Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternete ne zaman düşür sizce? Vizyondan kalkmış her yerde, izleyemedim sinemada, avengers öncesi izlemek lazım ama avengers çıkmadan düşer mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

İnternete ne zaman düşür sizce? Vizyondan kalkmış her yerde, izleyemedim sinemada, avengers öncesi izlemek lazım ama avengers çıkmadan düşer mi acaba?

Bir kaç haftaya düşer gibi duruyor şu anda sinema çekimi var Bir kaç yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Hal Jordan ve Kyle Rayner varken Stewart kimse istemez anca yan karakter olur.

Marvel da bu filmin ekmeğini iyi yiyor. Empire dergisindeki pozlarda Shuri ve Okoye bile vardı. Direkt ana karakterlerin arasına karıştılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Domestic: $618,644,236
    + Foreign: $593,000,000
    = Worldwide: $1,211,644,236

Henüz siteye yansımamış ama film, 630 milyon dolar hasılat yaparak ilk Avengers filminin ABD hasılatını geçerek ABD'de en çok hasılat yapan süper kahraman filmi oldu. İnanılmaz rakamlar. Yansıdığı zaman Iron Man 3'ü de geçmiş olacak.

Çılgın zenciler Disney'i coşturuyor.
  • Bu film 1.2 milyar dolar hasılatı hak edecek ne yaptı hiç bir şey tamamen siyahilerden prim yaparak 1.2 milyar doları kazandılar. Marvel ve DC ikiside işini biliyor ikiside iyi prim yapıyor. DC Wonder Woman'la Marvel Black Panther'le paraları götürdü.
  • Bir söylentiye göre Snoop Dogg zenci çocuklara para veriyormuş, sinemaya gidin izleyin diye, film zenciler arasında o derece meşhur olmuş yani
  • Gitsem mi gitmesem mi çok kararsızım, cinemaximumda 9 Tl olmuş bilet fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Domestic: $650,699,634
    + Foreign: $623,200,000
    = Worldwide: $1,273,899,634

Sinema tarihinin en çok gişe hasılatı yapan 11. filmi oldu. İlk 10'a girmesine sadece 3 milyon dolar kaldı.

ABD sınırları içinde de en çok izlenen 5. film.

Beklenmedik bir başarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu film nete düşseydi arkadaş ya,sinemadayken izleme fırsatı bulamadık şimdi de yok ortalarda Yenilmezlerin filmi çıkmadan izlemek istiyoruz !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsalSayı11

Şu film nete düşseydi arkadaş ya,sinemadayken izleme fırsatı bulamadık şimdi de yok ortalarda Yenilmezlerin filmi çıkmadan izlemek istiyoruz !!!
    Aynen, trdublaj 1080p ne zaman gelir, umarim ay sonundan önce gelir.

• mayıs 15 bluray çıkıyor
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Çok geç ya yenilmezlerden önce izlemek lazımdı inşallah Nisan sonu gibi çıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

mayıs 15 bluray çıkıyor
    Muhtemelen yine TR altyazı olmadan.
  • Filmin bu abartı gişesi karakterin siyah olmasıyla alakalı diye düşünüyorum. Normalden çok daha fazla siyah bu filme gitti herlade. Ama adamların kafasında ampül yandı artık. İçlerinden "biz bunu daha önce niye düşünemedik" demiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum. Bundan sonra siyahların bolca başrol olduğu fantastik filmlere hazır olun.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Papaz her gün pilav yemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Muhtemelen yine TR altyazı olmadan.

Alıntıları Göster
    dede izle

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Filmin bu abartı gişesi karakterin siyah olmasıyla alakalı diye düşünüyorum. Normalden çok daha fazla siyah bu filme gitti herlade. Ama adamların kafasında ampül yandı artık. İçlerinden "biz bunu daha önce niye düşünemedik" demiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum. Bundan sonra siyahların bolca başrol olduğu fantastik filmlere hazır olun.
    klavyen tozlanmasın aynen öyle

• Hocam tr de nekadar ucuz öyle yaw bilet fiyatlari. Almanyada 15€ suan

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Hocam tr de nekadar ucuz öyle yaw bilet fiyatlari. Almanyada 15€ suan
    Filmi sinemadan kaldırmaya yakın o fiyatlara düşürüyorlar. Yoksa normalde pahalı...
  • Nekadar normalde?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.