Şimdi Ara

Bmw 3.18 d aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
3
Favori
29.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı Olsun Hocam,Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanmanız dileği ile...
  • Hayırlı olsun

millette ne para var bende o paralar olacak gidip almıştım passat highline dsg 1.6 tdi yı binmiştim 10 sene
  • Hayırlı olsun mantıklı seçim. 1.6 TDI DSG passatın 187.000 olduğu yerde çok mantıklı araç. Opsiyonlar aşırı pahalı geldi, doğru dürüst opsiyon yok zaten anlam veremedim.
  • Kaplan261 kullanıcısına yanıt
    Hayallerimiz fakir hocam.Lastik eriyor diye en sevdiğim şey virajda arabayı zorlamayı bıraktım.

Hayırlı olsun hocam jilet gibi araba.Eskimiyor maşallah bu F30'lar.Bence 150 beygir tatmin eder fazlasıyla.Ben bir performans manyağı olarak aynı tercihi yapardım sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Piyasadaki f/p premium araç şuan.
  • Çok güzel bir renk ve jant kombinasyonu. Hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun, mantıklı ve güzel bir tercih.

1.6 motorlu performansı 318d'den ciddi derecede zayıf olan ve ÖTV oranı 318d'den neredeyse yarı yarıya düşük (%60 vs %110) olmasına rağmen 250 bin tl'ye satılmakta olan C200d AMG'den çok daha mantıklı bir tercih hatta.

8.5 sn 0-100'ü var, 318i'lerdeki hantallık bu motorda yok, blok 184lük 2.0 dizellerle aynı, sadece gücü kısıtlı, yetmezse stage 1 ile 320d yapıverirsiniz
  • Kaplan261 kullanıcısına yanıt
    Bende o paralar olacak solugu sahibinden'de emlak bolumunde alirdim.

Fakirik biz, parayi bulursak betona dokerik biz.

Aracin jantlari ile rengi cok uyumluymus. Guzel gunlerde kazasiz, belasiz kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Çok doğru tespit...

Sırf 320 D olacak diye şirketline donanımlı araca binmeye gerek yok... İçi adam gibi zevkine göre olan aracı zaten motor teknolojilerini kullanarak 20 D performansına hatta daha fazlasına getirebiliyorsun..

Güzel tercih...
  • Hayırlı olsun. Bende sport plus aynı renk araç İçin bugün kapora verdim. İnşallah memnun kalırız

• Hayırlı olsun Cihan, 3.20d almaktan daha mantıklı bana göre de 318d almak, performansı gayet yeterli gelecektir. 8.5 saniye 0-100 değeri günlük kullanılacak araba için gayet iyi.En azından 1.6 136 bg olan C200d den daha performanslı olacak ve 50 bin tl para cebinde kalmış olacak.

• Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Güle güle kullanın inşallah.
    Sorması ayıp mesleğiniz nedir hpcam? ne işle meşgulsünüz? Allah daha çok versin.
  • Hayırlı olsun Cihan Bey, inceleme videosu bekliyoruz :D
  • hayırlı olsun hocam fiyatlar cidden uçmuş artık
    3.20 ied 40yıl özel paket 2016 ocak da fiyat teklifi 170 bin tl almıştık
  • Bir seneden az surede kasa degistirecek olu yatirim olmus yinede hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 23 Temmuz 2017; 3:35:10 >
  • Hayırlı olsun konu sahibine. Bence de o paraya en mantıklı araç bu piyasada. Yalnız bilen biri bir açıklasa sevinirim. Borusan bu araçları son kullanıcı alsın diye getirmiyor mu kardeşim. Ciddi indirim yapıp sırf satışlar gerçekleşiyor diye son kullanıcı yerine galerilere satmak, sonra da galerilerin 10k fazlaya araçları piyasaya sürmesini izlemek şerefsizlik değil mi yani.

Bakın adam max 200e kapatacağı aracı 210 üstüne almak zorunda kalmış. Haberini alıyorsun bmwnin ciddi indirim yaptığının hemen gidiyorsun almaya hop araç yok hiçbir yetkili bayide. Çok istersen 10k bayılacaksın üçkağıtçı tayfaya. Bence bu ticaret hukukuna net olarak uymuyor. Suç resmen.

• Borusan insanı BMW den soğutur.Bu araçta 2 lt ÖTV si var.Dizel ve donanımlı dolu araç.

Bu araç 210 bin lira ise Boş 318i'yi demekki isteseler 140-150 Bin TL'ye satabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun bile diyemiyorum. bmw sahibi olmayı haketmeyen birisiniz. gidin vw alın. gerçi tüm vw fanboyları bir bir bmw alıyor orasıda ilginç. almanyaya mail atmak lazım aracı altınızdan alsın.
  • Yen'i piyasa şartlarında 200 bine dizel Alman almak zorlaştı, ekstraları da düşünürsek iyi gibi.

• 3 .18 ciler gelmiş gene..

Passatın 150 hp lik motoruna hitler motoru diyorlardı BMW olunca uzay üretimi oluyor tabi.

Hocam kazasız belasız bin hayrını gör.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.