Şimdi Ara

BlackBerry Passport iki günde 200 bin adet sattı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
6.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar , eski bir bb ci olarak daha doğrusu bir bb bir samsung note serisi arasında surekli gidip gelen birisi olarak passport tam bana gore olmus , ama ne yazıkki tr ye ne zaman gelir bilinmez . ekim ayında yurtdışı seyahatım var ve bir passport alsam diorum ama problem yasarmıyım tam bilemiyorum . alıp geldikten sonra normal kayıt işlemlerini yaptırdığımızda her hangi bir problem yaşarmıyız ? ( bu arada hollanda fiyatı 597 euro )

tesekkurler
  • Garanti dışında bir problem yaşamazsınız... Tabii garanti de önemli aslında.
  • 1) telefon cebe sığıyor.
    2) telefonun fiziksel tuş takımı aynı zamanda dokunmatik. Ekstra özellikleri var.
    3) işlemci ve ram bakımından oldukça iyi.
    4) batarya bakımından çok iyi. Yeni telefonlar 1 günü çıkarrmıyor.
    5)bb firmasının ürünlerinde güvenlik ön plandadır.
    6)özel yazılımları var. Klavye gibi bb hub gibi.
    bunları bilelim de ona göre yorum yapalım.
    pahalı diyenleri anlıyorumda hiç özelliklerini bilmeden eleştirenleri anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bb q5 kullanıcısıyım size şunu kesinlikle söyleyebilirim hiç bir problem yaşamadım q5 ile yaklasık 1 yıldır kullanıyorum nasip olursa bb passportu almayı düşünüyorum bb ilgili sorunuz varsa cevap verebilirim

• Cihaz Türkiye'ye gelmeyecek sanırım.30 ülkelik listede Türkiye yok.Belki sonra listeye alırlar.Çok üzüldüm almayı düşünüyordum.Planı olan var mı.?
  • Arkadaş şu iğrenç web tarayıcısına bir çözüm bulamadılar ya. Bir tarayıcı bu kadar mı kullanışsız olur.
  • Facebook Blackberry Türkiye sayfasinda bu
    aciklamayi yapmislar.

Merhaba BB Kullanıcıları. Biliyoruz BlackBerry
    Passport İçin Sabırsızsınız . Operatörler İle Anlaşılma
    Yapılmadı, Fakat Yeni Bir Anlaşma Yapacağız .
    BlackBerry Firması Olarak Sizler Sayın
    Kullanıcılarımız İçin Teknik Servis Ve Cihaz Desteği
    İçin Çalışıyoruz. Şuanda Mali Açıdan Toparlanma
    Dönemindeyiz Şuanlık Sadece 30 Ülkede
    Satışa Çıktı Passport 120 Ülkeye Kadar Çıkaracağız
    Endişelenmenize Gerek Yoktur. Teşekkür Ederiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ip6 almadım ben de bekliyorum hadi bakalım
  • Harika bir telefon bbyi hep sevmisimdir not=apple faniyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackberry'nin işletim sistemine harcama yapması şart,bu zihniyetle giderse bir geleceği yok.Şahsen ilk Blackberry cihazım Playbook aldığımda gayet mutluydum,gerek tasarımı,özellikleri ve farklı bir işletim sistemi sunması beni etkilemişti,BB10'un geliceğini söylediler ve bunun arkasında durmadılar,üstelik 10 inçlik bir modelini de gereksiz yere çıkardılar.Şimdi ne mi işime yarıyor?Ses kalitesi güzel olduğundan müzik dinliyorum ve video izliyorum,başka bir işe de yaramıyor,tarayıcısı yeterince hızlı ve stabil değil.BB Z10'un tarayıcısıysa kelimenin tam anlamıyla uçuyor.Yani istese bir çok şeyi yapabiliyor Blackberry.Yatırım yapabileceği hazır bir tableti varken neden yeni cihaz üretmek ve beklentileri olan insanlara yüz çevirmek?Kalitesinden dolayı sevdiğim ve bir o kadar da ''güvenemediğim'' bir marka Blackberry.Yeni cihazları,yeni tasarımları herkes sever,beni de etkiledi şu son cihazları ama almadan önce iyice düşünmeli insan,çünkü harcamasının karşılığını almak herkesin hakkı.

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    BlackBerry web tarayıcısının neyi iğrenç anlayamadım? Müthiş hızlı, çok kullanışlı ve özellikli. Okuma modu olsun, gizli gezinme olsun, flash desteği olsun herşey var. Bankaların full web sitelerinde bile sorunsuz çalışıyor. Android de opera kullanıyordum bu kadar özelliği yoktu link olayı hariç.

