Binbaşı
05 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 122 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, forumda açılan konularda bölüm farketmeksizin gelen ilk cevaplar görünmüyor.

Cihaz: iPhone10,5 (11.2.6)
Sürüm: 2.0 (25679)
kaçıranlar için

Yurtdışından yolcu beraberinde getirilen ürünler, global garanti sayesinde belli bir süre Türkiye’de garanti kapsamında onarılabiliyordu. Bundan böyle yurtdışından cihaz alan kullanıcıların, cihazlarına bir şey olduğunda mutlaka para ödeyerek tamir veya değişim yaptırması gerekecek. hurriyet.com.tr, Apple Türkiye çağrı merkezini arayarak iddiayı sordu. Bu konuda bilgi veren Apple Türkiye temsilcisi, “Haber doğru. Uluslararası garanti artık Türkiye’de geçerli değil. Bu konuda Apple önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapacak ancak kullanıcıların mağdur olmaması için telefonda bu şekilde bilgi veriyoruz” dedi.

Uluslararası garantinin hangi tarihten itibaren geçersiz sayıldığı sorulduğunda aynı temsilci, “Bu konuda detaylar henüz belli değil ama bugün itibariyle uluslararası garantinin geçerli olmadığını söyleyebilirim” ifadesini kullandı.

böyle bir dedikodu dönüyor bu nedir şimdi aga

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/apple-turkiyeyi-global-garantiden-cikardi-40392106

Google:https://www.google.com.tr/search?q=Apple+T%C3%BCrkiye%E2%80%99yi+%E2%80%98global+garanti%E2%80%99den&oq=Apple+T%C3%BCrkiye%E2%80%99yi+%E2%80%98global+garanti%E2%80%99den&aqs=chrome..69i57j69i60.15971j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=Apple+T%C3%BCrkiye%E2%80%99yi+%E2%80%98global+garanti+listesinden+%C3%A7%C4%B1kar%C4%B1yor&*
Safari ve Chrome'da herhangi bir konu da PM buttonu çalışmıyor sağ tıklayıp yeni sekmede açmak istenildiğinde ise aynı konuya yönlendiriyo

Sürüm: 10.11.5

Chrome Sürümü: 51.0.2704.84 (64-bit)
Galatasaray, Alman Milli oyuncu Lukas Podolski ile resmi sözleşme imzaladı.

Galatasaray, Alman Milli Takımı'nın 10 numarası Lukas Podolski ile sözleşme imzaladı. Ali Sami Yen Medya Center'da Başkan Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman'ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde yıldız oyuncu kendisini 3+1 yıllığına sarı kırmızılı renklere bağlayacak sözleşmeye imza attı.

Galatasaray Sportif AŞ.'nin KAP'a gönderdiği açıklama şöyle:

Profesyonel futbolcu Lukas Josef Podolski ve kulübü Arsenal FC ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne 2.500.000 EUR tutarında bonservis ücreti ödenecektir. Ayrıca, eski kulübüne 2016-2017, 2017-2018 veya 2018-2019 sezonlarından herhangi birinde Kulübümüz Şampiyonlar Ligine katılmaya hak kazanırsa bir kereye mahsus olmak üzere 500.000 EUR daha ödenecektir. Oyuncunun kendisiyle ise 3+1 futbol sezonu (son sezon opsiyonlu) için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2015-2016 sezonu için : 3.000.000 EUR sabit transfer ücreti ve 20.000 EUR maç başı ücreti,
2016-2017 sezonu için : 3.000.000 EUR sabit transfer ücreti ve 20.000 EUR maç başı ücreti,
2017-2018 sezonu için : 3.000.000 EUR sabit transfer ücreti ve 20.000 EUR maç başı ücreti,
2018-2019 seoznu için : 2.300.000 EUR sabit transfer ücreti ve 25.000 EUR maç başı ücreti (Opsiyon şartı futbolcunun 2017-2018 sezonunda 20 'si ilk 11'de olmak üzere en az 30 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde geçerlilik kazanacaktır).
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İmza töreninde konuşan Başkan Dursun Özbek, "Podolski uzun zamandır takip ettiğimiz oyuncuydu. Taraftarlarımızın beklentisini karşıladık. İstanbul'da ona başarılar. Almanya'nın 10 numarası burada.. Artık Galatasaraylı.. Yanımda oturuyor. Bize uzun yıllar hizmet edeceğini düşünüyoruz. Şampiyon takımın eksiklerini tespit ettik. Transfer sezonu uzun, acele etmeye gerek yok. Bazı şeyleri dikkate alıyoruz. Elbette bize en iyi şekilde hizmet edecek oyuncuları transfer edeceğiz. Mali konuları da düşünüyoruz.Bu yüzden gecikme oluyor. Podolski ile 3+1 yıllık kontrat yaptık. Lukas bize son derece faydalı olacak. Ağustos'a kadar transferlere devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman ise, "Podolski bir dünya starı... 2011'de de KAP'a bildirilmişti. Taraftarın ve kulübün bir özlemi vardı. Podolski gerçekten Galatasaray'a gelmek için kafa olarak hazırdı. Hamza hoca da takım oyuncusu diye çok istedi." dedi.

