Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıkarlar burayı.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt

Bu sefer hedef 40k puan BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Şimdiden yarışmacılar hazırlıklara başlasınBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Hocam benim kargo yanlış adrese gitmez değil mi BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)  Aman diyim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)  Çok fazla göz kalmış yolda durduk yere havaya uçmasa bariBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 11 Ocak 2021; 13:47:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Keyifli bir etkinlikti emeği geçen herkesin eline koluna yüreğine sağlık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Birdahaki çekilişte 3060Tİ li komple bir sistem mi geliyor acaba diye bir bomba bırakayım ortaya , evet kazanan arkadaşlar bekliyorum adreslerini seri kargo çıkıcaz   

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Kazananları tebrik eden biz

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
    Pm den bildirdim hocam bilgileri.
  • Yine kazanamadık 😂
  • Seri kargo cikicaz adresleri bekliyorum BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Seri kargo cikicaz adresleri bekliyorum  

Halen gelmeyen adreslerin olması ilginç. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Bir arkadasta sağolsun sadece adres atmış bana adın soyadın telefon numaran varmı diye sordum cevap vermedi :)

• quote:

Bir arkadasta sağolsun sadece adres atmış bana adın soyadın telefon numaran varmı diye sordum cevap vermedi :)

• Yine mi gol değil be

• quote:

Orijinalden alıntı: BohemianRhapsody

İlk denemede 15000 çıkmasının şansını yedeklere bile giremeyip nötrledik.

5000 katı bi ikimiz kaldık, döndü döndü denk gelmedi bize. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• musAKka kullanıcısına yanıt

Aynen hocam, ben kesin birşey gelir diye düşünüyordum aslında. 5000 katları 10000 kadar fazla değildi. 3-4 tane saymıştım, sonradan editleyip 5000 yapanlar olmuş demek ki.

• quote:

Seri kargo cikicaz adresleri bekliyorum  

hocam 2 gün önce bilgileri yollamıştım ancak şimdi kontrol ettim sizin tarafınızdan mesajın görüldüğü yazmıyor, sadece benim gördüğüm yazıyor. Arada kaynamış olabilir tekrar mesaj yazdım, kontrol edebilirseniz sevinirim.

• signear S kullanıcısına yanıt

Görülme kapatilabiliyor

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.