Şimdi Ara

BMW 3 Serisi 3.18iS nasıl bilirsiniz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
64.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Platinium

kapında bmw besliyecek kadar bütçen varsa 98 model 318 e o parayı vermek olmaz git temiz bi s40 t4 bul bi zaman sonra yolda 328 den aşşağı olan arabaları dikkate bile almazsın
    E 36 bmw ler 12 yıldır üretilmiyor. o arabaya 25.000 vereni bence de Allah çarpar. 26.000 liradan itibaren Clk mercedesler var artık.
    bu arabaya verilecek en fazla para 18-19.000 tldir . 20.000 ve üzeri paranız varsa ve konfor istiyorsanız gidin 1998-1999 c 180 alın. dahha bence 2002 ford mondeo alın.
    bmw 3. 18 coupe tam bir zevk aracıdır. tavanı çok alçaktır arkaya uzun boylu biri oturamaz. illa alacaksanız şasesinde eğrilik var mı, önden darbe yemiş mi, beyninde hasar var mı? kilometresi düşürülmüş mü, motor rektefiye istiyor mu onu araştırın. siyah ve lacivertleri cam filmiyle süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: savas1.6

E 36 bmw ler 12 yıldır üretilmiyor. o arabaya 25.000 vereni bence de Allah çarpar. 26.000 liradan itibaren Clk mercedesler var artık.
    bu arabaya verilecek en fazla para 18-19.000 tldir . 20.000 ve üzeri paranız varsa ve konfor istiyorsanız gidin 1998-1999 c 180 alın. dahha bence 2002 ford mondeo alın.
    bmw 3. 18 coupe tam bir zevk aracıdır. tavanı çok alçaktır arkaya uzun boylu biri oturamaz. illa alacaksanız şasesinde eğrilik var mı, önden darbe yemiş mi, beyninde hasar var mı? kilometresi düşürülmüş mü, motor rektefiye istiyor mu onu araştırın. siyah ve lacivertleri cam filmiyle süper olur.

Alıntıları Göster
    2006 konusu

• quote:

kapında bmw besliyecek kadar bütçen varsa 98 model 318 e o parayı vermek olmaz git temiz bi s40 t4 bul bi zaman sonra yolda 328 den aşşağı olan arabaları dikkate bile almazsın
    bmw zaten pahalı araç. 3 serisi 2001 de motorları değiştirdi. daha hızlı sessiz ve tasarruflu oldu. öncekiler alınmaz.
  • quote:

bmw zaten pahalı araç. 3 serisi 2001 de motorları değiştirdi. daha hızlı sessiz ve tasarruflu oldu. öncekiler alınmaz.

Alıntıları Göster
    Güzel hort.
  • quote:

Alıntıları Göster
    çok arıyomusunuz sayın yeni üyeler bu konuları? 2006 yazıyor orda tam 5 yıl öncesi. adam cevap veriyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

çok arıyomusunuz sayın yeni üyeler bu konuları? 2006 yazıyor orda tam 5 yıl öncesi. adam cevap veriyorsunuz

Alıntıları Göster
    Geçmişe yolculuk

5 yıl sonra gelen edit: Hocam en mantıklısı artık E92 3.20D alın

• quote:

Orijinalden alıntı: L30N

Geçmişe yolculuk

5 yıl sonra gelen edit: Hocam en mantıklısı artık E92 3.20D alın

Alıntıları Göster
    2006 vay be Geçmişe uzanıp geldik 10 dakikada

• quote:

eski araçlarda markaya para vermek mantıksızlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDream

eski araçlarda markaya para vermek mantıksızlık.

Alıntıları Göster
    ben bmv 318 is aldım çok memnunum araba ful sanruf deri koltuk 4 teker disk abs esr sis m 3 cant mişlen performans lastikleriyle mahallenin gözdesi oldu 140 beygir otomatik 4 silindirli ben rahatlıgın konforun tadını çıkarıyorum hele uzunyolda deymeyin keyfime...
  • quote:

Bmw bikere yani birşey söylemeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minova

Bmw bikere yani birşey söylemeye gerek yok

Alıntıları Göster
    Hazir konu hortlamisken, gecen hafta bende e36 318is aldim. ingiltere'de yasiyorum. turkiye'ye gore cok komik bi fiyata aldim arabayi. 2.500 tl fiyat. Araba gercekten cok hos performansli konforlu. benim ufak bir sorunum var. araba park halinde calisirken egsozdan pat pat diye sesler geliyor. arabanin yan tarafindan dinledigimde motora yakin bir kisimdan geldigini duyuyorum. bunun sebebi sizce ne olabilir. burada adam akilli bi usta bulmak cok zor, bmw servisine gittiginizde de arabanin parasi kadar masraf cikariyorlar neredeyse.

