Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.741
Cevap
358
Favori
1.084.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1763
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1845
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 9 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 45244
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1763
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1845 mesaj) eyozgurluk (569 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5347 mesaj) Mobil (7377 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (588 mesaj) Uygulama (843 mesaj)
  • @
Giriş
    3475 Mesaj
    Bu elemanı sabahtan beri her konuda görüyorum neredeyse şimdi blokladım. İçim rahatladı resmen 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7167 Mesaj
    ahahah bl hoparlör gurusu beni engellemiş :D alıntı yapamıyoruz :D

amazon fiyatı 100 dolar + vergi aliexpress te 90 küsür dolara satılan ürün 800 tl ye çöpmüş, peh...

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    3475 Mesaj

Keşke siz daha önce engelleseydiniz hocam 😀 O keyif başka olurdu 😀

|
    |
    SPaCeLoRD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1965 Mesaj
    selam arkadaşlar MIFA A20 fiyatında daha iyi veya bir daha yüksek fiyatlı ama aradaki para farkına değecek bir öneriniz var mı ? MIFA A20 daha önce arkadaşta kullandım çok güzel bir cihazdı. Duruma göre MIFA A20 alıp geçicem

Orijinalden alıntı: 0quz28

selam arkadaşlar MIFA A20 fiyatında daha iyi veya bir daha yüksek fiyatlı ama aradaki para farkına değecek bir öneriniz var mı ? MIFA A20 daha önce arkadaşta kullandım çok güzel bir cihazdı. Duruma göre MIFA A20 alıp geçicem
    mifa a10+ daha iyi ses veriyor..

Hocam eminmiyiz gerçi olabilir. Fakat fiyatı şuan aliexpress üzerinde a20 kupon vs 240tl ye alabiliyorum. Gerçekçi olmak gerekirse şuan aklım ankere kaydı Anker Soundcore Motion+ düşünmeye başladım 799tl şuan hepsiburada da aliexpressde de 620tl + vergi bence trden 799tl ye alınabilir gibi ? ne düşünüyorsunuz. Alıp şöyle yıllarca arkama bakmayacağım bir şey istiyorum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 13 Temmuz 2020; 10:52:1 >
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eminmiyiz gerçi olabilir. Fakat fiyatı şuan aliexpress üzerinde a20 kupon vs 240tl ye alabiliyorum. Gerçekçi olmak gerekirse şuan aklım ankere kaydı Anker Soundcore Motion+ düşünmeye başladım 799tl şuan hepsiburada da aliexpressde de 620tl + vergi bence trden 799tl ye alınabilir gibi ? ne düşünüyorsunuz. Alıp şöyle yıllarca arkama bakmayacağım bir şey istiyorum açıkcası
    O zaman tabiki motion..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anker Soundcore Motion+ aldım hocam bakalım 1 tane bile düzgün sayılabilecek kötü yorum yok cihaz hakkında umarım yıllarca sorunsuz ve beğenerek kullanırım. Teşekkürler
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaşlar merhaba.. anker soundcore motion + almayı düşünüyorum. Ürünü sıklıkla Sony kdl 55w805b tv ile kullanıcam. tvde bluetooth özelliği var ama bluetooth kulaklıklar ile eşleşmiyor. aynı durum bu üründe de olur mu sizce? ya da başka ne şekilde tv ye bağlayabilirim? yardım ederseniz çok sevinirim..

quote:

Orijinalden alıntı: odzi

Arkadaşlar merhaba.. anker soundcore motion + almayı düşünüyorum. Ürünü sıklıkla Sony kdl 55w805b tv ile kullanıcam. tvde bluetooth özelliği var ama bluetooth kulaklıklar ile eşleşmiyor. aynı durum bu üründe de olur mu sizce? ya da başka ne şekilde tv ye bağlayabilirim? yardım ederseniz çok sevinirim..
    Bazı tv'ler buna izin vermiyor,özellikle marka tv'ler kendi ürünleri alınıp kullanılsın diye kod'lu bağlantı kuruyor o yüzden yine bağlanamıyabilirsiniz..

Hayırlı olsun. Ben de bir önceki amazon indiriminden aldım 2 haftadır kullanıyorum.

Gayet güzel bir hoparlör, baslar yeterli ve çok temiz ses alıyorsunuz. Kulağınıza uygun doğru ekolayzır ayarlarını yaparsanız mutlu mesut uzun süre kullanırsınz diye düşünüyorum.

