Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.741
Cevap
358
Favori
1.084.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1763
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1845
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 9 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 45244
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1763
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1845 mesaj) eyozgurluk (569 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5347 mesaj) Mobil (7377 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (588 mesaj) Uygulama (843 mesaj)
  • @
Giriş
    500 Mesaj

Baslarda cızırtı yok ama kaliteli müzik dinlemek için bunu kullanmazdım açıkçası. Müzik konser vs dinleyeceğim zaman Sony wh 1000 kulaklığımı kullanıyorum.

Şimdi senin için müzik açıp sesi sona getirdim, ufak bir hoparlör ne kadar ses verirse o kadar performansı verdi, distorsiyon yok, çatlama, seslerde zorlanma yok.

Alternatif söylemem doğru olmaz çünkü bu konuda tecrübeli değilim. Ben film izlemek için aldım, 99 TL ye işimi fazlasıyla görüyor. Müzik icin sanırım Jbl vs daha yüksek fiyatlara çıkmak gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Detom-- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

Neyi 99 a aldınız

|
    |
    ulashcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Motorola Sonic 200+

|
    |
    berkow10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Baslarda cızırtı yok ama kaliteli müzik dinlemek için bunu kullanmazdım açıkçası. Müzik konser vs dinleyeceğim zaman Sony wh 1000 kulaklığımı kullanıyorum.

Şimdi senin için müzik açıp sesi sona getirdim, ufak bir hoparlör ne kadar ses verirse o kadar performansı verdi, distorsiyon yok, çatlama, seslerde zorlanma yok.

Alternatif söylemem doğru olmaz çünkü bu konuda tecrübeli değilim. Ben film izlemek için aldım, 99 TL ye işimi fazlasıyla görüyor. Müzik icin sanırım Jbl vs daha yüksek fiyatlara çıkmak gerekir.
    Tamamdır hocam teşekkür ederim seslerde bozulma yok ise alıyorum şimdi müzik için kesmez ise artık ilerde daha iyi bişey alıcağız😀

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 8 Temmuz 2020; 11:5:22 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

Ne kadar

|
    |
    EaglePaw_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj

......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 8 Temmuz 2020; 11:5:45 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    2 Bluetooth hoparlörü birbirine baglamamiza yarayan özelliğin afi neydi acaba ? Böyle birşey vardı sanırım belki yanlış hatırlıyor olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: EaglePaw_

.....
    Anker benim gözümde kalitesini kanıtlamış bir marka. Makul fiyat verilirse yurtdışı olması, fatura olmaması çok sorun olmaz.
    |
    |

Merhaba, TWS yani True Wireless Sorround olarak geçen sistemi mi kastediyorsunuz?
    |
    |
    Chile_Mix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 yıl Anker Türkiye Garantili Soundcore Motion+ sıfır kapalı kutu olarak mevcut. Satın almak isteyenler ulaşabilir.
    |
    |
    JBL GO2 224 lira
    JBL CLIP3 330 lira
    ANKER SOUNDCORE ICON MINI 159 lira
    bu üçü arasında kaldım hangisini önerirsiniz jbl için fiyat farkına değer mi ?
    Bir de daha uyguna bulabilir miyim 1 ay içinde ?

HER ŞEY BİTER HATIRALAR KALIR , SİZE HER MAYIS BİZİ HATIRLATIR.
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇıkarımSenleHerYola

JBL GO2 224 lira
    JBL CLIP3 330 lira
    ANKER SOUNDCORE ICON MINI 159 lira
    bu üçü arasında kaldım hangisini önerirsiniz jbl için fiyat farkına değer mi ?
    Bir de daha uyguna bulabilir miyim 1 ay içinde ?
    değer.
    JBL go2 birkaç ay önce 150 tl ye satıldı. Bende go2 var. Denemek için anker soundcore b aldım. Defalarca karşılaştırdım. Aralarında çok çok az da olsa kalite farkı var. Özelliklerde midlerde jbl daha iyi. Acaba bana mı öyle geliyor diye birkaç arkadaşıma daha dinlettirdim. Onlar da aynı şeyi farketti. Nasıl tarif edebilirim bilmiyorum ama ankerin sesleri daha dağınık özellikle midlerde. Ama ben özellikle takıntılı bir yapım olduğu için ve çok dikkatli dinlediğim için farkettim. Günlük kullanımda belki de sizi rahatsız etmez.
    ki benim test ettiğim ankerin 12 wattlık modeliydi. icon mini 3w olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nizambaba -- 8 Temmuz 2020; 12:21:25 >
    |
    |
    A64 3000+ | MSI K8N Neo2 platinium fx | samsung sata 80 gB | 512 Twinmos DDR400 | MSI Ati radeon 9550 128 mb-64 bit | Philips 107 | Asus TA231 | Samsung tsh 552u dvd writer | Philips 48x16x48 cd writer | Lg 16x dvd rom | logitech x530 | creative audigy value
    Canon 40 | tamron 28-75 f 2.8 | Tamron 90mm f 2.8 macro | Sigma 10-20 | canon speedlite 430ex
    Panasonic viera TH-42PX80E

• Yüzbaşı
    393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

2 Bluetooth hoparlörü birbirine baglamamiza yarayan özelliğin afi neydi acaba ? Böyle birşey vardı sanırım belki yanlış hatırlıyor olabilirim.
    Samsungun üst segment telefonlarında olan bir özellik var. Dual audio. bunu mu kastediyorsunuz?https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/what-is-the-dual-audio-feature/
    A64 3000+ | MSI K8N Neo2 platinium fx | samsung sata 80 gB | 512 Twinmos DDR400 | MSI Ati radeon 9550 128 mb-64 bit | Philips 107 | Asus TA231 | Samsung tsh 552u dvd writer | Philips 48x16x48 cd writer | Lg 16x dvd rom | logitech x530 | creative audigy value
    Canon 40 | tamron 28-75 f 2.8 | Tamron 90mm f 2.8 macro | Sigma 10-20 | canon speedlite 430ex
    Panasonic viera TH-42PX80E
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nizambaba

Samsungun üst segment telefonlarında olan bir özellik var. Dual audio. bunu mu kastediyorsunuz?https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/what-is-the-dual-audio-feature/

Alıntıları Göster
    Sanırım @kırmızımercimek in söylediği ozellikti . Cevaplar için teşekkürler.

|
    |

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    |
    |

sen düne kadar mifa a10 alma peşinde adamdın, ne ara bl hoparlör konusunda uzman oldun da çöp diyecek seviyeye geldin
    |
    |

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    3443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sen düne kadar mifa a10 alma peşinde adamdın, ne ara bl hoparlör konusunda uzman oldun da çöp diyecek seviyeye geldin
    Bu ürüne çöp diyen 1 teneke 2 çubuk alsın keyfine baksın..

|
    |
    |
    |

|
    |
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.