Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bitsede gitsek mi , tas7035 , TiSKE Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13.880
Cevap
358
Favori
1.095.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1782
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1845
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1454
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1845 mesaj) eyozgurluk (572 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5403 mesaj) Mobil (7415 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (600 mesaj) Uygulama (892 mesaj)
  • @
Giriş
    1370 Mesaj

Merhaba, 4 Haziranda 2 adet Mifa A10+ modelini sipariş ettim, bugün gümrükten çıktı; 2 adet için 36 lira vergi yazmışlar. Tek alınsa 20 lira civarı çıkıyor, ürün yorumlarında da öyle belirtilmiş.

Henüz almadıysanız A10+ modelini de inceleyin derim, ekşi'de değerlendirmesi de yapılmış:https://eksisozluk.com/mifa-a10-plus--6537733

Şuan baktığımda kupon ve indirimlerle A10 19,05 Dolar; A10+ ise 24,31 Dolara geliyor.
    |
    |
    raziel82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 yıldır A20 modelini kullanıyorum metal kasası ile efsane ben çok memnunum. İndirim ve 16gb lık hafıza kart hediyesi ile oda alınabilir şuan.
    |
    |
    kırmızımercimek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ferkolnikov

2 yıldır A20 modelini kullanıyorum metal kasası ile efsane ben çok memnunum. İndirim ve 16gb lık hafıza kart hediyesi ile oda alınabilir şuan.
    Evet o da bir alternatif. Şuan AE'deki kısa süreli yaz dönemi indirimi ve eldeki kuponlarla uygun fiyata almak mümkün.
    Benim için USB girişi de önemliydi, bu yüzden A10+'a yöneldim ki A10 ve A20'de bunlar yok :/
    |
    |

• Yüzbaşı
    847 Mesaj

Bir tane de ben sipariş verdim hocam. Hayırlı olsun herkese (:
    |
    |
    HaTToRi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler iyi fazla çıkmıyormuş. Yeni model plus kesinlikle daha mantıklı. Ama işte bende bir tane a10 var ve tws bağlantı yapmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kırmızımercimek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6502'li Tüketicinin korumansı adına düzenlenen kanundaki Mesafeli satış ile ilgili maddeler;

Yani aslında kısacası 14 gün içinde beğenmezsen geri verirsin.

Mesafeli sözleşme; satıcı veya sağlayıcı ile tüketicinin eş zamanlı fiziksel varlığı olmaksızın, mal veya hizmetlerin uzaktan pazarlanmasına yönelik olarak oluşturulmuş bir sistem çerçevesinde, taraflar arasında sözleşmenin kurulduğu ana kadar ve kurulduğu an da dahil olmak üzere (telefon ve internet gibi) uzaktan iletişim araçlarının kullanılması suretiyle kurulan sözleşmedir.

Tüketici, sözleşmenin kurulmasından önce, mal veya hizmete dair hususlarda satıcı veya sağlayıcı tarafından bilgilendirilmek zorundadır. Mesafeli sözleşmenin en önemli unsurlarından olan ön bilgilendirmenin amacı; tüketicilerin satıcı veya sağlayıcı ile karşı karşıya gelmediği ve almayı düşündüğü mal veya hizmeti somut olarak görmediği veya deneyemediği alışveriş yönteminde sözleşme konusu mal veya hizmete dair önemli hususların alışverişten önce verilmesinin sağlanarak, tüketicilerin neyi satın almak üzere oldukları ve ne gibi hak ve yükümlülüklere sahip oldukları konusunda haberdar etmektir.

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ön bilgilendirme yükümlülüğü yerine getirilmezse cayma hakkı süresi 1 yıla çıkmaktadır.

Cayma hakkının bazı istisnaları vardır. Örneğin, çabuk bozulabilen ve son kullanma tarihi geçebilecek mallar ya da tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır.

Cayma hakkının kullanımı için satıcı veya sağlayıcıya yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirim yapılması yeterlidir.

Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır. Tüketici, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Satıcı veya sağlayıcı siparişini taahhüt ettiği süre içinde yerine getirmek zorundadır. Mal satışlarında bu süre 30 günü geçemez. Aksi takdirde tüketici sözleşmeyi feshedebilir.
    |
    |
    dagankul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    170 Mesaj

Hocam bence bu Türkiye içinde geçerlidir n11 Hepsiburada tarzı Çin'deki satıcı bu kanunu dinlermi hayır bilmiyorum sadece akıl yürütüyorum

|
    |
    ferkolnikov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

Arkadaşlar Çin'den anker motion + aldım satıcı dün kargoya vermiş ne zaman elime geçer sizce
    Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebiliyor dostum uzun zamandır. Yanwen Special-Line en hızlı olanı bazen kullanıcılar onun için ekstra ücret istiyorlar. Bazıları da ücret istemeden direk onunla anlaşmalılar. Ücretsiz hızlı gönderimi yapıyorlar. Çünkü ucuz yollu ekonomik ve takipsiz olan yanwen seçenekleri de mevcut. Birde şöyle durumlarda olabiliyor aracı firmalar da çok Çin'de coğrafya büyük olduğu için sadece kendi şehirlerinde taşıyıcılık yapan firmalar da var. Misal ürünün önce China posta veriliyor sonra bir bakıyorsun Yanwen olmuş. Bazem EMS oluyor bazen Singapur post oluyor arada taşıma esnasında değişkenlik gösterebiliyor o yüzden satıcıyı iyi seçmek lazım. 1 dolar için bile hava kırk takla atabiliyorlar. Belki bazılarımız için önemli olmaya bilir ama dünyanın 4 bir yanına gönderim yapılan yüzlerce ürün olduğunu düşününce sürümden büyük kar payı doğabiliyor. Çünkü bazı kendini akıllı zanneden kullanıcılar ürünün fiyatını düşük gösterip kargo fiyatını yüksek gösteriyor. Kargo ücretinden karını alıyor. Ee hali hazır da da bir çok insan bu işi orada yapıyor. Rekabetin önem arz ettiği bir piyasa.
    |
    |

• Teğmen
    194 Mesaj

Amazon Türkiye sandım dostum ben Amazon da Go Shopping adlı satıcı yazmışsın. Onu Amazon Türkiye de satış yapan bir Mağaza olarak düşündüm. O yüzden bu cayma hakkı konularına girdim. Kusura bakma yanlış anladım demek ki. Ama eğer Amazon Türkiye ise bahsettiğin yer orada da bu kanun geçerli. Netice de Türkiye de satış yapıyor buranın kanunlarına uymak zorunda. Ekstra bir kanun uyduramaz. Ama siteye üye olurken bazı ufak hileler yapıyorlar. Mesela ürünü çok ucuz aldın fiyatlandırma hatasından dolayı çünkü onun bir sistemi var elle girilmiyor program üzerinden atanıyor bazen yanlışlıklar olabiliyor. Bunun için üyelik sözleşmesinde bir madde var mesela ürünü fiyat hatası ile ucuza alırsan sana gönderip yapmaya bilir. Haklarını gizli tutma yetkisine sahipler. Bunu kabul ederek üye oluyorsun. O sözleşmeleri okumuyoruz ne yazık ki huyumuz değil
    |
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    170 Mesaj

Bende aliekspress 😂😂 diye okudum senin dediğin doğru olabilir

|
    |
    ferkolnikov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    Soundbar tazrdında alıp pcye kullanabileceğimiz model tavsiyeleriniz nelerdir ? Anker motion+ malesef pahalı geldi Ali'de.

Ek olarak iki tane alısak 3.5 jack üzerinden çoklayıcıyla pcye bağlayabilir miyiz ? Kayıp olur mu?
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

Arkadaşlar Çin'den anker motion + aldım satıcı dün kargoya vermiş ne zaman elime geçer sizce
    Gelince bilgilendirme yaparmısın kaç günde geldi vergi ne ödedin vs

Tamam hocam haber veririm

|
    |
    musty578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kripto para haberleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.