Bu arada ben cihazı spotify ile kullanıyorum. Başlarda bazı bas yoğun şarkılarda hoparlörden boğuk bir ses geliyordu, spotify eko ayarlarında basın çok yüksek olduğunu farkettim aşağı çekince düzeldi. Demem o ki cihazın eko ayarını kendi programından yapıp diğer kullandığınız müzik programlarındaki eko ayarlarını sıfırlayın veya düşürün.
    |
    |
    0quz28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yarım saat kadar test etme şansım oldu geldiğinde aptx destekli bt 5.0 bi cihazla test ettim. (oneplus 7 ve sadece aac kodegini destekleyen ipad air 3 ses anlamında fark göremedim iki cihaz arasında) Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ben kaçırmış olabilirim incelemelerde vs duymadım anker motion plus 2 cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve bu gayet güzel bi özellik. Evde hali hazırda edifier x600 ses sitemim var. Ses kalitesi edifierden 1-2 tık daha iyi geliyor tabi ki bass seviyesini karsilastirmiyacagim. Şuan sennheiser hd450bt kullanıyorum ve bu cihazda ki ses aralığına yakın bi ses veriyor. Yani ses temizliğine bayıldım. Son seste tizler gayet iyi baslar orta seviye kalıyor. Sonuç olarak bu fiyatlara kesinlikle öneririm. Cihaz küçük ama çok ağır ve son seste dinlemek zor %60 lar 20 30 m2 oda için gayet ideal. Son olarak ekolayzır tepkisi gayet yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 15 Temmuz 2020; 0:4:58 >
    |
    |
    GoldenShoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: complete_

Bazı tv'ler buna izin vermiyor,özellikle marka tv'ler kendi ürünleri alınıp kullanılsın diye kod'lu bağlantı kuruyor o yüzden yine bağlanamıyabilirsiniz..

Alıntıları Göster
    peki tv kulaklık çıkışından bağlayamaz mıyım?

|
    |
    quote:

Yarım saat kadar test etme şansım oldu geldiğinde aptx destekli bt 5.0 bi cihazla test ettim. (oneplus 7 ve sadece aac kodegini destekleyen ipad air 3 ses anlamında fark göremedim iki cihaz arasında) Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ben kaçırmış olabilirim incelemelerde vs duymadım anker motion plus 2 cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve bu gayet güzel bi özellik. Evde hali hazırda edifier x600 ses sitemim var. Ses kalitesi edifierden 1-2 tık daha iyi geliyor tabi ki bass seviyesini karsilastirmiyacagim. Şuan sennheiser hd450bt kullanıyorum ve bu cihazda ki ses aralığına yakın bi ses veriyor. Yani ses temizliğine bayıldım. Son seste tizler gayet iyi baslar orta seviye kalıyor. Sonuç olarak bu fiyatlara kesinlikle öneririm. Cihaz küçük ama çok ağır ve son seste dinlemek zor %60 lar 20 30 m2 oda için gayet ideal. Son olarak ekolayzır tepkisi gayet yüksek.
    Anker boost 20w modeline göre ciddi fark varmıdır almaya değermi ben sony x30 vs bunları denedim bas mas hiç bişi yok yada beklentim yüksek benim

• Binbaşı
    1965 Mesaj

Hocam dediğiniz modelleri kullanmadim. Bu yüzden çok fazla yorum yapmayacağım. Tek diyeceğim şey şu, ankerin son çıkarttığı bt hoparlörlerden motion + ve flare iyi alınabilir cihazlar diye biliyorum. Hiç değilse motion + gerçek 30w gücünü bence gösteriyor ki dediğiniz üründen iyi olduğunu düşünüyorum ama ne kadar fark var orasını bilemeyeceğim. Fakat basslarda tatmin etmeyecektir, eğer bassları çok seviyorsanız. Çünkü bangır bangır bir bass yok cihazda, ben daha çok tiz ağırlıklı sevdiğim için bir sıkıntım yok cihaz bazında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 16 Temmuz 2020; 0:40:5 >
    |
    |
    musty578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fiyat tekrar 650 TL'ye düştühttps://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-kablosuz-hifi-bluetooth-hoparlor-30w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3116-p-HBV00000O7891?magaza=Hepsiburada

Almaya niyeti olan kaçırmasın.
    Amazon siparişimi 1 hafta oyalayıp iptal ettiği için hepsiburadanın 700 TL lik fiyatını kaçırmıştım. Bir daha bu fiyata düşeceğini sanmam.

• Binbaşı
    1222 Mesaj
    Arkadaşlar selam , elimde Ue BOOM 2 bt hoparlör var . Anker soundcore motion + bt hoparlör ü de alsam ikisini birbirine bağlayabilir miyim aynı anda ? Yoksa iki bt hoparlör ün birbirine bağlanabilmesi için illa aynı marka model mi olması gerekiyor ? Teşekkürler

• Binbaşı
    1965 Mesaj

699tl yükselmiş an itibari ile :) gözümün önünde fiyat değişti.
    |
    |
    cembo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amazonda hala 647 tl hocamhttps://www.amazon.com.tr/dp/B084PKN8M9/?coliid=I202882VVGVF4Z&colid=3EKZ7953BDHVV&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r_celik22 -- 16 Temmuz 2020; 10:8:47 >
    |
    |
    0quz28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,383
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.