Galatasaray'a transferi hakkında konuşan Lukas Podolski, Galatasaraylı taraftarların kendisine sürekli destek olduğunu belirtirken, "Öncelikle herkese merhaba... Başkanımızın sözleri için teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz senelerde de Galatasaray'ın bana bir teklifi oldu ancak bu yaz bana karşı olan ilgi çok daha yoğun oldu. Ailem de Galatasaray'a gitmem için beni destekledi. Galatasaray'la anlaştığım için çok mutluyum. Winner bir takıma geldim. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Galatasaray. Üst tura çıkmak için mücadele edeceğiz.. Galatasaray taraftarı bana geçtiğimiz yıllarda da destek veriyordu. Bugün imzalamamda bu sıcak ilginin payı büyük. Sadece Şampiyonlar Ligi için Galatasaray'a gelmedim. Fotoğrafın geneline bakıyorum. Ben Galatasaray'ı hep takip ederdim. Futbolda açlık çok önemli. Sadece maçta değil antrenmanda da bu açlık olmalı. Kupa kazanamadıkça açlık daha da artar tabii." ifadelerini kullandı.

Wesley Sneijder ile birlikte oynayacakları sorusuna ise, "Wesley Sneijder çok iyi bir futbolcu. Böyle futbolcularla oynamak motivasyonu arttırır ayrıca Hamit Altıntop var o da çok iyi" şeklinde yanıtlayan Podolski, sözleşmeyi imzaladıktan sonra kendisine ikram edilen çayın tadına baktı.
Merhaba, uzman arkadaşlar belediyede kullanılmak üzere kaliteli bir video kamera ve mikrofon tavsiye edebilirmisiniz.

limit: 2000 tl'ye kadar
Merhaba, arkadaşlar kendi domaininiz de kullandığınız mail adreslerinizi cihazınıza tanıtabilen var mı ayarları yapmama rağmen sürekli yanlış kullanıcı adı veya parola hatası alıyorum.

Sunucu Bilgileri: Linux
Panel: DirectAdmin
Webmail: RoundCube
Arkadaşlar, burda her ne kadar teknik servisleri yaptıkları hatalardan dolayı eleştirsekte hakkedenlere de haklarını teslim etmemiz gerektiğini düşünerek bu konuyu açma gereği hissettim.

Bursa Genpa'ya gönderdiğim Apple İphone 6 Plus'ın kaydını yapıp teşhis koyduktan sonra değişim kararı veren, ve bütün bu süreci 12 gün içinde halleden
Bugün, kargo gönderim günleri olmamasına rağmen, rica ettikten sonra yeni cihazı hemen kargolayan Bursa Genpa Teknik servis çalışanlarına teşekkür ederim.
Beyler dün 6 plus 16gb uzay grisi aldım cihazda sorunlar bitmek bilmiyor 8.1.2 kurulu (i6 64gb yoktu)

kameraya girip fotoğraf çektikten sonra kilitlenme, resetlenme, donma, konuşma ekranının görüşme bittiği halde dakikalarda öylece donup kalması, wifi açılmama sorunu (hiç bir tepki vermiyor)

apple müşteri temsilcisi ile konuştum 14 gün içinde değişim talep hakkımın olduğunu söyledi, ama avea ile konuştuğumda servise göndermem gerektiği servis raporu dahilin de değişim yapabileceklerini söylediler.

şimdi ben cihazı apple store'a göndersem değişim yaparlar mı veya teleservice mi göndereyim.

yani androidin sorunlarından bıktığım için iphone'a tekrar geçeyim dedim ilk günden nakavt oldum

Z2, şebeke ve internet ve arayanın ulaşamama
m8, şebeke ve internet sorunu
G3, donma kasılma takılma çabuk şarj bitme sorunu
i6 plus, açıkçası 4ü arasında en kötüsü oldu benim için.
Beyler benim gibi meraklı olan varsa hi-fi sistemlere buyrun skinler karşınız'da neredeyse bilindik her markanın skinleri mevcut.
ilerde yeni skinler eklenecektir.

örnek olarak:

Technics:

Denon:

Pioneer:

Benim sistemim Technics olduğu için bu skini kullanıyorum:

hangi sistemi kullanıyorsanız ona göre tercih yapabilirsiniz sony ve denon skinleri tek kelime ile muhteşem
Sony Black:

Sony Silver:

Kenwood:

JVC:

İndirme Linkleri:
Öncelikle bu skinleri görebilmemiz için aimp 3'ü indirmemiz gerekiyor program bilmeyenler için, Program türkçedir wasapi eklentisi kurulu olarak geliyor ve varsayılan olarak aktif durumda

Aimp 3.55.1355: İndirin

Tascam: İndirin
Technics: İndirin
Sony: İndirin
Sony Black: İndirin
Sony Silver: İndirin
Denon: İndirin
Denon Klasik: İndirin
Pioneer: İndirin
Pioneer-2: İndirin
Aiwa: İndirin
Kenwood-Black: İndirin
Kenwood-Silver: İndirin
Akai: İndirin

Kurulum:
İndirdiğiniz skinleri rar'dan çıkarıp çift tıklayın aimp kapalıysa kendiliğinden yeni yüklediğiniz skin seçili halde açılacaktır hepsi bu kadar.
Hakkında
Meslek: Developer
İlgi Alanları: Bilisim, Spor, Overclock
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Subaru
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Philips
TV
Samsung
Klima
Airfel
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
İpad
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Kulaklık - Amfi
AKG
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Modem
Airties
Modem
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.894
İkinci El Bölümü Mesajları: 600
Konularının görüntülenme sayısı: 301.123 (Bu ay: 448)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 655 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.