Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinledim tabiki ama Hans Zimmer' ı daha çok seviyorum. Merak etmeyin soundtrack yapan çoğu müzisyeni dinledim biliyorum.

Ennio Morricone de iyidir tabiki. Ama onun western filmlerine yaptığı müzikleri severim sadece.
  • Filmi izledim ama o gişeyi nasıl yaptı hayretler içinde kaldım.
  • Senaryosunun işleyişi olsun, konusu olsun daha çok çocuklara hitap ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Marvel Sinematik Evreninde bu sahnenin üstüne kovalamaca sahnesi tanımam. Russo kardeşler biliyor bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 13 Mayıs 2018; 22:55:12 >

• Güzel sahneler barındırsa da -ki en iyilerden değil- yine de ortalamayı aşamayan bir yapım olmuş. Replikler kötü, senaryo zaten tatmi edici değil, oyunculuklar da aynı şekilde böyle. Transformers kadar sıkmasa da filmin ilk yarısında biraz sıkıldığım yerler oldu.

Bir kere izlenir ama sonrasında yüzüne bakılmaz bir ortalama filmdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün izledim.. Film ne yazikki marvel stand alone filmlerin gerisinde kalmış.Ben avengers vs sevmiyorum tekli kahraman filmleri daha çok hoşuma gidiyor.. Ama listede

1-incredible Hulk
    2-C.A Winter Soldier
    3-İron Man 1
    4-Captain Amerika

diye kendi zevkime göre sıralayabilirim ama Black Panter bu sıraya giremez birtek 1. Hulk filmi hepsinden daha kötüydü onu söyleyebilirim yani HULK 1 den sonra yapılmış en kötü stand alone filmi... neyse filme gelirsek:

Filmdeki en güzel karakter ve filmi bence götüren Andy Serkis yani Ulysses Klaw idi.. Birtek onun oldugu sahneler ilgi çekici idi..

Yahu nasıl harcadınız öyle bir karakteri 2 kurşuna filmin ortasında ? Ayıptır yazıktır ya.. Master of Sound a dönüşmesi lazımdı bu karakterin ? Bu she-hulk u yenmiş adam.Yazık vallahi anlamak zor bu senaristleri.Birde böyle güzel bir oyuncu bulmuşsunz adam oturmuş rolüne niye öldürürsünüz adamı.. Zaten herif öldü benim için bitti orda film.Gerisi sıkıcı idi...

Yukarda yazdıgım şey yüzün dediğim gibi film benim için ortasında bitti.Zaten panter güzel ilgi çekici bir karakterde değil.. Teknoloji olayı çok saçma ve abartılmış.Kötü bir filmdi. 7.6 asla hak etmeyen max 6 veya 6.5 alacak bir film.İzlemesseniz hiçbirşey kaçırmassınız hatta yarıya kadar izleyin.

I MADE İT RAİN !

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 17 Mayıs 2018; 16:43:43 >

• Devian kullanıcısına yanıt
    Hocam Andy Serkis ''Ulysses Klaw'' filmin akılda kalan tek yanıydı diyebilirim. Müthiş bir oyunculuk müthiş bir performans.

Senaryoyu yazan şahısın Ulysses Klaw ile ilgili hiç mi bilgisi yok yada kimse mi söylemedi gayet basit birşekilde ölmesini yazdılar. En sağlam villain'lerden biri olması gerekirden filmin ortasında öldü gitti. Umarım ikinci filmde falan birşekilde bağlarlar hatta after credits'de bekledimde birşey olur belki diye ama o da yalan oldu.

Bu arada bende solo filmleri daha çok seviyorum. Grup halinde olduklarıda izleniyor ve güzel oluyor ama solo olduğu zaman bir başka.
  • Bir Marvel hayranı olarak benim için de beklentilerin altında kaldı. Daha uzun bir zaman ayrılarak daha güzel bir proje yapılabilirdi.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Video silinmis. Hangi sahneydi? Araba mi

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Hocam Andy Serkis ''Ulysses Klaw'' filmin akılda kalan tek yanıydı diyebilirim. Müthiş bir oyunculuk müthiş bir performans.

