Şimdi Ara

BMW 3 Serisi 3.18iS nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
64.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bugün araba arayışıma ayrı bir boyut getirdim ve bakmaya bile cesaret edemediğim bmw marka araba baktım.
    Baktıgım araç 3.18is temiz ve masrafsız gözüküyordu fiyatıda araba almak için ayırdıgım bütçeye uygun ama BMW 3.18is hakkında hiçbir bilgim yok bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
    ( 98 model 127.000 km de )
    yakıt durumu merak ediyorum kullanan arkadaşlar varsa kaç litre yada kuruş yaktıgını merak ediyorum.

• nekadar dostum baktığın 3.18 ???
  • 25.500 ytl ye olur düşüncem biraz pazarlık payı var bu fiyatın üzerinde .
  • 98 arabaya 25,000 vereni Allah çarpar.
    quote:

Orjinalden alıntı: ars287duff

25.500 ytl ye olur düşüncem biraz pazarlık payı var bu fiyatın üzerinde .
  • arkadaşım bu senin görüşün saygım var ama ben araba hakkında bilgi istedim bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

quote:

Orjinalden alıntı: SabitSalınım

98 arabaya 25,000 vereni Allah çarpar.
    quote:

• quote:

quote:

abi yine manyaksın ya adamın biri doğandan mazda 323e binince keyif alamadığını söyleyince sen git ata bin demiştin kopmuştum yaw
    konuya dönersek indirim istemelisin bi de 1.8 cömerttir normallerine göre
  • Doğandan 3.23 e binince keyif alamaz çünkü;

Doğan içi çok ferah, koltukları rahat, ve süspansiyonu yumuşak...

O rahatlığı çoğu C segmenti araçta bulamayabilirsiniz yani komik bişi değil günümüzde çoğu aracın süspansiyonu taş gibi...
  • arkadaşlar konuya odaklansak daha iyi olmaz mı?
    jeandan cömertir demekle ne demek istedin ?
  • 140 bg makina güzel alet de onun temizini nasıl buldun onu anlamadım kaçtane kocası olmuş bu zamanan kadar sordun mu ?
  • kardeş niye öle dedin şimdi bak koca moca dedinya alındım ben şimdi :)
    işin şakası temizdi gerçekten benim merak ettiğim kaç para yakar bu araç
    quote:

Orjinalden alıntı: lexus

140 bg makina güzel alet de onun temizini nasıl buldun onu anlamadım kaçtane kocası olmuş bu zamanan kadar sordun mu ?
  • Vergisi fazla.Çok da yakar ama BMW işte.Diferansiyelleri mükemmel çalışır tüm bmw lerin.Bu sebeple yol tutuş ve gücü yere aktarması sınıfının en iysi.Motor çok fazla değilsede uzun ömürlüdür.Bakım masrafları dehşet vericidir.Şahsen çok havalı olduğunu düşünüyorum.
    quote:

arkadaşım bu senin görüşün saygım var ama ben araba hakkında bilgi istedim bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

quote:

quote:

• 97 yilinda sifir almistik..gayet guzel araba atak ayni zamanda.Motoru hakkinda bildigim sey(bmw servislerinde soylenen) motorunun fazlasiyla elektronik oldugu ve mod olayina pek yatkin olmadigi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

20bin ytl den fazla verme

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2064565

bencede. 20.000 den fazla verilmez.
  • anladigim kadari ile e36 kasa

116 ps mi? 140 mi?

140 ise sanirim parasini hakeder ama 116 ps icin cok para gibi

sonucta bmw benzini biraz fazla icer servisi,parcasi pahalidir onun disinda imajin olur basincada her marka arkana yanasamaz

e36 kasanin 3.16 motorlarinin (1.6-102hp)(1.9-105 hp olanlar degil)100-120bin km den sonra yag yaktigini biliyorum ama 3.18ler degil

bir de bu bmwlerin rot-balans ayari bozuldugu zaman cok cabuk direksiyona tepki verir,cok hassastir diye biliyorum.ama bu cabuk bozuluyor anlamina gelmiyor tabiki

bmw masraflarini karsiliyabileceksen iyi tercih

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Doğandan 3.23 e binince keyif alamaz çünkü;

Doğan içi çok ferah, koltukları rahat, ve süspansiyonu yumuşak...

O rahatlığı çoğu C segmenti araçta bulamayabilirsiniz yani komik bişi değil günümüzde çoğu aracın süspansiyonu taş gibi...

aynen öyle doğandan vectra biturbo veya nsx e bin aynı hızlanma hissini wermez

bmw rakiplerinden fazla yakar
  • 140hp 4 silindir

1900cc motoru vardır. (z3 std ile aynı motora sahiptir)

Seni yeterince tatmin edecek bir araçtır km ile oynanmamışsa 98 model için güzel km.[Şahsi fikrim 2. elde 100.000 i geçen araçlara pek yaklaşılmaması]

Fiyatı aşırı derecede pahalı ederi 19-20 oda temizse araç masrafı yoksa.

Ben bunun yerine aynı fiyata 3.20 almanı öneririm. 6 silindir 24 valf 150 hp.

Aynı vergi dilimine giriyor.Ve en komik olanı aralarında yakıt farkı yok.

Üstelik is i satmak 3.20 ye göre çok daha zordur satmak istediğin zaman.

Yol tutuşta v.s zaten şüphen olmasın.

Ancak daha önce güçlü ve arkadan itişli bir araba kullanmadıysan bazı yerlerde arabayı kontrol etmekte güçlük çekebilirsin.Ama işi kavradığında her virajda yan yan gidersin vites değiştirirken kıçı sallar arkandakine selam edersin

• quote:

Orjinalden alıntı: Can

140hp 4 silindir

1900cc motoru vardır. (z3 std ile aynı motora sahiptir)

Seni yeterince tatmin edecek bir araçtır km ile oynanmamışsa 98 model için güzel km.[Şahsi fikrim 2. elde 100.000 i geçen araçlara pek yaklaşılmaması]

Fiyatı aşırı derecede pahalı ederi 19-20 oda temizse araç masrafı yoksa.

Ben bunun yerine aynı fiyata 3.20 almanı öneririm. 6 silindir 24 valf 150 hp.

Aynı vergi dilimine giriyor.Ve en komik olanı aralarında yakıt farkı yok.

Üstelik is i satmak 3.20 ye göre çok daha zordur satmak istediğin zaman.

Yol tutuşta v.s zaten şüphen olmasın.

Ancak daha önce güçlü ve arkadan itişli bir araba kullanmadıysan bazı yerlerde arabayı kontrol etmekte güçlük çekebilirsin.Ama işi kavradığında her virajda yan yan gidersin vites değiştirirken kıçı sallar arkandakine selam edersin

+1 ancak 100k km yi geçmesi bir bmw için sorun diil... e36 ile 670k km yi orjinal motoruyla tık demeden yapan amcamızı görünce...

• okan dostum tabiki sorun değilde.Ne biliyim benim prensip meselesi
  • bmw'nin o kasası çok güzel bence.benzin şehiriçinde 11-12 lt.şehirdışıda 6-7 lt kadardır.tabi gaza fazla basmazsan.galiba is'ler otomatik vites.düz viteslerin motorunu kontrol etmek için aracı 5.viteste kaldırmayı denersin.kalkarsa sorun yoktur.tahminim yakıt senin kafana takılan en önemli sorun,bu yüzden hele otomatikse yakıt olayı sana uymayabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.