• PlayBook da hangi işletim sistemi var? Os 10 yok mu Şaşırdım doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Blackberry'nin işletim sistemine harcama yapması şart,bu zihniyetle giderse bir geleceği yok.Şahsen ilk Blackberry cihazım Playbook aldığımda gayet mutluydum,gerek tasarımı,özellikleri ve farklı bir işletim sistemi sunması beni etkilemişti,BB10'un geliceğini söylediler ve bunun arkasında durmadılar,üstelik 10 inçlik bir modelini de gereksiz yere çıkardılar.Şimdi ne mi işime yarıyor?Ses kalitesi güzel olduğundan müzik dinliyorum ve video izliyorum,başka bir işe de yaramıyor,tarayıcısı yeterince hızlı ve stabil değil.BB Z10'un tarayıcısıysa kelimenin tam anlamıyla uçuyor.Yani istese bir çok şeyi yapabiliyor Blackberry.Yatırım yapabileceği hazır bir tableti varken neden yeni cihaz üretmek ve beklentileri olan insanlara yüz çevirmek?Kalitesinden dolayı sevdiğim ve bir o kadar da ''güvenemediğim'' bir marka Blackberry.Yeni cihazları,yeni tasarımları herkes sever,beni de etkiledi şu son cihazları ama almadan önce iyice düşünmeli insan,çünkü harcamasının karşılığını almak herkesin hakkı.

Daha yatırım ne yapmalarını bekliyorsun? Blackberry passportun kamerası ois ve 4k destekli kasa zaten kalitesi apayrı.mağaza sıkıntısınıda çözdüler amazon app store yüklü geliyor sorunsuz uygulamalar.İşletim sistemi zaten sıkıntısız.Güncellemede Bold 9900 bile hala alıyor öle 1-2 yıl ver sonra kes yapmıyorlar.Şuanda tek eksiği pazarlama ve fiyat stratejisi.Onun haricinde yeniden dirilişte BB

• Bir türlü mağazalarda tanıtım telefonu yok iphone çıkar çıkmaz gelmişti hata yapıyor blackberry görmedende almak istemiyorum
  • Maalesef yok dostum,QNX işletim sistemi.Haberi aynen paylaşıyorum.

BlackBerry 10 platformunun yayınlanmasını takiben, 2013 yılının ilk yarısında BlackBerry Tablet OS yüklü tüm cihazların BlackBerry 10 sürümüne güncelleneceği, BlackBerry tarafından çeşitli vesilelerle sık sık duyurulmuştu[1]. BlackBerry Ortaklar Toplantısı'nda CEO Thorsten Heins, PlayBook'un 1 GB RAM'e sahip olması yüzünden kullanıcı deneyiminin kabul edilemeyecek seviyede kötü olması nedeniyle bu güncellemeden vazgeçtiklerini açıkladı[2][3]. BlackBerry kullanıcı topluluğunun öfkelenmesine yol açan bu gelişmenin hemen sonrasında BlackBerry'nin hisseleri %9 oranında düştü.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Tam okumadın sanırım,farkındaysan yeni cihazları beni de etkiledi dedim.O konuda gerçekten takdir ettim bir sorun yok.Sorun Playbook'a güncelleme gelicek deyip,sözlerinin arkasında durmamaları,nedeni her ne olursa olsun hoş değil haksız mıyım?Yanlış haberle beklentiyi artırp pazarlama amacı güdülmüş diye düşündürüyor.Yoksa neden bir Apple,Nokia,Samsung alternatifi olmasın ki.Store'u kaliteli olan bir şirket haline gelmeli,Nokia'da aynı sorunu yaşamıştı,şu an 925 kullanmaktayım,gerçekten gözle görülür bir fark var.Sonuçta demek istediğim kullanıcıya boş umutlar verip üzme,onu şaşırt,mutlu et.
  • BlackBerry os10 da qnx. Farkı nedir? Uygulamaları farklı mı oluyor? Ama verdiğin haberde gerçekten saçmalamışlar. Şu os10 u tablette kullanmayı gerçekten isterdim...

• Güzel cihaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Tam okumadın sanırım,farkındaysan yeni cihazları beni de etkiledi dedim.O konuda gerçekten takdir ettim bir sorun yok.Sorun Playbook'a güncelleme gelicek deyip,sözlerinin arkasında durmamaları,nedeni her ne olursa olsun hoş değil haksız mıyım?Yanlış haberle beklentiyi artırp pazarlama amacı güdülmüş diye düşündürüyor.Yoksa neden bir Apple,Nokia,Samsung alternatifi olmasın ki.Store'u kaliteli olan bir şirket haline gelmeli,Nokia'da aynı sorunu yaşamıştı,şu an 925 kullanmaktayım,gerçekten gözle görülür bir fark var.Sonuçta demek istediğim kullanıcıya boş umutlar verip üzme,onu şaşırt,mutlu et.

o konuda haklısın. tablet işi başından hataydı bence.kusura bakma

• Aslına bakarsan işletim sisteminde ciddi değişiklikler var,çok daha stabil,hızlı ve şık.Asıl sorunsa QNX'deki uygulama sorunu.Foruma kullanabileceğimiz oyun ve uygulamaları incelemelerimle birlikte yazmıştım,gerçekten çok az ve güncelliğini yitirmişler.Android uygulamalarını indirip ona yüklemeye çalışıyorsun,bu da şirket için utanç verici bir durum.BB10'a ise bir lafım yok yavaş da olsa beklentiyi karşılayacağını ve daha da gelişeceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.