Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendi sitesinde de microusb kablo var paket içeriğinde, type c olsa koyarlar diye düşünüp sordum tekrardan.

Kullanıyor musunuz hocam?

• evet kullandığım bildiğim için söyledim

• Bluetooth hoparlörden standart 2+1 hoparlör kadar verim alabilir miyim? Elde JBL Go 2 var ancak hiçbir şekilde tatmin edici değil, çoğu zaman onu bağlamak yerine direkt iPad'i kullanıyorum. Şu anda yıllardır kullandığım Creative 2+1 hoparlör de sıkıntı çıkarmaya başladı, paraya kıyıp çok yönlü bir alet alayım diyorum.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt

xiaomi 16w takip et Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar usb girişi olan 500tl civarında ne önerirsiniz. Tarım bahçesinde müzik dinlemek için. Bluetooth olması çok önemli değil.

• Günün indirime girenleri :

https://www.trendyol.com/grundig/hoparlor-jam-bt-hoparlor-siyah-p-99784573

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar elimde Jbl Flip 5 Red mevcut, amazondan aldım 1.5 aylık. 750 TL'ye satıyorum ilgilenenler olursa

• Günün fırsatı: JBL Xtreme 3, Bluetooth Hoparlör, Camo, Multicolor https://www.amazon.com.tr/dp/B08FB47PT3/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_Q6ZHDERKKEMTXEJ5HA6Y

Jbl Xtreme 3 kamuflaj modeli nerdeyse piyasa fiyatının yarısına Amazon da satılıyor, almayı düşünen varsa düşünmesin Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

• Amazonda şu an clip 4 ile go 3 fiyatları aynı olmuş siz hangisini tercih ederdiniz yardımcı olur musunuz birini sipariş geçeceğim 530 liraya almak mantıklı mı?

• sammartez kullanıcısına yanıt

Kesinlikle Clip 4. Fiyat gerçekten çok uygun amazonda şu an

• Artılar olarak şarj süresi, daha iyi bass performansı ve 5w olduğunu duydum başka bir artı eksi var mıdır ?

Ses kalitesi de daha iyi clip de. Go 3 o fiyatı hak etmiyor bence. Biraz daha büyük olması sorun değilse Kinps her ikisinden de ses ve şarj olarak daha iyi

• freefalcon kullanıcısına yanıt

Kız arkadaşımla ortak kullanacağımız için ve en uygunu olduğu için renk olarak kırmızı Clip 4 sipariş ettim boyutta benim için önemli bir faktördü teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

• NikkiDog N kullanıcısına yanıt

565 di 30 da indirim koduyla 535 e geldi

Kalmamış galiba

• NikkiDog N kullanıcısına yanıt

3647

• 1500tl lik ankerin alternatifi olacak ve güncel yeni model siyah ışıksız hoparlör tavsiyesi verebilir misiniz? Ankeri almayı düşünüyorum ama güncel birşey olursa onlarıda incelicem.

• Merhaba biliyorum tavsiye formu değil ama başka başlık bulamadım. 500 tl civarında bir hoparlör arıyorum. Çocuğun çantasıyla vs de taşınacağı için iri bir şey olmasın. Tabi jbl go2, go3 ,clip4 ,xiomi outdor, anker motion Q ve xiomi portable arasında kararsızım. Xiomi portable iriliği nedeniyle pek seçemiyorum. Sizce hangisi veya başka tavsileriniz var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.