Araba bu alttaki. Yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler..

BMW 3 Serisi 3.18iS nasıl bilirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarahumara

Hazir konu hortlamisken, gecen hafta bende e36 318is aldim. ingiltere'de yasiyorum. turkiye'ye gore cok komik bi fiyata aldim arabayi. 2.500 tl fiyat. Araba gercekten cok hos performansli konforlu. benim ufak bir sorunum var. araba park halinde calisirken egsozdan pat pat diye sesler geliyor. arabanin yan tarafindan dinledigimde motora yakin bir kisimdan geldigini duyuyorum. bunun sebebi sizce ne olabilir. burada adam akilli bi usta bulmak cok zor, bmw servisine gittiginizde de arabanin parasi kadar masraf cikariyorlar neredeyse.

Araba bu alttaki. Yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler..

Alıntıları Göster
    bence egsoz patlamış olabilir.

• quote:

kardeşim adam 5 yıl önce yazmış da o arabalar tarihe mi gömüldü. hala yok mu ortalıkta. hala meraklısı yok mu. hala meraklısı varsa açar okur. konuyu beğenmiyorsan açıp bakma sende.
  • quote:

quote:

kardeşim adam 5 yıl önce yazmış da o arabalar tarihe mi gömüldü. hala yok mu ortalıkta. hala meraklısı yok mu. hala meraklısı varsa açar okur. konuyu beğenmiyorsan açıp bakma sende.

Alıntıları Göster
    Merak ettim, konunun sahibi ne yaptı acaba? geçen 5 sene zarfın da. Aracı aldıysa iyi bir tecrübeye sahip olmuştur.

• Almanyada 1500 euro 3000bin tl. Turkiyede 20.000 tl 17 bin vergi degil peki neden bu fark?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

Almanyada 1500 euro 3000bin tl. Turkiyede 20.000 tl 17 bin vergi degil peki neden bu fark?

Araç alman üretimi burada vergi olsun,ülkeye pahalı gelişi olsun cihazlar tabiki pahalı ama sırf markadan dolayı bu pahalılık diğer eski cihazlar daha ucuz ama yinede o seviyelerde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SabitSalınım

98 arabaya 25,000 vereni Allah çarpar.
    quote:

Orjinalden alıntı: ars287duff

25.500 ytl ye olur düşüncem biraz pazarlık payı var bu fiyatın üzerinde .

Dostum hala yaşıyormusunun bilmiyorum ama gelecekten yazıyorum şuan 98 arabaya 30.000 TL veriyorlar

• BMW E36 1992-1996 model 318 is M42B18
    BMW E36 1992-1996 model 318 is motor özellikleri
    BMW E36 318is 1992, 1993, 1994, 1995 ve 1996 yılları arasında M42B18 kodlu motorlar ile üretilmiştir. M42B18 motor özellikleri şöyledir;

Motor hacmi 1796 CC‘dir. 1.8 olarak geçer.
    BMW E36 318is beygir gücü 140 Hp‘dir.
    Üstten çift egzantrikli bir motordur.
    Atmosferik bir motordur. turbo beslemesi yoktur.
    Silindir çapı E36’da genel olarak 80 mm iken, 318is’de 84 mm‘dir.
    M42B18 motor tork gücü 175 Nm‘dir.
    BMW E36 318is maksimum tork devri 4500 devir/dakika‘dır.
    BMW E36 318is maksimum beygir devri 6000 devir/dakika‘dır.
    Maksimum hız saatte 213 Km‘dir.
    Ulaşılabilen en yüksek 0-100 hızlanması 10.2 saniye olarak ölçülmüştür.

BMW E36 1996-1998 model 318 is Standart
    BMW E36 318is 1996, 1997 ve 1998 yılları arasında M44B19 kodlu motorlar ile üretilmiştir. M44B19 motor özellikleri şöyledir;

Motor hacmi 1895 CC‘dir. 1.9 olarak geçer.
    BMW E36 318is beygir gücü değişmemiş ve 140 Hp olarak kalmıştır.
    Üstten çift egzantrikli bir motordur.
    Atmosferik bir motordur. Turbo beslemesi yoktur.
    Silindir çapı 84 mm‘dir.
    M44B19 motor tork gücü 1996 yılından sonra 180 Nm olmuştur.
    Maksimum tork devri 4300 devir/dakika‘dır.
    Maksimum beygir devri 6000 devir/dakika‘dır.
    Maksimum hızı saatte 213 Km‘dir.
    Ulaşılabilen en yüksek 0-100 hızlanması 10 saniye olarak ölçülmüştür.

• konuyu hortlatan arkadaş bot mu acaba
  • 320i alın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.