Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1632. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    460m jantları ben çok beğeniyorum. Makyajlı göstergeler de çok şık görünüyor bence. Alanlara keyif içinde kullanmayı diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Teslimat yarın öğleden sonra,parayı yatırdıktan sonra eski iç mekan gelirmi diye bir korkumuz vardı bir türlü net cevapla öğrenemedik bayiler yoğunlukta her soruya net cevap veremeyebiliyor ve hala 1 serisinin içinin geçirdiği makyajı bütün ST'ler net şekilde bilmiyor çok ilginç bir durum,foto istedik gönderdiler ve yeni iç mekan olduğu teyit edilmiş oldu bizde rahatladık.Yeni araç almayı düşünen,bekleyen herkese hayırlı olsun.

Fotolarda yok ancak M Paketteki 17" jantlarda değişmiş bu arada 460m kodlu model geliyor.

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

Hocam her şey dahil ne kadara geldi size araç, hayırlı olsun bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowflake34 -- 25 Ağustos 2017; 17:35:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

460m jantları ben çok beğeniyorum. Makyajlı göstergeler de çok şık görünüyor bence. Alanlara keyif içinde kullanmayı diliyorum.

Sağolun herkese kazasız,sorunsuz keyifli sürüşler.
  • Hayırlı olsun hocam mevlam kaza bela vermesin ✋🏼 İyi günlerde kullanın.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kaca geldi 1.16 d m sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Hayirli olsun kaca geldi 1.16 d m sanirim

Sağolun,araç 118i M esktra opsiyon yok fiyat şu anki liste fiyatı.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Benim plaka ve ruhsat işlemlerim yetişmedi bayramdan sonraya kaldı
  • Merhaba arkadaslar, aracimi teslim aldim. Surucu koltugunun oldugu taraftaki cami acarken makara yada motorun sesi digerlerine gore daha belirgin sekilde geliyor. Diger 3 cami acarken duyulan ses fazla degil fakat surucu tarafindaki cam inerken veya kalkarken daha cok ses cikariyor. Sizin araclarinizda da boyle mi ? Baktirmaya gerek var mi?

Tesekkurler.

• Arkadaşlar 2015 F20 LCI araçlarda follow me home özelliği var mı? Varsa nasıl altifleştirebiliriz? Yoksa niye yok? 😜

Bu arada Rendolf aracın hayırlı olsun. Bu araçta seni üzecek tek şey araçtaki sesler ve servis bakım fiyatları olacak. 😀 Benim araçta dediğin ses yok ama dahaları var.

• Merhaba arkadaslar 116d otomatik aracimi Bursa teknik otoya ilk bakima biraktim 750tl tuttu yag yag filtresi degisti bence cok fazla ama yapacak bisey yok,

Hava filtremi kendim degistirdim ama uzerinden cikan filtrede elyaf bir kaplama vardi benim aldigimdaysa o kisim sunger, almis oldugum filtrede bmw logolu mahle ustunden cikanda mahle bmw logolu, seri numaralarida ayni bi sikinti olur mu? Bilen varsa cok sevinirim,

Iyi forumlar

•  BMW 1 SERİSİ F20 BMW 1 SERİSİ F20 BMW 1 SERİSİ F20 BMW 1 SERİSİ F20
    arkadaşlar marşpiyel m sticker yapıştırdım

• Sağolun iyi dilekleriniz için,Allah herkese bu araçları kazasız ve sorunsuz kullanmayı nasip etsin.

Bu arada gelismis göstergede dijital hız göstergesi ve orta ekranda beygir ve torku gösteren performans göstergesi araçta açık geldi kodlama yapsam bu ikisi için yapacaktım gerek kalmadı.

• UNiCoDE U kullanıcısına yanıt
    Aracı stop etmeden önce bir defa sellektör yaparsanız follow me yapar

• 460m kodlu jant modeli hangisi oluyor?

• Arkadaşlar benim araçta geri görüş kamerasında çizgi falan yok sadece geriyi gösteriyor.bu sınır çizgilerini nasıl açabilirim ?internetten baktım ama bulamadım.

• Apomania A kullanıcısına yanıt
    Geri vitese takinca idrive i sola dogru hareket ettirin secenekler cikacak oradan cizgileri, cisim algiamayi ve cameranin renk ozelliklerini ayalayabilirsiniz.
  • Apomania A kullanıcısına yanıt
    Aracı ilk teslim aldığımda kılavuz çizgileri bende de kapalıydı. Anlık bir heyecan yaşamıştım :)
  • Arkadaşlar, idrive'ı internet üzerinden indirilen güncelleme dosyası ile güncelleyen oldu mu?

Ben dosyayı indirdim ancak henüz güncelleme yapmadım. Boş bir usb ayarlayıp dosyayı ona atacağım ve güncellemeyi öyle deneyeceğim.

Acaba gelecek güncelleştirmeler ile yeni arayüze geçiş yapabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 28 Ağustos 2017; 18:7:19 >
  • Herkese iyi gunler ,
    Kasko Sigorta yenileme donemi geldi . Generali Sigorta dan gecen seneye gore cok guzel bir fiyat aldim sizce nasildir ?
    Gecen sene Trafik 1500 - bu sene 760
    Gecen sene Kasko 2500 ( Ak Sigorta ) - bu sene 1200 ( Generali )
    Anlasmi oldugu servisler - Borusan Istinye - Avcilar , Kosifler Atasehir
  • Merhaba arkadaslar 116d otomatik aracimi Bursa teknik otoya ilk bakima biraktim 750tl tuttu yag yag filtresi degisti bence cok fazla ama yapacak bisey yok,

Hava filtremi kendim degistirdim ama uzerinden cikan filtrede elyaf bir kaplama vardi benim aldigimdaysa o kisim sunger, almis oldugum filtrede bmw logolu mahle ustunden cikanda mahle bmw logolu, seri numaralarida ayni ama birinin elyafli bir sunger yapisi var digerininde sungerli bir yapisi var bu farklilik bi sikinti yaratir mu? Bilen varsa cok sevinirim,

Bu arada kendi filtreni degistirmek cok keyifli davlumbazin ici toz toprakti onuda supurgeyle cektim mis gibi oldu

• 
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.