Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı ürünü n11 mağazlarında 850 ye sattıklarını farkedince ikna oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Merak ettim siz 740 liraya nereden almıştınız?

• abeslank kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamayın ama son derece alakasız bir şeyden ikna olmuşsunuz. :)

sizden sonra y.dışı ürünlerin fotolarını inceledim, bulduklarımın vidaları sizin gösterdiğiniz gibi yıpranmıştı sanki: (arkasının göründüğü fotoya tıklayın mesela.)
    http://www.audioaffair.co.uk/audio-pro-add-on-t3-wireless-bluetooth-speaker-green

benimki zaten beyaz olduğundan (vidaları boyasız) olsa bile anlaşılmaz diye çok incelemedim. yani olma ihtimali de var olmama ihtimali de var, ben hala şüpheliyim. ama sanki olmama ihtimali daha yüksek gibi geldi. elle kabaca topluyorlarsa vidalarda iz kalabilir.

eğer başka bir satıcıdan siyah ya da gri falan gibi alan birini bulursak oradan anlayabiliriz. eğer sizinki gibiyse demek ki siziki ref değil, eğer farklıysa olma ihtimali var.

ben de n11 den multimedya dükkanından almıştım, 11 Kasım kuponlarıyla... sanırım 240 lira kapak oldu. iade et falan uğraşmadım artık, sağlık olsun ne yapalım.

bu arada bu motomax'ten bir tane de turuncu alsam mı diye düşünmüyor değilim ama zaten evde kullanıyorum bir tane daha olsa ne yapacağım ki? zaten 2 bt hoparlörüm daha var.

ben gayet memnunum bu arada... sadece bassın hakim olduğu ses sevenler sevmeyebilir -ki o da eq ayarıyla çözülebilir belki- onun dışında 10 numara hoparlör... hele hele 500 liraya bu kalite bedava gibi bir şey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 21 Kasım 2018; 23:42:35 >

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum elimdekinin regi gri ve kusursuz, faturalı garantili ürün motomaxta sattığı ürüne sahip çıkıyor almak isteyen varsa bu fiyata kaçırmasın. Teknoloji işi şans işidir fabrika hatası olabilir yada sonradan bozulabilir, ürünün garantisi faturası varsa sıkıntı yok. Bu tarz ürünler Yurt dışından alınınca garanti olayı uzun hikaye. Ben şuan ikinciyi almayı düşünüyorum beyaz veya turuncu iki renk arasında karar veremiyorum bendeki gri dursun bir kenarda :)

• Harman kardon esquire mini yi tavsiye eder misiniz ikinci el 200 tlye

• T3 için bir incelemede düşük volume'de çok iyi değil denmiş ben genelde çok açmıyorum sesi kullananlar yorum yapabilir mi bu konuda?
  • alperen89 kullanıcısına yanıt
    Ürünün yorumlarını okudunuz mu?

• alperen89 kullanıcısına yanıt
    indirim almış, 650 liraya denk geliyor, iyi bence.

alacaksanız şunu yapmayı unutmayın, gift kartla alınca 15 dolar da indirim sağlıyor sanırım. 570 e falan gelir herhalde?
    http://ndrim.com/?page_id=827

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Kasım 2018; 9:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

T3 için bir incelemede düşük volume'de çok iyi değil denmiş ben genelde çok açmıyorum sesi kullananlar yorum yapabilir mi bu konuda?
    doğrudur-yanlıştır bilemem ama benim fikrim; 2 tane tweeter'ın etkisi ile düşük seste bass iyice arkada kalıyor, daha tiz ağırlıklı bir ses oluyor. sesi yükselttiğinizde ise bass da ortaya çıktığı için daha dengeli bir ses oluyor. ama yani bu düşük ses dediğim de %20-30 falan açtığınızda... özetle gerçek performansını %40-50 gibi vermeye başlıyor.

şu an hi-fi sistem kullanan biri olarak ben gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Kasım 2018; 10:21:57 >
  • Aura Studio bakan varsa fiyat iyi gibi:
    https://www.amazon.com/gp/product/B073FSM4QR/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Kasım 2018; 9:47:53 >
  • Jbl Charge 3 650 TL T3 --- : 490 TL

sizce hangisi arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 22 Kasım 2018; 9:54:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

amazon.com.tr'de o fiyattı zaten düşen bi şey yok. keşke cuma'yı bekleseydin.

Alıntıları Göster
    Diger bütün sitelerde 1400 civarı. Bekleyecektim ama Flip 4 düşmez ve bu da pek inmez diye beklemerk istemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Jbl Charge 3 650 TL T3 --- : 490 TL

sizce hangisi arkadaşlar
    bunlar elma-armut bence... 2 ürünün birbiriyle hiç alakası yok. ses ise t3 daha iyi ama taşınabilirlik su geçirmezlik vs.ise charge 3...

ayrıca jbl alacaksanız önceki mesajımdaki kupon olayını yapın 15 dolar daha indirim alırsınız. (Amazon'un vermeme ihtimali de varmış sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Kasım 2018; 10:0:43 >
  • Harley-Davidson kullanıcısına yanıt
    15 dolar gift kart olayı için hesabınız uygunsa charge 3 şu an amazon.com'da her şey dahil 570 liraya alınabiliyor, iade edebilirseniz iade edin. 900 lira ile çok fark var.

en kötü 650 liraya alırsınız.

kara cuma kapıdayken acele iş yapmışsınız geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Kasım 2018; 10:3:52 >
  • hocam sesin daha iyi olması yeterli benim için taşınabilirlik çok önemli değil

15 dolar olayı maalesef bende olmadı bu arada
  • MIFA A20 bluetooth hoparlör Metal Taşınabilir Süper Bas kablosuz hoparlör Bluetooth4.2 3D Dijital Ses Hoparlör Handfree MIC TWS

https://s.click.aliexpress.com/e/4EgKMbhMX

Konu ilk mesajında 50 dolara bulursanız alın denilmiş. Cuma günü 35 dolar a düşüyor, konu açan arkadaş iyi dediyse, iyidir.

Benim asıl sorularım şunlar.

Dış mekan için uygun mudur? Atıyorum pikniğe gittim, tozdan şundan bundan sıkıntı yaratır mı?

Powerbank ile şarj olabilir mi ya da Quick charge 3.0 destekli iyi bir araç şarj aleti ile şarj olabilir mi?

Temel iki sorum bunlar aslında.

Önceki hoparlörüm blitzwolf bw-f3 idi, sahilde piknikte kullanabiliyorduk sonra kardeşim hacıladı. Aslında bu boyutta bir şeye ihtiyacım var. Bw-f3 ten memnun sayılırdım yani konu sahibi arkadaş gibi çok komplike bir şeyler bakmıyorum. Tozda şunda bunda problem çıkarmasın, taşınabilir olsun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 22 Kasım 2018; 14:1:52 >

• Uzun zamandır takip ettiğim bir modeldi, FM radyo olması da hoşuma gitti. Hanıma hediye ettim. Mutfakta çok güzel durdu

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Aura Studio bakan varsa fiyat iyi gibi:
    https://www.amazon.com/gp/product/B073FSM4QR/
    fiyat güzel kargo ücreti ve gümrük vergisiyle 1300 lere alınabiliyor keşke kargosu daha az olsa gerçi sesle ilgilide bu modelin baya bir sıkıntısı var sanırım
  • d&r da jbl flip 4 akakcedr kodu ile 649 tl şu an

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.