Şimdi Ara

Bleach mı? One piece mi? Naruto mu? (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
4
Favori
63.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çoğu kişiye göre de sıralama böyle bleach açıkçası hem manga hem de anime olarak çok başarılı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığa kesinlikle Hunter x Hunter serisi de eklenmeli.
  • Ben de öyle yapmayı düşünüyordum ama sonra başladım ve iyi ki izlemişim diyorum. Sen de başla aradan geçen zamana yazık edersin. Sonuçta yaşın ilerliyor.
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Hocam h×h asiri abartılıyor bence. O örümcek takımına kadar olan bölümler zaten zayıf. Örümcek takımından itibarende iyi bir anime oluyor ki zaten örümcek takımına gelene kadar animenin yuzde 70i gitmis durumda...

• Periah kullanıcısına yanıt
    Bence mangadan uyarlanış açısından en iyi shounen anime diyebilirim. Özellikle seyir zevki açısından çok iyi bir anime. Müzikler de gayet iyiydi. Fullmetal Alchemist Brotherhood da o konuda baya iyiydi. İlk başlarda alışma süreci her animede vardır. Sonra olaylar ciddileşmeye başlar. Zaten çok akıcı bir anime olduğundan hızlıca diğer bölümlere gelebiliyorsunuz. Birçok kişi karınca arc bölümlerini beğenmemiş ama en vurucu bölümler onlardı. Biraz felsefi yönden baktığınızda anlıyorsunuz.
  • Eğer izleyeceğin başka uzun bir seri yoksa ve zamanın varsa hemen izlemeye başlamalısın. Ama heyecanlı bölümler için diğer animelere göre biraz daha sabırlı olmalısın.
  • hepsini bastan sona izledim bleach duygusal olarak adami sariyor goturuyor, savaslar cok iyi.. sonrasinda naruto derim en sonada one piece derim ama hepsi aslinda biribirilerine cok yakin hepsi cok iyi hele one piece marineford arc efsane. okadar ki one piece icin marinefordtan once ve sonrasi diye ikiye ayiririm kafamda. dragon ball eklemelisin listeye birde..
  • one piece ,naruto,bleach üçünüde izledim sadece narutoyu sevdim,ben bir şey izlerken çizimlere aşırı takılmıyorum.One piece açıkçası güzel şuan heyecanla her hafta yeni bölümünü bekliyorum ama ben bir daha izlemem yeniden o bölümleri,biraz çocukça one piece,bleach izledim güzel zaraki kenpachi adamım oldu :D ama genede bir kere izledim bir daha izlemem,narutoya gelince 1 kere izledim vakit arıyorum tekrardan izlemek için narutodaki felsefeyi anlamayan insanlar bakıyorumda narutoyu yerden yere vurmuşlar onlar gitsin pokemon izlesin.

not:naruto derken shippuden ide katıyorum genel olarak algılayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoali9 -- 8 Mart 2019; 2:31:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkoali9

one piece ,naruto,bleach üçünüde izledim sadece narutoyu sevdim,ben bir şey izlerken çizimlere aşırı takılmıyorum.One piece açıkçası güzel şuan heyecanla her hafta yeni bölümünü bekliyorum ama ben bir daha izlemem yeniden o bölümleri,biraz çocukça one piece,bleach izledim güzel zaraki kenpachi adamım oldu :D ama genede bir kere izledim bir daha izlemem,narutoya gelince 1 kere izledim vakit arıyorum tekrardan izlemek için narutodaki felsefeyi anlamayan insanlar bakıyorumda narutoyu yerden yere vurmuşlar onlar gitsin pokemon izlesin.

not:naruto derken shippuden ide katıyorum genel olarak algılayınız.
    One piece bleach ve narutoya kıyasla çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Dikkatli izlersen serinin yazarının modern dünya üzerine düşüncelerini eleştirilerini görebilirsin. Fishman arc ve sabondy arc sırf ayrımcılık, faşistliğin animasyonlaştırılmış versiyonları. Diğer arclardada keza bir mesaj verme çabası var. One piece e çocukca demek biraz yanlış kaçıyor. Siz izlemek için izlemişsiniz havası veriyor. Bleach ve naruto da.bu tür yorumlar daha az.

