Şimdi Ara

Bleach mı? One piece mi? Naruto mu? (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
4
Favori
63.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üçünü de birbirinden ayırmam ama one piece izleyecek olan önce animenin bitmesini beklesin bence. haftada bir beklenmiyor sonra.
  • porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    Aynen 3 4 ay ara verip izlerdim suan o kadar sarıyor ki ara veremiyorum.
  • Valla One Piece'i bilemeyeceğim ama; önce Bleach,sonra Naruto/Shippuuden bitirin. Tam tersi olunca Bleach'i Naruto'dan sonraki boşluk gibi görüyorsunuz, Naruto'dan aldığınız tadı Bleach'ten bulamayınca Bleach'ten de adam akıllı zevk alamıyorsunuz(denendi onaylandı). Ha bitirir misiniz? Evet bitirirsiniz. Ama dediğim gibi pek keyifli olmaz. En iyisi önce Bleach sonra Naruto yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 2 Şubat 2020; 12:46:0 >
  • Son cümleniz yanlış olmuş galiba genelin tersi olmuş
  • porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam düzelttim şimdi.
  • one piece>Bleach>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Naruto
  • Hepsi bebe animesi
  • Size burada çoook çook uzunca serilerin artılarını eksilerini düşüncelerimin hangi argümanlara dayandığını söylerdim de üşendim açıkcası. O yüzden sadece bu üçü arasında tek seçim yapacaksak en iyisi Naruto oluyor benim gözümde
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Dragon Ball superdir mukemmeldir ama bu ucuyle hafif farklı gibi
    Naruto cidden zevkli ama fiiler animeyi kotulestırıyor 100 bolum fiiler mı olur
  • One piece efsanedir gerisi kremadîr
  • Hepsinin kendi güçlü yanları var ama güncel olmanın sağladığı malzemeler bana one piece dedirtiriyor

Eski ben olsam jojo hepsini yer derdim ama formülü sıkmaya başladı
  • One Piece izlemedim ama Bleach aralarından en kötüsü olabilir.

Soul Society Arc taşıyor Bleach'i. Soul Society Arc olmasa Bleach bir hiç.

Powerscale en saçma animelerden biri. Gelip kaptanı yeniyor, diğerinden tek yiyor. Tek yediği adamı kaptan tokatlıyor. wtf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 12 Eylül 2020; 18:54:50 >
  • One piece hepsini deler geçer.

Bleach zaten sürekli senaryo boşluğuna düşen bir seridir. Bir filler bir standart arc gider. Zaten serinin anime ile dip dipe gitmesi mangaka'yı çok tüketti.

Geride kaldı habire filler karakter ve arc'lar türettiler. Acıların çocuğu gibi bir yıkılır bir kalkar bir gücü gider bir gelir vs vs..

Naruto hiç sorma, 1000 bölümü özetlesen 300 bölüme düşer. Flashback, filler ne ararsan var. Sadece koreli üstün animatörlerle çizilecek madara bölümleri ve itachi için

takip ettik.

One piece çok mu mükemmel? Hayır, tabiki de bayıltan dönemleri oldu fakat diğerlerinden çok daha iyi.
  • Tartışmasız One Piece . One piece yi diğer animelerle karşılaştırmak absürt geliyor . Satış ve izlenme sayılarına bakın tüm animeler bir yana One piece bir yana koyun .

• Üç Büyükler içinden ilk okuduğum seri Bleach'ti. O yüzden yeri ayrıdır ben de. Sonra Naruto, daha sonrada One Piece okudum/okuyorum.

Animeye gelirsek Naruto ve Bleach'i aynı dönemde izlemiştim ama sanırım ilk Bleach'i izledim. Naruto'yu da izlemiş olabilirim tam hatırlayamadım. En sonda One Piece izlemeye başlamıştım, güncelim. : ) : )

Şimdi dönüp bakınca üç seride güzeldi, üçünü de seviyorum. Yine de OP devam ettiği için diğerlerinden biraz önde diyebilirim.

Bunun sebebi Naruto ve Bleach beni heyecanlandıran serilerdi ama bittiler. OP ise bitmedi, heyecanlandırmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trao -- 25 Haziran 2021; 3:24:12 >
  • uzun anime sevmem ama izlemek isteseydim narutoya başlardım tabi bleachda biraz daha kısa oda olabilirdi ama kesinlikle one piece izlemezdim.

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145505099

Kendime güncelleme One Piece en kötüsü diğerleri en azından izlenebilir.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Yalnız en iyi filler bölümler Bleach'de onuda söylemiş olalım.

• One Piece ve Naruto'nun ilk 120 bölümlerini izlemiş biri olarak Naruto diyorum. Yani en azından benim izlediğim yere kadar Naruto tur bindiriyordu Op'e

Not : Naruto filler bölümlerini izlemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 29 Nisan 2022; 22:41:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.