Şimdi Ara

BlackBerry Passport iki günde 200 bin adet sattı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
6.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almayacağım, z10 dan gerçekten çok memnunum. 1700 tl den fazla para verdim, evim teknoloji çöplüğü ama bu z10 gerçekten çok iyi çıktı. uzun bir süre değiştirmem, pasaportta çok iyi olmuş sevdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 16 Ekim 2014; 20:41:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Yıldır sadece BB kullanıyorum , 2,5 yıl BB Bold 9780 , 1,5 yıldır BB Q10 kullanıyorum ,Fiziksel Klavye benım vazgecılmezım ,Uluslararası Lojıstık Sırketınde Filo Müdürü olarak calısıyorum , günlük mail ortalaması 350 - 500 arası degısıyor , Arac konumları , soforler ıle Qualcomm Fleetvısor uzerınden mesajlasma vs tum ıslevlerı BB ıle takıp edebılıyorum ,Gelen yuk teklıflerını fıyatlandırma vs herseyı kolayca klavye uzerınden yapabılıyorum , Zamanı kıymetlı olanların ıslevsellık arayanların tercıh edecegı bır telefon yapmıslar .. Ben de Aralık- Ocak gıbı almayı planlıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasberny

4 Yıldır sadece BB kullanıyorum , 2,5 yıl BB Bold 9780 , 1,5 yıldır BB Q10 kullanıyorum ,Fiziksel Klavye benım vazgecılmezım ,Uluslararası Lojıstık Sırketınde Filo Müdürü olarak calısıyorum , günlük mail ortalaması 350 - 500 arası degısıyor , Arac konumları , soforler ıle Qualcomm Fleetvısor uzerınden mesajlasma vs tum ıslevlerı BB ıle takıp edebılıyorum ,Gelen yuk teklıflerını fıyatlandırma vs herseyı kolayca klavye uzerınden yapabılıyorum , Zamanı kıymetlı olanların ıslevsellık arayanların tercıh edecegı bır telefon yapmıslar .. Ben de Aralık- Ocak gıbı almayı planlıyorum..

Aralık-ocak gibi nasıl alacaksınız? Gelecekmiymiş acaba Türkiyeye

• Q10 USA 'da satısa cıktıktan 1 ay sonra gelmıstı , Bu telefonda max Aralık Ayında Turkıye Pazarına gırer , Gelmezse eger Almanya'dan alacagım , Almanya fıyatı suan 760 € ..
  • Ben de bekleyenlerdenim, en azından bir gelişme olsa da umutlansak. BB kendi sanal marketinde bile hala stoklar tükenmiş görünüyor.
  • Almanya'dan alınan bir cihazda Türkçe dil seçeneği yüklü müdür yoksa bunu nasıl çözmek gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Almanya'dan alınan bir cihazda Türkçe dil seçeneği yüklü müdür yoksa bunu nasıl çözmek gerekir?

Cihazı hangi ülkeden aldığının önemi yok açılış aşamasında dili Türkçe seçersen Türkçe dil desteği yüklenir. Sonradan yine istediğin dile çevirebilirsin. Bütün Blackberry'lerde böyle.
  • Ankara'dan bir firma ithal etmiş, gittigidiyor'da garantili olarak satıyor ama fiyat çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleanton

Ankara'dan bir firma ithal etmiş, gittigidiyor'da garantili olarak satıyor ama fiyat çok yüksek.

Hemde aşırı yüksek nerdeyse iki katı fiyat çekmiş ben inceledim almanyada açıkcası pek hoşuma gitmedi kasa kalitesi vasat,kullanımı gerçekten karışık ve en önemlisi telefonu kot pantolonun cebine sokmak zor batarya performansı için almayı düşünüyordum ancak içime sinmedi açıkcası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luftfahrttechnik

quote:

Orijinalden alıntı: cleanton

Ankara'dan bir firma ithal etmiş, gittigidiyor'da garantili olarak satıyor ama fiyat çok yüksek.

Hemde aşırı yüksek nerdeyse iki katı fiyat çekmiş ben inceledim almanyada açıkcası pek hoşuma gitmedi kasa kalitesi vasat,kullanımı gerçekten karışık ve en önemlisi telefonu kot pantolonun cebine sokmak zor batarya performansı için almayı düşünüyordum ancak içime sinmedi açıkcası

Amerika fiyati 1250 TL ama Turkiyede ne ac gozlu insanlar var goruyoruz , sahsen iphone 6 kullanmak istemistim ama bu telefonu gorunce fikrim degisti tabi bu fiyata amerikaya gidip kendin alip ustune tatil bile yapabilirsin :) muhtemelen bu telefon Turkiyeye gelecek cunku tanitimdan sonra 30 ulke sayisi 120 ye cikacak dediler

Vede Blackberry malzeme kalitesi konusunda titizdir. Samsungun isciligi bunun adını bile anamaz eski blackberrylerden kullandim ve suanda cikan en iyi model bu diyebilirim kaldi ki insanlar bunun genisliginde ve iki kat uzunlugunda Sony Z ultra kullaniyor, akilli telefonlarda ust modellerin performanslari yeterli ama suanda benim icin pil performansindan daha onemli bisey yok acikcasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi bir fiyatlandirmasi olursa cok satar bu telefon,dizayni alisilmisin disinda olmasi da cihazi alan ve kullananlari farklilastiracaktir,ne de olsa telefon markasi ulkemizde bir statü haline geldi (getirildi yada).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım aşırı itici
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Almanya'dan alınan bir cihazda Türkçe dil seçeneği yüklü müdür yoksa bunu nasıl çözmek gerekir?

ben almanyadan haziranda bbz 30 getirttim .Tel larda türkçe seçeneği var. Tamamen türkçe kullanıyorsun.Sadece voice kontrol ingilizce.
  • BB Passport'u ABD'den getirtme imkanım var ancak Türkiye'de çalıştırmak için pasaport kaydı gerekiyor. Merak ediyorum, getiren arkadaş kendi pasaportuna kaydettirse telefonu ben kullanabilir miyim? (Bu konuda arkadaşım sıkıntı çeker mi?)
  • şahsen ben çok beğendim,sürekli yazışma email vb. işler için ideal. oldukça da şık,klavyeden ekran kontrol özelliğide güzelmiş. umarım hak ettiği ilgiyi görür.

edit: pantolon cebine sığmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abzurtmen -- 6 Kasım 2014; 15:35:18 >
  • mynameisalfie M kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsiniz. Arkadaşınız ise 2 takvim yılı boyunca tekrar pasaportuna cihaz kaydettiremez. (31 Aralık'a kadar yaparsanız, 2016'da; 1 Ocak'tan sonra yaparsanız 2017'de cihaz kayıt hakkı doğar)
  • bu telefon tr ye ne zaman geliyor bilgisi olan var mı?

• var mı alan? bekleyemeyeceğim için bold 9900'den iphone 5'e terfi ettim şimdilik.

• Bir ara ufak kare benq z mi ne vardı onu anlamadım hafiften

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

var mı alan? bekleyemeyeceğim için bold 9900'den iphone 5'e terfi ettim şimdilik.

iyi etmişiniz bb kullanılacak telefon değil
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.