Şimdi Ara

BlackBerry Passport iki günde 200 bin adet sattı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
6.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

var mı alan? bekleyemeyeceğim için bold 9900'den iphone 5'e terfi ettim şimdilik.

iyi etmişiniz bb kullanılacak telefon değil

özellikle macbook kullandığım için rahat ettim yosemite ile iletişimi epey işime yarıyor. baya bi şans verdim bold 9900 e ama olmadı :) teşekkürler olumlu yorumunuz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 14 Kasım 2014; 7:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasberny

4 Yıldır sadece BB kullanıyorum , 2,5 yıl BB Bold 9780 , 1,5 yıldır BB Q10 kullanıyorum ,Fiziksel Klavye benım vazgecılmezım ,Uluslararası Lojıstık Sırketınde Filo Müdürü olarak calısıyorum , günlük mail ortalaması 350 - 500 arası degısıyor , Arac konumları , soforler ıle Qualcomm Fleetvısor uzerınden mesajlasma vs tum ıslevlerı BB ıle takıp edebılıyorum ,Gelen yuk teklıflerını fıyatlandırma vs herseyı kolayca klavye uzerınden yapabılıyorum , Zamanı kıymetlı olanların ıslevsellık arayanların tercıh edecegı bır telefon yapmıslar .. Ben de Aralık- Ocak gıbı almayı planlıyorum..

Merhaba dikkatimi çekti günde 300 500 tane mesaj yazmak kolay değil blackberry de sözlü olarak mesaj yazma yok mu android de var iphone da da vardır bu yazıyı sözlü olarak yazdım hiçbir düzeltme yapmadım yani klavyeye dokunmadan yazabilirsiniz sözlü olarak

• quote:

quote:

quote:

var mı alan? bekleyemeyeceğim için bold 9900'den iphone 5'e terfi ettim şimdilik.

özellikle macbook kullandığım için rahat ettim yosemite ile iletişimi epey işime yarıyor. baya bi şans verdim bold 9900 e ama olmadı :) teşekkürler olumlu yorumunuz için

Senronize çalışıyorlar, çok rahat etmişsinizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0YAN

quote:

quote:

quote:

Senronize çalışıyorlar, çok rahat etmişsinizdir

Alıntıları Göster
    blackberry diye bişey kaldı mı hala ya?
    Sahibi İstanbullu tek aklımda kalan şey o yani...

2.300 civarıhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-blackberry-passport-1-haftalik-cok-temiz-carsi-iletisimden-185955723/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 14 Kasım 2014; 13:59:38 >

• quote:

quote:

quote:

kaç senelik telefona ne kadar şans versenizde bi yere kadar ihtiyacı karşılar.OS 10 denemeden 5 senelik telefonla kötülemek yanlış olur.Deneyin en iyisini sonra kıyaslama yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

quote:

quote:

kaç senelik telefona ne kadar şans versenizde bi yere kadar ihtiyacı karşılar.OS 10 denemeden 5 senelik telefonla kötülemek yanlış olur.Deneyin en iyisini sonra kıyaslama yapın

saolun kardeşimde z10 var 1,5 senedir.
    ancak iphone 5 in uyumlu olduğu kadar haliyle yosemite ile de uyumlu olamaz neticede.

yine de her şeye rağmen passport hoşuma gitmişti ama bb haddinden fazla nazlı

uğraşamam nazıyla kaprisiyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: go-suto

blackberry diye bişey kaldı mı hala ya?
    Sahibi İstanbullu tek aklımda kalan şey o yani...

2.300 civarıhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-blackberry-passport-1-haftalik-cok-temiz-carsi-iletisimden-185955723/detay

Tr'de başladı mı satışı ?
  • BB çekildi türkiyeden, servis için fln resmi kimse kalmadı.
    malum sitede 16 sonuç çıkıyor 2700lerde ort. fiyat.bi kaçında resmi İthalatçı garantisi vermişler ama Kimbilir kim...
  • quote:

BB çekildi türkiyeden, servis için fln resmi kimse kalmadı.
    malum sitede 16 sonuç çıkıyor 2700lerde ort. fiyat.bi kaçında resmi İthalatçı garantisi vermişler ama Kimbilir kim...

