Şimdi Ara

Black Swan (2010) | Darren Aronofsky

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2010 ~ ABD
    Tür:
    Dram, Gerilim
    Yönetmen:
    Darren Aronofsky
    Senaryo:
    Darren Aronofsky, Mark Heyman, John Mclaughlin
    Yapımcı:
    Darren Aronofsky, Mike Medavoy, Scott Franklin, Brad Fischer
    Oyuncular:Natalie Portman
    Mila Kunis

The Wrestler ile usta yönetmenliğini bir kez daha kanıtlayan Darren Aronofsky, uzun yıllardır çekmeyi planladığı bir senaryo için de gereken desteği buldu.

“Black Swan” (Kara Kuğu) isimli senaryo 2005′te John McLaughlin tarafından kaleme alınmış ve Aronofsky’nin senaryo ekibinden Mark Heyman tarafından ele alınıp, filme uyarlanacak hale getirilmişti. 4 yıldan beri film için kaynak arayan Aronofsky, stüdyoların da onay vermesiyle çalışmalara başladı.

Aronofsky’nin stüdyolardan onay aldıktan sonra yaptığı ilk iş ise başrol oyuncusunu belirlemek oldu. Natalie Portman filmde, kariyerinin son yıllarında hayatının en büyük gösterisi için hazırlıklar yapan bir balerinin yaşadıklarını canlandıracak.

Filmde Portman kendisini, kendisine rakip olan bir dansçıyla rekabet içinde bulan tecrübeli bir balerini canlandıracak. Fakat gösterdiği yüksek performans ile şaşırtan rakibinin doğaüstü yetenekleri mi var yoksa hile mi yapıyor anlamakta uzun süre güçlük çekecek. Yeteneği ile onu çok zorlayacak Kunis, Portman’ın kafasını birazcık karıştırcak.

Kaynaklar:
    Link
    Link
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• imdb de kesin tarihler vererek bu projeler üzerinde çalıştıgını duyurdugunda şok olmuştum.tarzının ve imajının dısına çıkarak en sevdiğim yönetmenler arasından bir yıldız daha mı kayıyor demiştim ki toparlamış...aman tarzını bozma aslanım.ha gayret:)

The Fighter (2009) (in production)
    RoboCop (2010) (pre-production)
  • Film ABD'de 1 Aralık 2010'da vizyona girecekmiş.

Bu adamın filmlerine bayılıyorum bakalım bu nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 31 Temmuz 2010; 21:05:42 >
  • Natalie ve Mila.

• FRAGMAN
  • Aronofsky kötü yapım çıkmaz wrestler çoğu çevre tarafından eleştirilsede yönetmenin farklı bir bakış açısıydı....
  • Fragman harika duruyor merakla beklediğim bir film, müziğini ise yine Clint Mansell yapmış ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 20 Ağustos 2010; 20:28:57 >
  • Of gerilim.Heyecanlandım ve beklemedeyim.
  • Fragman güzel, merak ettim.
  • Black Swan ismini görünce Joe Satriani'nin yeni albümü sandım
  • Natalie fena yaşlanmış daha doğru çökmüş gibi geldi. Mila kurtaracak filmi. Yalnız bale muhabbetinden gerilime doğru pek sarmadı beni. Ya da fragmandan öyle geldi.
  • Güzel bir filme benziyor.İzleyeceğim.
  • Aronofsky filmleri güzel oluyor.Müziklerde yine Clint Mansell'den miş sanırım.
    Fragmanıda beğendim yine güzel bir film geliyor.
    Vincent Cassell'ın da saçlar beyaza dönüyor yavaş yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 24 Ağustos 2010; 22:31:53 >
  • Fragman güzel.İlgimi çekti.
    İlk oylar yüksekmiş imdb de.
    9.6/10 169 votes
  •  Black Swan (2010) | Darren Aronofsky

• Afişlere bak be yine alt üst edecek bir yapım geliyor afişler beni 80 lerin bilim kurgu filmlerine götürdü renk uyumları bile yeter,
  • harikulade afişler. bu yaratıcılıkta fikirler ve tasarımlarla daha sık karşılaşsak keşke.
  •  Black Swan (2010) | Darren Aronofsky
  • Fragman güzelmiş önyargımı biraz olsun kırdı diyebilirim aksi halde bu tip filmler bana göre değil bale falan Fragmanı izleyince filmin isminin neden Black Swan olduğu anlaşılıyor. Yorumların gidişatına ve IMDB puanına göre izlenecek. Bu arada son afiş de güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 17 Kasım 2010; 7:31:38 >
  • Natalie Portman ve Vincent Cassel ikiside sevdiğim oyuncular, fragmanda hoşuma gitti en kısa zamanda izleyeceğim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.