Şimdi Ara

Bleach mı? One piece mi? Naruto mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
4
Favori
63.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzunu soluklu bir animeye başlamaya karar verdim sizce Bleach'a mı Naruto'ya mı One Piece'e mi başlamalıyım?

• Narutoyu ele gitsin animeyi batırdılar artık.
    Bleach ve One Piece arasında pek bişey diyemicem ama one piece daha çok hoşuma gidiyor gibi

Not: Ben üçünüde izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 17 Haziran 2009; 19:16:45 >
  • Narutoyu izlersin keyifle.Uzun soluklu ama çabuk biter.Çunku bir olay uzun bolumlerce anlatılıyor.Diğerlerini izlemediğim için bir yorum yapamayacağım.One Piece yolda sabırsızlıkla bekliyorumç
  • narutoyu her hafta takip ederim one peace ve bleach den de 10-20 bölüm izledim bleach derim bn zaten narutoyla aynı frima yapımı galiba
  • One Piece One Piece One Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One Piece
  • One Piece seyretmedim onun hakkında bir yorum yapamam. Ama Bleach ile naruto arasından kesinlikle Bleach derim.
  • Naruto'yu izlemeni öneririm feci gaza gelirsin ama Naruto'nun 2. serisi Naruto Shippuuden'de hikaye akışını Naruto gibi sürdürmüyor araya fiiler giriyor.Fiileri izlemssen Naruto diğerlerine 5 basar
    Bleach'ı izledim bana sıkıcı geldi bıraktım.
    One Piece'yide izledim başta çok çocukça geldi ve hikayeside o kadar etkileyici gelmedi onuda bıraktım.
  • Naruto - Bleach - One Piece sirasında izleyebilirsin.
    bu konu tutar
  • Üçünü de biliyorum Naruto ilk seri de fillerlara kadar acayip sarıyor 2. seride tempo düşüyor, Bleach'de belirli bir tempoda gidiyor ama karakter burada zart diye güçlenebiliyor, One Piece ise bu seriler arasında açık ara önde her türlü keyifle izleyebilirsin.

1) One Piece
    2) Naruto
    3) Bleach
  • One Piece'si izledikten sonra başka animeler keyif vermez oldu. Luffy ve tayfasını tek gecerim.
  • one piece = fillerlar dierlerine göre daha az ( 3 ünüde izledim) not: bnm hatırladım böle. daha fazla bölümü var daha geç biter daha çok izlersin :)
    naruto = ilk serisi 135 den sonra ( öle hatırlıyom) full filler 2. seride shippuudende konu yavaş ilerliyor ztn ilerde ondada filler var çok :) ( sakın kötülüyon gibi sinden demeyin severek izlerim ama 3 ü arasında karşılaştırmada bana göre böledir.)
    bleach = fillerlar ne naruto gibi fazla ne one piece kadar azdır. gzl seridir aralarında en az bölüm sayısı olandır (fillerlar da dahil) mangasındada aynı şekilde

1= ben az olsun hemen güncel takip e geçim dersen ilk bleach ile başla sonra naruto sonra one piece ( bölüm sayısı az hmn bitirim de dier anime ye geçim dersen)
    2= bölüm sayısı fark etmez dersen son olarak one piece izle derim genede ilk olarak naruto sonra bleach sonra one piece ( neden diye sorarsanız one piece bana göre en gzl i bnm en sevdim one piece dır 3 ünden ama sakın ilk bölümleri lzleyip bırakma ilerde tekrar başlarsın sonra :)

not: naruto da ilk seriyi 135 den sonra izlemene gerek yok filler ztn...

3= tek bi tane seriyi takip edeceksen=
    One piece derim

not: bana göre böle

not 2= dedikleri gibi one piece den sonra başka anime izleyesin gelmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 17 Haziran 2009; 20:45:02 >

• Üçünüde güncel olarak takib ediyorum bence One Piece zaten uzun soluklu birşey istiyorsun.Naruto ilk serinin sonunda 2 seri daha çıkartıcak kadar filler var ve filler gerçekten çok can sıkıyor birde bazı sahneleri gereğinden fazla uzatıyorlar mesela bir aksiyon sahnesi birden etrafı çiçekleri böcekleri göstermeye başlıyor.Bleach dersen ilk bölümlerden sonra hikaye çok güzelde bir müddet sonra 50 mi 150 mi izliyorsun pek farketmiyor sadece belli karakterler daha önce göstermedikleri güçlerini gösteriyorlar ama ortada bir gelişme yok birde güç dengesi çoook saçma yapılmış hani bu adam bundan güçsüzdü ne oldu şimdi onun yenemediğini yeniyor diyorsun çoğu zaman

