Taksit erteleme olması da kampanyanın kaymağı olmuş. Daha uygun fiyata bulabilirsiniz belki ama, hem bu tip bir kampanya olmaz, hem de bu fiyatla arasında fazla bir fark olmaz diye düşünüyorum.
  • bu buzdolabının inoxunun siemens muadilini almayı düşünüyorum avrupabilişim sitesi 140 tl kargo ücreti istiyor 1690 civari bişiy oluyor o zaman,hepsiburadadan alsam kargo bedava ve 1.650 civarı oluyor..bosh mu siemens mi karar veremedim..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.