Çavuş
18 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 276 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar x680 kasamda bulunan rbg kontrolcüsüne 6 tane rbg fan bağlıyorum ama ön radyatör ve egzoz fanı rbg ışığı yanıyor kasa altına takmış olduğum 2 fanda rbg çalışmıyor ön radyatördeki fanlarım kasa ile gelen egzoz fanım SP 140mm alta takmış olduğum 2 fanda ML 140 fan rgb destekli fanlar anakart üzerindeki rbg slotlarına taktığım zaman faaliyete geçiyorlar ama node taktığım zaman hiç bir etkileşim olmuyor ön ve egsoz fanlarını söküp tek taktığım zaman biri yanıyor biri yanmıyor beynim yandı İcue üzerinden de denedim bir şeyler ama yine beceremedim bu konuda detaylı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 4 5 senedir Logitech ekipmanları kullanan birisiyim ve G633 kulaklığımın Microusb giriş kısmından sürekli arızalanması canımı sıkıyor bu sıkıntıdan dolayı kulaklığımı 3 kere garantiye gönderdim 3 kere değişim yaptılar ve son olarak G635 göndermişlerdi dedim G633 modelinde ki bu sıkıntıyı anladılar bir üst versiyonda sanırım bu sorunu çözmüşlerdir diyordum ki... 5 6 ay gibi kısa sürede değişimden gelen G635 de aynı sorunu verdi onunda microusb girişinde temassızlık meydana geliyor ve kafamı ufak bir hareket ettirmemde bile kapanıyor bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum acaba yoksa Logitech firmasının üretmiş olduğu bu kulaklıkta kronik bir arıza mı mevcut...

Logitechi tercih etmem en büyük neden kulaklık padlarinin oliptik şekilde olması kulağımı uzun süreli kullanımlarda ağrımıyor şimdi tekrar garanti talebinde bulundum bakalım sonuç ne olacak

Aynı sorunu yaşayanlar varsa bu onu hakkında bilgi yazarsa sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar bu tank ile ilgili sorun yaşayan var mı acaba uzun süredir aktif olarak bu tank ile oynamıyordum en son geçen sene ki yıl başı etkiliği zamanlarında aktif olarak oynamıştım sanırım bu senede yine bu zamanlarda tekrar oynama isteğim geldi fakat attığım mermilerin çoğu ya kritik hasar diyor ama hasar vermiyor ya hemen hemen hepsi sürekli palete gidiyor tankları ne kadar vurursam vurayım hasar çıkartamıyorum daha önceleri 3 4k dan aşağıya vurmazdım şimdi mermiler denk gelse de hasar çıkmıyor bu tanakı yakın zamanda oynayan var mı acaba benim mi RNG im yerlerde anlayamadım...

Merhaba arkadaşlar
Elimde Crosairin RM850x serisi güç kaynağı var kasadaki bütün kablo bağlantılarını yaptığım halde çalışmıyor ama 24 pin kabloya kısa devre yaptırdığım zaman çalışıyor sorun sizce neresinde olabilir bilgisi olan var mı acaba yanlış kablo mu kullanıyorum kasaya monte ederken...
Crosair 4x8 32 Gb 3600 mhz. Dominatör platium soğutucu fanlı versyonu sizce bu Ram nasıl kullanan yada bilgisi olan var mı resminde paylaştım alt kısımda

Crosair 4x8 32 Dominatör platium soğutucu fanlı versyonu
Merhabalar,

Hayırlı günler dilerim bu zor günlerde sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle.

Sistem upgrade yapmayı düşüyorum ve elimde şuan z170 pro carbon anakart i7 7700k işlemci ve 4x8 32 gb ram 2133 xmp destekli var geçmek istediğim sistem ise i9 9900k z390 pro carbon yada meg serisi bir anakart asıl sorum şu işlemci ve anakartı satıyorum bunları almak için ama ramler sizce işimi görür mü yoksa 2x8 16 gb 3600 mhz ve üstü ram mi alayım görüşlerinizi bekliyorum. (2133 mhz ramler biosta 3666 mhz e kadar bosslana bilir olarak görünüyor) O.c işlerinden çok anlayan biri değilim.

Herkese iyi forumlar dilerim.
İyi gunler iyi forumlar arkadaslar konuyu tam olarak nereye acilacagini bilmedigim icin buraya actim insallah yanlis yer degildir.

Simdi benim sorunum T300Rs direksyonum var ama masaya sabitlemek icin alt kisminda montaj icin kullanilan vida (Montaj semasinda 11 parca) kavrama disleri yalama olmus durumda bir kac yere sordum internette aradim fakat istedigim vidayi bulamadim temin edebilecegim yada bir cozum yolu onerilere acigim simden trsekkurler
Merhaba arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum umarım öyledir.

Şimdi oyunu ilk çıktığı zaman dlc paketli Standart şekilde almıştım ve şuan yeni çıkan haritatlar vs de oynamak istiyorum fakat pre. istediği için girilmiyor acaba sadece pre. paketi alma gibi bir şansım var mı yoksa oyunu pre. şekilde sıfırdan mı almam mı gerekiyor.
Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim saygılar iyi forumlar :)
Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram

Intel Core i5 4570 Soket 1150 3.2GHz 6MB Cache 22nm İşlemci

Asus HD7850 DirectCU II TOP GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı

PHILIPS 21.5" 228C3LHSB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

ASUS H87-PLUS Intel H87 Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI Anakart

Toshiba 3.5" 500GB SATA 3.0 32MB Önbellek 7200Rpm Harddisk

COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Genel ozellikeri pcnin bu. Gta 5 i bile son garafiklerde kasmadan oynaya biliyorum ama Cs go da neden se rekabetci maclarda genelde oluyor ani patlama yada yanici bomba yada molotof onumde patlayinca oyunda donma oluyor ve ses takiliyor genel olarak komple oyunu kapatmadan duzelmiyor bazende alt tab yada gorev yoneticisini acinca duzeliyor sizce sorun nerdeolabilir...
Merhaba arkadaslar konuyu yanlıs actıysam kusura bakmayın sımıden
Steamdan "Sacred Gold edition" aldım ama malesef eskı bır oyun oldugu ıcın sanırım oyundakı goruntu kalıtesınde bır sorun var nasıl duzeltebılırım bunu :(:(

Görüntü sorunu!!! Görüntü sorunu!!!
Hakkında
Meslek: Güvenlik Görevlisi
Forum İmzası:
Güzeli güzel yapan edeptir, edep ise güzeli sevmeye sebeptir. (Mevlana)
Forum İkinci El İmzası:
CORSAIR Crystal Serisi 680X RGB Crosair RM850X 80+ Gold Psu Crosair 4x8 32gb 3600 Mhz Dominatör Platium Ryzen 9 x3900 Msi X570 Gaming Pro Carbon Wifi CORSAIR HYDRO SERİSİ H150i PRO RGB LED AORUS GeForce RTX™ 2080 Ti XTREME WATERFORCE 11G Samsung 970 Evo 1 Tb M2 ssd Samsung 120 Gb ssd Sabrent Rocket Q 1TB m2 ssd W.B Blue 1 Tb hdd ...
Hakkımda:
Oyun meraklısı ve tutkunu...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Mobil cihaz
huawei
Operatör
vodafone
ISS
turktelekom
Takım
Fenerbahçe
Steam
Steam
TV
LG
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Evga
Modem
Zyxel
Milli Takımlar
Turkiye
Origin ID
imgonline-com-ua-resize-JG661XygzfZgUHMn
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 200
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 1.489 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.