One Piece ise şimdi yalan yok ilk 3-4 bölüm bune böyle çok tırt dedirtiyor ama şöyle bir 7-8 bölüm izledikten sonra iyice sarıyor filler dersen asla çook uzun filler serisi yok filler hep hikayenin akışını bozmadan 2-3 bölüm gibi kısa kısa oluyor birde mesela başta gördüğün karakterler zamanla çalşıyorlar antrenman yapıyorlar güçleniyorlar hani öyle hop diye seviye atlama felan yok birde sevdiğim bir özelliği daha var bu one piece in öyle seçilmişler felan yok hani tamam çok güçlü olan karakterler var ama hiçbiri özel güçlere sahip değil hepsi çalışmış didinmiş öyle bir şeyler başarmışlar ama bleache bakıyorsun çocuk ilk gün eline bir kılıç alıyor daha ne nedir bilmeden hop doğramaa başlıyor naruto keza öyle narutonun tilkisi felan derken yine güçlü one piece te adamların bir ilk bölümlerdeki haline bakıyorsun hani normal savaşçı gibiler sonra aylar geçiyor o zaman bakıyorsun çok daha güçlenmişler ama hiçbir zaman dünyayı parmağında oynatıcak güce sahip değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnige -- 17 Haziran 2009; 20:48:01 >

• Fillerden biraz daha bahsetseniz?
  • Filler:
    Mangada olmayan, sadece animede olan, gereksiz, sırf yer doldurma amaçlı bölümler.
  • anime ile alakasız bölümlerdir ( manga da yer almazlar manga ana konuyu takip ettinden) narutoda ki fillerlar çok can sıkıcı özellikle bazıları var animeyi bırakıp filler bitince devam edesin gelir.( sıkıcıdır ) ama one piece de fillerlar 2 bölüm fln sürer mesala anime ye yeni filler girdi one piece de 2 bölüm o da

not : one piece spoiler!!!!!! olayları detaylı fln yazmadım yani anime izleyen baksa pek spoiler almaz...

ama şuanki fillerdan sonra gzl olaylar var impel down gibi şuan impel downda manga inş yakında gzl bölümler var mangada bunları animede görmekgzl olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 17 Haziran 2009; 21:10:56 >
  • narutoyu sakın izleme izlemeye başlarsan narutonun yapımcısına benim gibi ana avrat dümdüz gidebilirsin
    narutonun ilk serisinden 135den 220. bölümüne kadar (85 bölüm ) filler yai konuyla alakasız bölümler var
    şuan naruto izlemeyi bıraktım da zaten
    narutonun 2.serisinde de 30 bölüm kadar filler var
    blech i izlemedim ama
    one piecein şuan 405 bölümü var ve galiba bir 400-500 bölüm daha devam edebilecek konuya sahip bu animenin kendine göre bir mantıgı var bu mantık çerçevesinde herşey insana normal geliyor karakterler hemen güçlenmiyor one piecenin baş kahramanı luffy ama luffyden güçlü bir çok karakter de var

sana kesinlikle tavsiyem narutoyu izleme direk blech veya one pieceden başla

• Sağolun arkadaşlar One Piece-Bleach izleyeceğim sırayla.
  • hepsini birden takip edenlerden alacağın cevap kesinlikle One Piece olur ...
    Naruto ve Bleach in kendine has güzellikleri olsada bayıcı tarafları çoktur ...
    One Piece bir manga-anime için tutarlı ve çok sağlam hikaye ve kurguya sahip ... Olayların seni kavradığı noktaya kadar sabır edip izler isen zaten One Piece diyenleri anlarsın ...
  • Naruto izle, fillerları izlemeyeni öldürüyorlar sanki öyle yazmış millet.
  • Benim izlediğim en iyi anime One Piece'dir. İster shonen olsun ister seinen ister ecchi, en keyif aldığım One Piece'ti. Hatta bana kalırsa (Naruto+Bleach)x50 diyebilirim One Piece için. Ayrıca Eiichiro Oda çok daha kaliteli bir mangakadır diğer ikisine göre. Zaten Bleach'te Orihime olmasa diyalog yok. O da Kurosaki-kun, dont die'dan başka birşey demiyor.

Ayrıca en gizemli karakterler One Piece'te bence. Mesela daha Uchiha Madara dediler Naruto'da Tobi'dir falan cılkı çıktı. Adamı göremeden bütün herşeyini öğrendik. Ama One Piece'te bir kere Whitebeard gösterdiler, dünyanın en güçlü adamı dediler. Bir kere dövüştüğünü gördük onda da gökyüzü ortadan ayrıldı. Yeteneğine dair hiç birşey yok ortada ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windsurf -- 18 Haziran 2009; 0:10:02 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.