Şimdi Ara

Bize internet 65 lira, Suriyelilere 50 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
11.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
394 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

24 ay taahhütlü 4 mbps hız 20 gb kota

Kotadan sonra hız 1 mbps ye düşüyor.

30 lira.

Gazete sayfalarının masaüstü versiyonlarını yüklenmesi için bile en az 15 saniye beklersin 1 mbps hızla.

Bana hızın ne olduğunu söylemedi hanımefendi ve bende sormadım ihtiyacım yok diye ama yalın mı diye kaç kez sordum yalın isterseniz yalın telefon isterseniz 50 dakika her yöne tarifeli telefonlu da alabilirsiniz dedi ama beni yedi sanki çünkü biliyorum yalın alırsan ek ücret muhakkak çıkacaktır ama satma peşinde olduğuna beni kandırma peşinde idi geldi 4 mbps ise gerçekten düşük değmez..
  • Türk=Sömürülen,ezilen,2.planda olan bundan kaçış yok hiç bir zaman rahat ve mutlu olamayacağız kendi ülkemizde bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Biraz hoşgörülü olun be adamların ne zararı var kendi hallerinde yaşamaya çalışıyor. Bizim sahip olduğumuz her şeye onlar da sahip olmalı. Reis bunun için her şeye hazır(!).

Hoş görülü olduk olacağımız kadar, kalacak yer, aş, sağlık, eğitim hizmetleri gibi zaruri ihtiyaçların hepsi fazlasıyla verildi ve verilmeye devam ediyor. Ama kendi vatandaşına 2.sınıf muamelesi yaparsan bu hoşgörü olmaktan arkadaş.

• Çok merak ediyorum, acaba (Allah korusun) bizim ülkemiz o duruma düşseydi ve biz Suriye'ye gitseydik acaba Suriyeliler bizim onlara yaptıklarımızın 1000'de 1'ini yaparlar mıydı?

Cevap: Hemde hiç sanmıyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: OturanKuş

Bende ttnete 50 tl ödüyorum. Komisyoncu acentalara gideceğine telefondan sana ulaştıklarında acsaydın yada sen arasaydın aynı ucretten devam edıyor.

Bu arada turknet dıyenler ıcın dıyecegım. 50 gun yenı ınternetı baglayamadılar sebep boş port yok. Turk telekom cogu yerde turknete az port vermıs ve yenı port acmıyorlar. basvuru yaparken portun olup olmadıgını sorun

Ben 44 liraya kullanıyordum taahhüt bitti

61 tl yalın internet teklif ettiler

Ne yapayım düşmüyor lar

• arap telekom normal
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bu siteden adam olmaz benim başıma da seninkine benzer olay gelmişti. A dbl ock açıp kullanıyorum bunlar onu hakediyor.

• benıde aradılar 30 gb sınırı 50 gb a cıakrtın 7 tl +kdv vereceksınız dedıler hayır dedim cok ısrar ettıler ıhtıyacım yok dıyorum ama ıhtıyacınız var dıyor ttnet artık surıyelılere ucuz verıp bıze fazla giydirme peşinde mıllette rezalet.. Onumuzdekı ay aatura cok gelırse tuketıcı hakem heyetı yolu gorundu 7 tl ıcın usunmeyecem
  • Mart ayında taahhütüm bitiyor, direkt iptal edip Türknet'e geçiyorum. Arap Telekom'a bundan sonraki sürecinde başarılar diliyorum.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Ya adam tarifenin adını da yazmış Hala gelmiş burda buna inanıyor musunuz diyorsun.ya cidden yeter artık saçmalamaya başladınız sadece bu mu Suriyeliler e tanınan ayrıcalıklar neler gel kaymakamlıklara da gör bu kadar kör olunmaz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: resdent

Ya adam tarifenin adını da yazmış Hala gelmiş burda buna inanıyor musunuz diyorsun.ya cidden yeter artık saçmalamaya başladınız sadece bu mu Suriyeliler e tanınan ayrıcalıklar neler gel kaymakamlıklara da gör bu kadar kör olunmaz ya

Suriye 'lisin galiba bu kadar biliyorsun ben sizleri iyi bilirim yalan haberlere çok inanırsınız konuyu açan arkadaşla sonraki yazışmamızla bir orta fikre karara verdik niye böyle dedim işte senin gibilerden sandım arkadaşı da ve konu siyasete döndü de o yüzden diyorum da böyle konular siyasete gider ama halbuki gerçek bunlar değildir sizler bu hale getirenlersinizdir.. 100 200 tl yardım yapılır onu bile 1400 tl asgari ücret veriliyormuş gibi gündeme taşırsınız neden çünkü amacınız başka yıpratma karalama olmamış şeyleri olmuş gibi gösterme o yüzden karnım tok yalanlara o yüzden tekrar soruyorum Suriye 'limisin de bir iddiaya sahipsin..

