Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: slipdream Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.913
Cevap
357
Favori
1.096.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1786
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1846
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1454
  • Favoriye Eklediklerim 371
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1846 mesaj) eyozgurluk (572 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5412 mesaj) Mobil (7423 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (604 mesaj) Uygulama (911 mesaj)
  • @
Giriş
    13 Mesaj
    |
    |

Yurtdışı fiyatına geliyormuş neredeyse.

AYNEN HOCAM YA NE ÜZÜLDÜM ÇİNDEN CİHAZ BEKLİYOZ ŞİMDİ BÖYLE ŞANSIN
    |
    |
    GoldenShoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sahap08

Motion + için fiyat çok iyi. Yurtdışından 3 aydır kılıf bekliyorum gelmedi. Yurtdışı ile uğraşmaya değmez.
    Daha önce yazmıştım yurt dışıyla günümüz şartlarında uğraşılmaz. Uygun buldun mu yapıştıracan. Fiyat yazdığında da 699 idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 23 Haziran 2020; 20:22:30 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

1 oldu 2 oldu 3 oldu 5 oldu sustum ama Hepsiburada çok bozdu kargo işini. Siz de aynı fikirde misiniz?

Aşağıdaki resimlerde Amazon ve Hepsiburada var. Bu resimler arasında sizce ne farklar var?

1 tanesini ben söyleyeyim. Amazon kolisinde 300 TL'lik ürün var (Bu koli 10 TL'lik ürün olsa da değişmiyor bu arada.)

Hepsiburada kolilerimde 600-800 TL arası ürünlerim var.

Siz ne düşünürsünüz bu bozulmalar HepsiJet kaynaklı mı? Hepsiburada kaynaklı mı?

Bir de mübarek Hepsiburada koli değil kağıt resmen. Sıfır kalite :(

Acayip moral bozucu. Sizlerle de paylaşmak fikrinizi almak istedim.

Not: Kutulara hiç dokunmadım. Geldiği hali ile fotoğrafladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunjaii -- 25 Haziran 2020; 15:3:29 >

• Binbaşı
    1782 Mesaj

Hocam o durumun biraz da Hepsiburada'nın çalıştığı kargo ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Amazon'un bana getirdiği paketlerin hepsini UPS getirdi ve bambaşka bir kargoculuk anlayışları var fakat yerel kargolar denetimsiz ve rezil personeller çalıştırdıkları için bu görüntüler ortaya çıkıyor.
    |
    |
    tunjaii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bölgesel sıkıntı var genelde. Son dönemlerde Ankara bölgesinde Hepsijet dağıtımı düzeltti. Amazon Mng şimdi de kolaygelsin isimle dağıtım yapıyor her ikisi de hızlı ve iyi. Bölgede Sürat ve Aras sıkıntılı. Yurtiçi kısmen iyi.

|
    |

iyiymiş

ben mifa a10 aldım indirimden 115 liraya. 36 lira gümrük çıktı. hiç bir standartları ve ayarları yok
    |
    |
    mrkzk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet haklısınız tamamen şans işi bu gümrük vergisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    raziel82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj

ha gerçi benim beklentimin az üstünde çıktı. %20 si 23 liraya yapıyor. sunum hariç 26-27 lira vergisi. sunumla beraber 36 lira. sizinkinde fiyat az da yazıldıysa, bluetooth hoparlör yerine basit bir radyo gibi düşünmüş olabilirler.

ama genel olarak korkuyoruz ürün almaya. olur da fazla çıkarsa diye. bir standart olsa iyi olur. çünkü gerçek %20 ile bile bir çok ürün hala çok uygun Türkiye'ye göre.
    |
    |
    mrkzk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HB den 674TL ye mal ettiğim Motion+ geldi, ses seviyesi gayet iyi, ses kalitesi de tatmin edici. Mini Iconu sevmiştim bunu da sevdim, iyi oldu. Gönlümde büyük bir JBL vardı ama 1500-2000TL vermek hiç içime sinmiyordu, iyi oldu bu, yeter de artar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bugün motion plus bana da geldi hb’dan. Kargonun yarısı açık delinmiş bir şekilde ve içindeki kutunun açılma jelatini de kesilip açılmış. Evde ben yoktum gece gidince deniycem hoparlör çalışıyor mu diye bakalım ya kargodayken açıp baktılar ya hb iade malı kapatıp yolladı kargoda yere attı ezdi delindi hiç bilmiyorum.

|
    |
    aliexpressten aldığım mifa a10u teslim aldım. 115 liraya aldım. 36 lira vergi ödedim. ürün 17 haziranda kargoya verildi. 9 gün oldukça iyi bir süre. ses kalitesi konuşulduğu gibi f/p olarak çok iyi. kırmızı grafiti. lakin malzeme kalitesi biraz düşmüş gibi geldi. bu 2. aldığım tws yapmak için. diğerini geçen aldım. bu 2. aldığım rengi biraz sönük ve plastik kaplamanın kalitesi 1 tık düşük gibi geldi. ses ve hoparlör yönünden bir sorun yok ama

Orijinalden alıntı: raziel82

aliexpressten aldığım mifa a10u teslim aldım. 115 liraya aldım. 36 lira vergi ödedim. ürün 17 haziranda kargoya verildi. 9 gün oldukça iyi bir süre. ses kalitesi konuşulduğu gibi f/p olarak çok iyi. kırmızı grafiti. lakin malzeme kalitesi biraz düşmüş gibi geldi. bu 2. aldığım tws yapmak için. diğerini geçen aldım. bu 2. aldığım rengi biraz sönük ve plastik kaplamanın kalitesi 1 tık düşük gibi geldi. ses ve hoparlör yönünden bir sorun yok ama
    Link atarmisiniz hocam

lg xboom 9960 vb modellerinden veya jbl partybox 1000 vb serisinden bakınıyorum ama ne ikinci el nede sıfır ürünlerinde bir fırsat yok. lg zaten üretimden kaldırmış muadil bir ürün önerisi olan varsa değerlendiririm.
    |
    |

|
    |
Cancer Clinical Trials
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.