Senaryoyu yazan şahısın Ulysses Klaw ile ilgili hiç mi bilgisi yok yada kimse mi söylemedi gayet basit birşekilde ölmesini yazdılar. En sağlam villain'lerden biri olması gerekirden filmin ortasında öldü gitti. Umarım ikinci filmde falan birşekilde bağlarlar hatta after credits'de bekledimde birşey olur belki diye ama o da yalan oldu.

Bu arada bende solo filmleri daha çok seviyorum. Grup halinde olduklarıda izleniyor ve güzel oluyor ama solo olduğu zaman bir başka.

Bence bir şekilde canlandıracaklar ve master of sound a dönüşecek.Kolundaki silahı içerden birilerine yaptırmış belli yani adamları var teknik bölümlerde bence cesedi alıp tekrar teknolojik bir aletle hayata döndürecekler o sırada daha da evrim geçirecek... Bunu umuyorum açıkçası...

Benimde umudum o yönde hatta önceki mesajımda dediğim gibi after credits kısımında öyle birşeyde bekledim.
  • Filmin final dövüş sahnesi çok yapmacıktı. Bu kadar mı belli edlir cgı efekt olduğu.

Yine iyi iş çıkarmışlar. 5 dakikalık konu ile 2 saati aşkın bir film yapmak, kolay iş değil.

Filmin en güzel yeri, bitiminde ki şarkıydı "Kendrick Lamar - All The Stars"

• Bir kabilenin taht savaşını izledik. Cgi gerçekten çok belliydi. 2000li yılların efektiyle yapmışlar gibi. Ama izleniyor işte. Gereksiz sahne çoktu. Mantık hatasınillaki vardı tabi ama beni en rahatsız edeni şuydu:

[spoiler]Filmin başlarında kadını taht merasimi için konvoydan alması nedir yani. Bu mu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 27 Mayıs 2018; 23:29:30 >
  • Bu film Oscar alacak kadar iyi mi gerçekten? Sağda solda Oscarı alması gerektiğini söyleyenler var bayağı, ve hiçbir fikrim beğenmeyen çürük 🍅 %100 beğenmiş nerdeyse

Ben senin aksine bu karakteri Black Panther'da çok zorlama, aşırı kendini beğenmişlik içerisinde buldum ve sahnelerinde nedense "bitsin artık" modundaydım.

Zevkler işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bu film Oscar alacak kadar iyi mi gerçekten? Sağda solda Oscarı alması gerektiğini söyleyenler var bayağı, ve hiçbir fikrim beğenmeyen çürük 🍅 %100 beğenmiş nerdeyse
    Tamamen abartı. Kadronun %90'nı siyahilerden oluşunca herkes ağız birliği yapmışcasına övmeye başladı. Efektler orta halli, konu ve oyunculuklarda öyle. Kısacası ortalama bir film işte.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Rezillik 7 oscar adaylığı nedir yav? Sinemayı bu kadar düşürmemek lazım. Hiç bir süper kahraman filmi böyle bir başarıyı hak etmiyor. Başrol zenci diye yaptılar gerçi. Marvel DC olayı da değil.
  • Bırakın iyi film olmasını kendi dalı yani Süper Kahraman filmleri arasında bile iyi denemeyecek (bence) bir filmin bu kadar övülüp göz önüne serilmesi pek hayırlı değil maalesef sinema sektörü için, Anlaşılan arka planda başka işler dönüyor.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Yine kudurmuşsun bakıyorum
    Black Panther'in aday olması bana göre de saçma da ne olacak senin bu Marvel düşmanlığın.
    Birde zahmet edip cevap yazma istersen.Daha ağır DC fanboyu olduğunu kabul etmeyecek kadar korkak herifin tekisin.
  • Nesi sevildi şu filmin bir ben mi anlamadım. İnfinity war girseydi derdim hak ediyor eyvallah. Ama şu filmin benim gözümde de eş değeri batman v superman. İkiside aynı kalitede benim gözümde ikisde vastın bir tık üstü.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.