Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakti zamanında LeadSTAR MX-20 almıştım şimdi kullanacağım tatilde ama bataryası ölmüş herhalde sadece şarjdayken çalışıyor

buna hangi bataryayı alabilirim f/p? Veya ona batarya alacağına şunu al kullan diyeceğiniz bir ürün var mıdır?

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 1 Temmuz 2022; 15:41:24 >
  • kumbiti kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam önerini koydum cebe

O hoparlörle uğraşmaya değmez 50-100 fazla ver şunu al sesi daha iyi daha kullanışlı vs. gibi bir öneri olursa diye onu bekleyeyim duruma göre aksiyon alayım

• Huawei Sound Joy
    Anket Motion Plus
    Ttec Dynamite
    Bu ürünleri kıyaslayabilecek arkadaş var mı acaba ?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasvius kullanıcısına yanıt

O kadar fiyat farkına değmez, dışarıda kullanılacaksa zaten wonderboom 2'nin alternatifi Anker flare 2 veya Jbl flip 5 olabilir.

Anker flare 2 geçen ay hbde 898tl düştü, banka kampanyası vs. 800tl ye getirdim. Bu fiyata on numara. Wonderboom 2'ye göre artıları dahili mikrofon, type-c giriş, hızlı şarj, ve benim için önemli olmasa da aydınlatması var. Wonderboom 2'nin artısı daha kompakt olması ve cüssesine göre çıkan ses. Ben yeni teknolojilerinden dolayı flare 2 kullanıyorum şuan ama wonderboomun kompaktlığını özledim. Type-c girişi ve dahili mikrofonu olsaydı değiştirmezdim.

• Mykonos. kullanıcısına yanıt

Huawei yorumları iyi ama demedim, merak ettiğim bir ürün.

Motion plus güzel ama bana bass yetersiz geldi ve outdoor kullanıma çok uygun değil (benim kullanımım).

Ttec dynamite, sesi yüksekliği iyi ve şarjı da iyi gidiyor. Type-c, aux girişi, hafıza kartı girişi, dahili mikrofon ve aydınlatma gibi güzel bir çok güzel artısı var. Outdoor için motion plus'dan daha iyi, ama ekstrem değil. Tek eksisi ses kalitesi diyebilirim ama o da fiyatına göre çok göze batmaz. Kalitesi kötü değil ama flare 2 ile gibi hoparlörlerle yanyana koyunca bariz kötü geliyor. Aradaki fiyat farkı da iki katı tabi. 350tl civarına bence f/p olarak iyi hoparlör, ortalama ses kalitesi haricinde diğer bütün özellikleri artı ama bu fiyata çok kaliteli ses zaten beklemeyin. Wonderboom alınabiliyordu sesi kaliteli 400tl civarına bir kaç ay önce, artık yok.

Bütçe olarak bunun iki katı ama sesi daha kaliteli ve outdoor kullanıma daha uygun aşağıdakiler var. Mikrofon ve mikro-usb önemli değilse ve sadece Bluetooth ile dinlenicekse wonderboom 2 olabilir, kompaktlığı, ses yüksekliği ve ses kalitesi artıları. Anker flare 2 de olabilir, kompaktlık hariç wonderboomun 2 ile benzer. Dahili mikrofon, type-c, aydınlatma ve hızlı şarj artıları var wonderboom'a göre. Flare 2 indirime girebiliyor ara ara 900tl civarına getirilirse alınabilir, wb2 de zaten bu fiyatlardaydı sanırım.

Geri kalan işte bütçe meselesi artık, benden bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 2 Temmuz 2022; 15:18:0 >

• Tekrardan merhabalar, tekrar diyorum çünkü daha önce sizlerin de tavsiyesiyle anket motion q ya karar vermiştim 500 tl civarına alınacak hoparlör olarak. Ancak hoparlörü çocuğun yanına ninni vs açmak için de kullanacağımız için gece boyu sürekli bir kablosuz bağlantının sağlıklı olmayacağına karar verdik henüz 3 aylık bebek. Bu nedenle de hafıza kartı girişi olan ve bağımsız olarak kullanabileceğimiz modellere yönelelim dedik ama iyi markalarda genelde hafıza kartı girişi yok. Bir tek ttec dynamite modelinde denk geldi küçüğü 400 duo su 500 tl civarında önerir misiniz veya başka bir model var mıdır?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elinde LG XBOOM Basic versiyonu olan var mıdır ? İkinci el ya da Sıfır fark etmez.

• Dostlarım merhabalar, 700tl civarına bir bt hoparlör arıyorum, sesi yaymasını ve bas performansını öne alıyorum tizler pek umrumda değil. Jbl clip3'ten hiç memnun değildim, tronsmart t6 mini'den ise aşırı memnundum. Tronsmart force 2 30w, mega 40w ve xiaomi outdoor ve tribit stormbox modelleri arasındayım. hangisini seçmeliyim? Gönlüm force2'den yana ama pek bir incelemesini bulamadım.

• anker saundcore boost 20w modeli var kutulu temiz satıcam ne eder bilmiyorum

• dobruca D kullanıcısına yanıt

hafıza kartı girişi dandik çin mallarında olur genelde. çözüm olarak bi tane ucuza 50 liralık mp3 player alın aux girişinden bağlayın o şekil kullanın

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aklıma gelmemişti o çözüm.

• Ttec dynamite yakın zamanda kullanan varmı, bu fiyata denk cihaz da yok gibi sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iThinkSo kullanıcısına yanıt
    Aynı soru benim için de geçerli. Hafıza kartı girişli bulabildiğim tek dandik çin malı olmayan hoparlör ama sesi nasıldır?

• Tf kartli, type-c, bt 5.0, 5200 mAh bataryali, 20 Watt bu cihaz var isteyene verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 4 Temmuz 2022; 12:40:13 >
  • Arkadaşlar Polosmart FS46 ürünü aldım. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum?

• arkadaşlar bir konuda yardım rica ediyorum. İlk cihazımızı alacağız. Jbl markası en çok ismi geçen markalardan. Telefonfa apple gibi Jbl markası da hoparlör konusunda en iyi olanlardan biri midir? olmuşken bir kre olsun jbl flip 6 alalım dedik. Ufaklık clip 4 aldı eline ona göre en sevimlisi o oldu ama bariz ses kalite farkı vardı.

• Anker Boom BT Hoparlör

https://www.amazon.com.tr/dp/B09MGBMD9D/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_8W9T87QYD41KPSTYV94G

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• dobruca D kullanıcısına yanıt
    tronsmart mega 40w kullanıyorum sd card girişli şarjı baya uzun gidiyor ses yüksekliği ve kalitesi iyi ama kesinlikle 40w değil orası hikaye bas ağırlıklı bazen bas sesin önüne geçiyor ama rahatsız edici değil fazla bu model işinizi görür belki basit çin malı bir ürün değildir tabiki malzeme kalitesi gayet tatminkardır.

• senged kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat 👍

• yk2548 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam siz dedikten sonra baktım tronsmartların genelinde kart girişi varmış güzel bir seçenek oldu👍

• 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.