Al işte bu yazıyı yazdıktan sonra konuyu yukarı doğru okumaya başladım ne hükümet kalmış ne donanımhaber kardeşler burada illa sizin düşünceniz sizin fikirleriniz gerçekler olacak diye kural mı var istediğin gibi küfür hakaret şu bu yaz sonra benim mesajım silindi benim bu ülkeden beklentim yok ben böyle sitenin falan filan.. Eee bu mudur gerçekler hakaret etmeler senin gibi düşünmüyor diye yerden yere vurmalar o yüzden siz gerçek diyorsunuz ya belki de sizler gerçekleri göremiyorsunuz haa bir de bu açıdan bakabilseniz ama yok inat değil mi ülke yok olsun batsın Türkiye yok olsun akp şu bu işte sizler busunuz ve dedim de bu konu siyasete dönecek diye siyaseti geçmiş hakaretler konusu olmuş görün artık bu adamlar niye siliyor mesajlarınızı niye size ceza veriyorlar yok biri çıkmış tehdit eder biri çıkmış kendini bir şey sanar.. ve de sizler yalancı olacaksnız burada az konular açılmadı provakasyon yaptığınız günleri çabuk unutmadık 100 200 tl yardım yapılır onu bile asgari ücret alıyormuş gibi 1400 tl alıyormuş yazıp durdunuzu işte sizler böyle yalancısınız ülkeyi karalama için yaşayanlar topluluğu yazdık mı da yalaka yandaş oluyoruz yazın ama biz gerçekleri yazacağız sizler de porvokeleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 27 Ocak 2018; 0:2:32 >

• Türkün yurdunda Türkün adını ağzına alamayanlara oy verdiğiniz YETER! YE-TER!

Küfredip ban yemek de istemiyorum!

Aynı durum superonline mh için de geçerli arıyorum arapça çıkıyor...

Sebep olanların ALLAH BELASINI VERSİN!
  • dünyada kendi halkını düzen başka bir ülke yoktur heralde

• 1 Suri 10 Türk'e bedeldir.
    -Nietzsche
  • İnternet olarak kablonet kullanıyorum, fiyatı da çok uygun tavsiye ederim herkese.Artık TT den kurtulma vakti geldi.En yakın zamanda vodafone'a geçicem ben de.TT=Çöp bunu inkar eden de ağır salaktır ya da parasını çöpe atmayı seviyordur.
  • resdent R kullanıcısına yanıt
    Yazdı diye doğrumu oluyor.Sen bakıp buldunmu.Varsa linki nerede.Ben o kadar baktım dediğin tarifeye
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/ahlan-19-paketi-yeni.aspx
    Tek çıkan AHLAN tarifesi bu.Birde sen bak bakalım öyle bir tarife varmıymış.Yada birisi zahmet olmazsa daha doğrusu bulabilrse bu tarifeyi bizde bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Orijinalden alıntı: OturanKuş

Bende ttnete 50 tl ödüyorum. Komisyoncu acentalara gideceğine telefondan sana ulaştıklarında acsaydın yada sen arasaydın aynı ucretten devam edıyor.

Bu arada turknet dıyenler ıcın dıyecegım. 50 gun yenı ınternetı baglayamadılar sebep boş port yok. Turk telekom cogu yerde turknete az port vermıs ve yenı port acmıyorlar. basvuru yaparken portun olup olmadıgını sorun

Ben 44 liraya kullanıyordum taahhüt bitti

61 tl yalın internet teklif ettiler

Ne yapayım düşmüyor lar

59 Tl ye türknete geçin. Sınırsız kota derdi yok. Eğer semtinizde destekliyorsa fiber internete kadar hız çıkıyor. Türknette 1 tane paket var. Kotasız ve semtiniz nekadar destekliyorsa okadar hızınız oluyor.
    Taahhüt yok.İstediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz.
    Arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay bedava kullanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 27 Ocak 2018; 0:11:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

An itibariyle devlete sadece en temellerini sayarsak 1 yılda:
    20000 TL gelir vergisi (Yaklaşık)
    865 TL trafik
    960 TL MTV (1 yıllık)
    ve bir tarafımı yırtarak çalışıp kazandığım üniversitemde öğrencilik zamanımda devletin sadaka olarak verdiği 280 TL'lik kredimin 309 TL geri ödemesi var. 1 yılda devlete verdiğim vergi aylık olarak: 2127 TL. (Daha niceleri hariç, benzini falan saymıyorum düşünün)

Misafirlerimiz çoğu vergiden muaf, bunla kalmayıp bir çok şey indirimli. Çoluğu çocuğu sınavsız üniversiteye giriyor ve üstüne 1500 TL burs alıyor. Ayrıca benim gariban kardeşlerim sınırda bu adamlar için savaştı, savaşıyor...

Şuan vicdan muhasebesi yapamayanların hesabı öbür tarafta kesilir...

Al işte yalan haberlere inanan bir tane üyemiz daha ben İTÜ 'de öğrenci işleri daire başkanlığı 'nda çalışmış bir olarak nasıl alındıklarını bizzat görmüş tecrübe etmiş biri olarak bu üyemiz artık hangi haberleri okumuşta 1500 tl bursa alıyormuş ve senin kazanamadığın üniversitelere sınavsız yerleşiyormuş diye yapılan haberlere inanır olmuş işte sonra yalancı dedik mi de ağır ithamlarda bulunyor ak boylar diyorlar şimdi diyecek arkadaş bir zahmet itü 'ye alınmasınlar diye diğer üniversiteler için benzerlerine şahit oldum ben gerçekleri yaşayarak görüyorum da siz hangi kötülerin uşağı oluyorsunuz size sorarlar her şeyi geçiyorum ne biliyor musunuz benim içim rahatta siz nasıl Allah 'a hesap vereceksiniz karalama kampanyalarına destek vererek nasılll..

• Ben yeni değiştirdim 57 lira 24mbps, hem internet hem ev telefonu. Akn limiti düşük olduğu için 8'e düşüyor bir kac günde o da bana yetiyor. indirmeleri gece yapıyorum 2-8 arası. Edit: konu csb bu arada bence çoknamatörce yazılmış biraz daha özenilmesi lazım. Buna inanan net siyasi görüşünden dolayı inanıyodur ya da inanmış gibin yapıyodur çok amatörce çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 27 Ocak 2018; 0:24:5 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.