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    one piece o ırkçılık belli bir bölüm kadardı.Ya narutoda genelinde savaşın topluma zararı ve bunun nasıl çözülebileceği ve dostluk konusu üzerine genel bir düşünce hakimdi.Luffy dediğin karakter çocuğun teki neresi geniş bir kesime hitap ediyor?
  • quote:

one piece o ırkçılık belli bir bölüm kadardı.Ya narutoda genelinde savaşın topluma zararı ve bunun nasıl çözülebileceği ve dostluk konusu üzerine genel bir düşünce hakimdi.Luffy dediğin karakter çocuğun teki neresi geniş bir kesime hitap ediyor?
    One. Piece I dokuz yaşındaki çocukta izliyor elli yaşındaki adamda. Japonya da gelmiş geçmiş en çok satılan manga ünvanına sahip. Luffy nin karakteri oda'nın gençliğinin bir sonucu. Bana kalırsa kötü de değil böyle olması, komedi havası katıyor seriye. Sadece bir arc diyorsun ama Tüm arclar öyle. Naruto için söylediğin şeylerde one piece te var zaten.

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    Başkan 872 bölümdür korsanlar kralı olacam diye tutturuyor ana bu şekilde ilerliyor.
  • quote:

Başkan 872 bölümdür korsanlar kralı olacam diye tutturuyor ana bu şekilde ilerliyor.
    Shounen siz ne bekliyordunuz? Narutoyu izlemediniz galiba

• quote:

Naruto'da 720 bölüm kadar Hokage olacağım diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 8 Mart 2019; 22:10:29 >
  • Hokage olmasının nedenlerini seviyordum.Luffy macera peşinde veledin teki yani ama sevdim luffyide
  • Naruto>=One piece >Hunter x Hunter

One piece iyi hoşta savaş sahneleri vasat ya,hem görsel açıdan hem de taktik açıdan Naruto çok öne çıkıyor bu konuda.

Ana karakterler açısından kesinlikle One piece önde: Luffy ve Zoro adamdır.

• One piece>bleach>>>naruto

• Eğer olaya serinin sinopsisinde anlattığı şeyi verip verememesi açısından bakıyorsanız Naruto bu iki seri ile kıyas kabul etmez.
  • 3 seride benim için bariz kalite farkları olan seriler değil.Bir ara one piece iyidi diğer ikisinden, şimdi o ikiliye o da girdi.Bu 3'ü arasından hangisi diyorsan...... belki burun farkıyla bleach derim ben. Nedeni ise ichigo diğer 2'sine nazaran daha olgun birazcık daha aklı başında. Hoş naruto sonununda akıllandı olgunlaştı ama genel olarak bahsediyorum. Diğeri ise neredeyse 1000 bölüm olacak ama ana karakter gelişimi olgunlaşması 0 olan bir seri; hatta ilk bölümlerde luffy daha olgundu şimdi daha çocuksulaştı. Balon memeli japon ergenlerine hitap etmede yine one piece açık ara önde(yine eskiden bu kadar çok fan service yoktu).Konu olarak birisi sakız gibi uzamış(ticari kaygılardan) diğer ikisi ise çok daha iyi işlenebilecek serilerdi. Naruto daha çok savaş-kötülük kavramları olan bir seri iken bleach daha çok felsefe kasan bir seriydi
    Bilemiyorum belki bleach'i bu ikisinden ayrı koyma sebebim animesinin güzelliğinden de olabilir.

• One piece>Hunter x hunter>Naruto>Bleach>Nanatsu no taizai>Fairy tail
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.