Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne şiddet bu celal biz bu yarışmaya eğlenmek hoş vakit geçirmek için katıldık. Hazırlayan arkadaşlar da emek verip uğraşmış.

Sizin niyetin başkaysa bilmiyorum.Daha iyisini yaparım diyorsanız hodri meydan. Yapın bizde katılalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Bu ne şiddet bu celal biz bu yarışmaya eğlenmek hoş vakit geçirmek için katıldık. Hazırlayan arkadaşlar da emek verip uğraşmış.

Sizin niyetin başkaysa bilmiyorum.Daha iyisini yaparım diyorsanız hodri meydan. Yapın bizde katılalım.

Biz de eğlendik kardeşim, ellerine sağlık yapmışlar bir şeyler. Ben de güvensiz bir adamım dolayısıyla diğer arkadaşlarla da empati kurabiliyorum (tabi ben bunu konuya taşımadım). Fakat her bir şey diyeni de okunmuş odunla sopalamak, çekilişle alakalı her şeyi konuşabilirsiniz demekle çelişiyor, ne yapsın insanlar el pençe divan mı dursun?

Ayrıca başka ne niyetim olabilir 8-9 mesajlı, sabah akşam okuyan yazmayan adamım beni tanıyan eden kimse de yok ne çıkarım olacak burada diğer üyeleri savunmakla? Bu ne art niyet böyle, her insan muamelesi görmek isteyen birisi art niyet mi taşıyor?

• @Muten Baba GPUZ de sensör kısmında tüm değerlerin MAX. Göstergesinin açık olduğundan emin olup testi tamamlıyoruz. Bu kurala dikkat ettiniz mi acaba çekilişi yaparken? Kazananlara hayırlı olsun.

• Yok hocam, bu sebepten dolayı diskalifiye yapmadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    •     Alperenn55

ÖDÜL 4 ( CORSAIR CX550F RGB 550W 80+ Bronze Beyaz Full Modüler 120mm Fanlı PSU )

yarışmada emeği geçen herkese teşekkürler

• Donanımhabere yakışan bir etkinlik oldu. Özellikle de evde geçirdiğimiz şu zor zamanlarda bize böyle bir fırsat tanıdığınız için başta Muten Baba olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çekilişi kazanan arkadaşlara, hediyeleri iyi günlerde kullanmalarını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrGrendel -- 10 Ocak 2021; 18:10:12 >
  • Donanımhaber'e uygun nadir içeriklerden birisi oldu bu konu/yarışma. Emeği geçenlere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 10 Ocak 2021; 18:19:1 >
  • Katılıp katılamadığımı öğrenememiş olsamda güzel bir etkinlikti. Donanımhabere yakışan bir etkinlik oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Katılıp katılamadığımı öğrenememiş olsamda güzel bir etkinlikti. Donanımhabere yakışan bir etkinlik oldu

En başında yazmıştım size,katılım dışı idiniz.

Log kapali idi

• tüh be amorti bile çıkmamış BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

kazanan ve tutturan herkese tebrikler BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

yarışmayı düzenleyen, emeği geçen herkesin eline sağlık ve hediye sağlayan markalara da teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 10 Ocak 2021; 18:35:2 >
  • @Muten Baba çekiliş videosunda üşenmeyip dakika 07:50 de kendimi buldum. Bence bu işsizliğim ödüllendirilmeyi hakediyor. Sizce? DH Özel ödülüne talibim.

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
  • Emeği geçen herkesin eline sağlık BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Yedek tutturmuşuz tüh arkadaşlar almayın da gelsin şu soğutucu bana :Ddd
  • Sıvı Soğutucu bana çıkmış. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Emeği geçen herkese teşekkürler. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum bari klavyeyi almayın :)
  • ah be yedeklere çıkmışız :D neyse kazanan arkadaşlara hayırlı olsun diyelim..

• _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt

Saolun hocam teşekkürler BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Bunu da yaptırıyorsunuz, pc basına gelip video çekip atıyorum.

Birdahaki yarışmada başlığın altına yazacağım , lütfen sesinizi yükseltemediğiniz kişilerin çekilişine katılın , yada benim çekilişime katılmayın diye   Komik duruma düşürmeyin kendinizi, arkadaşlar. Sizin kadar kafamız çalışmıyor mu bizim ? Rastgele isimler yazdıgım bir kayıt ile 6-7 tane site denedim , hepsi algoritmasal olarak belli sayıdan sonra aynı döngüyü veriyor. Akınsoft'un uygulamasını denedim , oda aynı şekilde excel mantığında standart döngü veriyor. Ben nerdeyim siz nerdesiniz yazık günah. Klavyenin tuşlarını döverken biraz düşünün. Herkes çıkarcı menfaatçi değildir, bazıları karşılık beklemeden başkalarıda mutlu olsun diye birşeyler yapar, beni yakından tanıyanlar var , nasıl birisi olduğumu iyi bilirler , çocukca hesaplarla bana yorum yazmayın , lütfen.

Videoda çekiliş dosyaları görüntülendi @psikolog2010

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.