yani alınmaz diyorsunuz
  • yeni işletim sistemleri mükemmele yakın hızlı ama çok geç kaldılar; şu rekabet ortamında zaman altın değerinde biliyorsunuz. tercih meselesi ama riskleri var:
    1.Elektronik arızaları kim giderecek ve garanti süreci ne kadar sürer?
    2. fiziksel klavye kullanışlı mı? Türkçeye uygun mu?
    3. Değer kaybı muhakkak olacak, sahibindende porsche design ilanı gördm sdam 4500₺ verip almış şimdi1300₺
  • quote:

yeni işletim sistemleri mükemmele yakın hızlı ama çok geç kaldılar; şu rekabet ortamında zaman altın değerinde biliyorsunuz. tercih meselesi ama riskleri var:
    1.Elektronik arızaları kim giderecek ve garanti süreci ne kadar sürer?
    2. fiziksel klavye kullanışlı mı? Türkçeye uygun mu?
    3. Değer kaybı muhakkak olacak, sahibindende porsche design ilanı gördm sdam 4500₺ verip almış şimdi1300₺

bb zamanında çok yanlış yaptı, hem dünyada hem türkiye pazarında kaybetti.Yurtdışında olsa belki alınabilirdi fakat garanti desteği olmadığı için riske girmek yersiz, en ufak bir sorunda bile muhattap bulamayacak alacaklar
  • BlackBerry OS 10 gerçekten kıymeti bilinmeyen bir işletim sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

BlackBerry OS 10 gerçekten kıymeti bilinmeyen bir işletim sistemi

milettin öküzlüğünden kardeşim bırak böyle kalsın =)
  • Sadece meraktan soruyorum siz hangi modeli kullanıyorsunuz? Bu kadar insan memnunsa herhalde problem yokturÖnyargılı olmaya gerek yok. telefonu genelde KMEeye, tapatalk ve Banka uygulamaları için kullanıyorum acaba sorun çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Sadece meraktan soruyorum siz hangi modeli kullanıyorsunuz? Bu kadar insan memnunsa herhalde problem yokturÖnyargılı olmaya gerek yok. telefonu genelde KMEeye, tapatalk ve Banka uygulamaları için kullanıyorum acaba sorun çıkar mı?
    ben z10, z30, ve q10 kullanıyorum 3.kezdir z10a dönüş yapıyorum blackberry 10 os bence mükemmel bir mobil işletim sistemi arayüzü harika kullanımı çok zevkli uygulama sorunu da çözüldü artık 10.3.1 sürümüyle cihaz kendini aştı resmen.

halla bu cihazları kullanmayıp çamur atanlar bence kullandıktan sonra tekrar düşünsünler

z10u sattıktan sonra, iphone 5s, lg g2, ve htc one m8 kullandım aralarında en çok m8'i beğenmiştim ondan da sıkılıp tekrar z10a döndüm şimdi ikimizde mutlu mesutuz =)

@go-suto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 15 Kasım 2014; 18:48:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

ben z10, z30, ve q10 kullanıyorum 3.kezdir z10a dönüş yapıyorum blackberry 10 os bence mükemmel bir mobil işletim sistemi arayüzü harika kullanımı çok zevkli uygulama sorunu da çözüldü artık 10.3.1 sürümüyle cihaz kendini aştı resmen.

halla bu cihazları kullanmayıp çamur atanlar bence kullandıktan sonra tekrar düşünsünler

z10u sattıktan sonra, iphone 5s, lg g2, ve htc one m8 kullandım aralarında en çok m8'i beğenmiştim ondan da sıkılıp tekrar z10a döndüm şimdi ikimizde mutlu mesutuz =)

@go-suto

Bende en kısa zamanda BB ' ye geçeceğim sanırım. Şu an hıgh end telefon piyasasında en istikrarlı gidişatı sürdüren firma BB bence.

Anlamadığım şey, Z30 var iken neden Z10 ' a geri döndüğünüz.

• Kardeşim el koyduğu için
  • Ilk defa blackberry kullanıyorum, 2 haftada bb 10 işletim sistemine alıştım ve şuan ipad tabletimdeki iOS 8 oyuncak gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensodrive

Ilk defa blackberry kullanıyorum, 2 haftada bb 10 işletim sistemine alıştım ve şuan ipad tabletimdeki iOS 8 oyuncak gibi geliyor.
    Ozellikle korfez ulkelerinde isadamlari cok yogun kullaniyor bu telefonu.
    Benim mudur soyleyince biraz inceledim.
    Is adamlari icin cok iyi gorunuyor ve pil suresi 2 gunmus.
    Bu da demekki 1 tam gun her turlu kullanimda is gorecek.
    Kullanan varmi arkadaslar?
    Amerika fiyati 625 usd. civari.Ordan alamaz isek Dubaiden getirecegiz.
    Dikkat ceken bir telefon gibi gorunuyor...
  • yasinaka Y kullanıcısına yanıt
    Kullanımına alışınca çok keyifli bir telefon. Ayrıca tüm menü Türkçe.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.