Yüzbaşı
23 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3 tane işletim sistemi mesela windows 10 dan üç tanesi bir bilgisayarda olur mu ? bunla ilgili bilgisi olanlar varsa bana ulaşırsa çok memnun olurum.iyi günler
Arkadaşlar istediğim oyun oynanışı total war gibi olsun,Sadece içeriği kılıç,kalkanlı savaşan insanlar değilde,tank,tüfek,uçak gibi birimlerin olmasını istiyorum.Company of heroes gibi strateji oyunlarını istemiyorum başta diyim.Bulduğum bir örnek oyun var.Order of war buna benzer oyun önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.İyi günler.
Oyuna yeni başladığım için nereden madenci mesleğine el atacağım bulamadım.Yardım eder misiniz ?
Arkadaşlar ben cs go da 64v64 veya 128v128 gibi absürt karşılaşmalar yapmak istiyorum ama beceremedim ne yapabilirim sizden çözümler bekliyorum iyi günler.

bot_quota 128 diyorum ama işe yaramıyor,11 CT,11 T oluyor en fazla anlamadım gitti işi.
İyi günler bende wow a merak saldım,Oynayan tecrübeli arkadaşlara sorularım var.Direk başlıyorum

1-)Oyunda hangi serveri açmalıyım?

2-)Horde ve alliance denilen iki taraf var bunların içindede ırklar var şimdi bunları seçerken nelere dikkat etmeliyim?

3-)Yeni açılan serverlar daha kalabalık oluyor mu?En son yeni server ne zaman geldi?

4-)Oyundaki yabancılar türklere karşı bir nefreti var mı?Şundan soruyorum çünkü biraz ingilizce biliyorum,Knight onlinedan geldim açıkçası orda türk oyuncular adama bela başka birşey değildi,Tabi yabancılarda ırkçılık yapıyorsa yapacak birşey yok elim mahkum bizimkilerdende iyiler vardır artık onları bulmaya bakarım,Para kazanmak gibi bir amacımda yok sadece wow u merak ediyorum.

5-)PVP,PVE,RP,RPPVP SERVER gibi şeyler gördüm bunlar nedir tam olarak?Yani ben istiyorum ki toplucu ırk savaşları gibi şeyler olsun,Tabi wowda varmı böyle şeyler emin değilim.PVP ile pve tahmin edebiliyorumda RP,RPPVP nedir bunlar :) ?

Şimdilik sorularım bu kadar teşekkürler cevaplarınız için.
İnternette bakıyorum bilgilere ama çok fazla bilgi kirliliği var,Deri sarkması nasıl düzeltilir sorusunun cevabını arıyorum.Bende kilolu biriyim ve yağlarımı azaltığım zaman deri sarkması başladı şimdi bu sarkmalar cidden spor yaparak düzeltilebilir mi?

yoksa spor yaparak sarkma olan bölgedeki kası büyüterek sarkmanın yerine mi alıyoruz?Vücut kendini toplama gibi bir özelliği yok mudur :) ?

Yada en kötü senaryo ameliyat ile aldırmamıdır?Ameliyet ile alınırsa çok büyük belirgin izler kalır mı ?Kalırsada dövme yaptırırız galiba

Görüşlerinizi bekliyorum.İyi günler.
Bütün strateji oyunlarını son ayarlarda çalıştırabileceğim toplama kasam tahmini ne kadar tutar? bilen var mı?
knight onlineda çarım varda 7/24 pazarda açık kalcak 2.el kasa arıyorum ve internette 100-200 liraya kasalar var letgoda filan ama pek anlamıyorum ne olur nasıl olur bir el cemaat ne yapmalıyım ne almalıym ne olur ne olmaz.?
Hamachi vb. Left 4 Dead 2 için arkadaş arıyorum.
bu iki üniversitenin geçen yıla göre %50 sini kazanıyorum.hangisi daha iyi pek de bilgim yok.Hangisini seçeyim.Neden?
Hakkında
İlgi Alanları: Galatasaray ve Pc oyunları
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 492
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 24.732 (Bu ay: 300)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.