Teğmen
21 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1157 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Okuduğum bölüm %30 İngilizceydi ben hazırlık sınıfı okudum. Bu sene 1. Sınıfım ve bu sene İngilizce kalktı bölüm Türkçe oldu tamamen. Şimdi hem Türkçe 1. Sınıflar var hemde hazırlik sınıfıni tamamlayıp İngilizce 1. Sınıflar var. Şimdi ben physics dersinden kaldım seneye ki 1. Sınıflar yüzde 100 Türkçe ben tercih yaptığım zamanda bölüm İngilizce olduğu için İngilizce okuma hakkım var. Seneye sadece kalanlar için sınıf açarlar mi yoksa Türkçe sınıfla beraber mi derse girerim?
arkadaşlar 20-40 tl arası hangi kulaklığı tavsiye edersiniz bassların çok iyi olmasına gerek yok linkteki kulaklık nasıl

http://m.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_436717.html

https://store.donanimhaber.com/7f/bc/e6/7fbce66c8701a19594af3d28034186e9.jpghttps://store.donanimhaber.com/7f/bc/e6/7fbce66c8701a19594af3d28034186e9.jpg
arkadaşlar ben size bir şey soracağım bangood dan xiaomi 10000 lik powerbank sipariş verdim 2 tane adres kısmına mahalle yazmayı unutmuşum cadde sokak kapı no il ilçe var mahalle yok sizce gelir mi ürün çinden yola çıkmış
Ankaralı Namık akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Şarkıcı Ankaralı Namık'ın son günlerde maddi sıkıntı çektiği gündeme gelmişti. Oturduğu apartmanın 7. katından düşen Ankaralı Namık tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan inceleme sonucunda Uğurlu’nun intihar ettiği anlaşıldı.
pilotaj bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz
aynen böyle yazdı

Bi adam varmış.d bu cümledeki cevabı bul :D sonucu cok zor ama
silinsin
binici barbar kral açık. dev okçu 5 ejder 3 şifacı 3 büyüler 4 duvarlar pembe mor karışık. pekka açık 50 tl isteyen varsa ss atarım
bedava neti bir arkadaşa yaptım oda giriyor. pazartesi onun telden numaramı EGM die kaydedeceğim ve şu mesajı atacağım sonunu uydurmama yardımcı olun

Sayın TALAT ÇUHADAR 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkındaki Kanunun resmi gazetede yayınlanmasından sonra Telekominikasyon İletişim Başkanlığı'nca yapılan filtrelemede belirli tarihlerde birden çok sefer cinsel içerik ihtiva eden yayınları görüntüleme ve sistemin açıklığından yararlanarak kullanmış olduğunuz operatörden(AVEA) yurt dışı serverlerini kullanarak kaçak internete girdiğiniz tespit edilmiştir. Belirtilen kanunun 85-88. maddeleri gereği hakkınızda yasal işlem başlatılmıştır. İşlediğiniz suçun cezası 1492 Türk Lirasından 6702 Türk Lirasına kadar idari para cezasıdır.Buna ek olarak kullandığınız internetin bedeli 2Kr/100 kb den hesaplanacaktır. Belirtilen tutar bağlı bulunduğunuz İnternet Servis
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 809
İkinci El Bölümü Mesajları: 87
Konularının görüntülenme sayısı: 10.819 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 445 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.