Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dedinizi yaptım ama seçenekler diye bişey çıkmıyor.sadece araç resmi ve birisi yaklaşınca bölgesel uyarı veriyor.acaba güncelleme mi yapılması lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apomania A kullanıcısına yanıt
    Sol tarafta 5 tane icon gibi birsey cikiyor yanlis hatirlamiyorsam . Ustteki 2 senecekten biri o ise yaraiyor galiba !
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Hocam r ye alınca sadece aracın resmi ve sensor dalgaları çıkıyor.en basit bi yazı bile yok.temmuz sonrası çıktığı için göstergeler değişti galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi geceler. 1 ay beklemeden sonra aracıma kavuştum sonunda. Herkese allah gönlünce versin ve kazasız belasız sürüşler hayır olsun. Araç 1.18i joy plus ön sensör extralı ve yeni renk sunset orange (günbatımı turuncu)

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

• Caneroz1907 kullanıcısına yanıt
    On park sensoru cok guzel bir tercih olmus . Renginiz de fark katmis . Gule gule kullanmak nasip olur insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caneroz1907

Arkadaşlar iyi geceler. 1 ay beklemeden sonra aracıma kavuştum sonunda. Herkese allah gönlünce versin ve kazasız belasız sürüşler hayır olsun. Araç 1.18i joy plus ön sensör extralı ve yeni renk sunset orange (günbatımı turuncu)

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

hayırlı olsun. Bu arada klima yazıları tekrar kırmızı olmuş.

bu arada yeni farkettim plakayı bilinçli mi aldın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Fellows -- 29 Ağustos 2017; 0:48:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cag_lar91

460m kodlu jant modeli hangisi oluyor?

BMW 1 SERİSİ F20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Fellows -- 29 Ağustos 2017; 0:53:45 >
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemize inşallah sağol çok

• Çok sağol. Yok şansıma denk geldi hoşuma gitti benimde

• quote:

Orijinalden alıntı: Apomania

Hocam r ye alınca sadece aracın resmi ve sensor dalgaları çıkıyor.en basit bi yazı bile yok.temmuz sonrası çıktığı için göstergeler değişti galiba?

Bende de yoktu vites R de iken idrive tekerini bir defa sola çekin altta 2 tane seçenek var birisi cisim algılama digeri çizgiler.

Hayırlı olsun aracın rengi çok hoş,ön sensörde kimi lazım değil dese de çok önemli donanım bence,önceki aracım Polo Lounge'da vardı uzun burunlu araçta çok faydası olur ben denk getiremedim M Plus'da.

Bu arada renk ve ön sensörden dolayı araç %50 ötv den çıkıyor değil mi?

@Caneroz1907

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam hallettim. ben tekeri sola döndercez diye düşünmüştüm meğer çekiyormuşuz.teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Gearbox AG

quote:

Arkadaşlar iyi geceler. 1 ay beklemeden sonra aracıma kavuştum sonunda. Herkese allah gönlünce versin ve kazasız belasız sürüşler hayır olsun. Araç 1.18i joy plus ön sensör extralı ve yeni renk sunset orange (günbatımı turuncu)

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

hayırlı olsun. Bu arada klima yazıları tekrar kırmızı olmuş.

bu arada yeni farkettim plakayı bilinçli mi aldın :D

Klima ekranı aydınlatması gündüz beyaz, akşam turuncu şekildeydi zaten her zaman.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Çok sağol...Aslında geçmiş mesajlarımı okuyanlar bilir ön sensör olmayan mavi alıyordum metalik ben %50 lik dilimle tanış indirimi özel indirimle. Sonra ben parayı yatırdım herşey tamamken araç 2 gün kala doludan hasar gördü ve bana yeni sipariş yeni renk bu aracı opsiyonladılar ve şansıma gelen araç hem makyaj hem yeni renk hem de ön sensör opsiyonlu geldi ve anlaştığımız fiyattan verdiler sağolsunlar. Ben de bir ay beklemiş oldum tam tatile gidecektim arabayı alıp babamın arabayla felan gittim biraz madur oldum. Bir de bu rengi hiçbiryerde göremedim resmini bile yeni renk olduğu için baya bi nasıl olacak diye panikledim. Ama kısmetime hayırlısı oldu. Çok iyi oldu böyle olması.

• quote:

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ön park sensörü extrası için ne ödediniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• MGÜ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağol. 3.000 tl gibi bir rakam söylüyordu St ama bizim durumdan dolayı benden kaynaklanmayan bi ücret almadılar benden. Benim kısmetime oldu.

• Yaklaşık 1 ay sonra arabayı servise götüreceğim.
    iDrive güncellemesini yaparlar mı?
  • Caneroz1907 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kazasiz belasiz guzel gunlerde kulanin. Toplamda arac ne kadara geldi acaba?
  • Beyler joy plusların ic aydınlatması halojen mi? Halojense Led yapan var mı?
  • Ekranlar gine küçük, makyajın makyajında ekranlar büyüktü. Hayalet ekranı çıkartamamış çakallar, bu borusan kadar avantacı bir distribütör varmı ya. Kesin büyük ekranı aksesuar-upgrade diye satarlar cc gibi.
  • Serhend88 kullanıcısına yanıt
    Sağol dileklerin için. Aslında St fiyat söylememi istemedi ben kendine bahsetmiştim forumda paylaşsam sıkıntı olur mu diye benim için sıkıntı olur dedi ondan kimseyi zor durumda bırakmak istemiyorum arkadaşlar. Bir de benim durum farklı gelişti dediğim gibi. Fiyatı 125.300 e aldım sig ve tescil dahil. Bayi ve st ismi vermiyim ama zor durumda bırakmıyım kimseyi.

• 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.