Şimdi Ara

Bize internet 65 lira, Suriyelilere 50 lira (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
11.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
394 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süperonline ile uğraşıp duruyorum sırf oyunda paket kaybını %0 a indirmek için kaç gündür mtu ayarı ile uğraşıyorum ayarı çekiyorum adamlar uzaktan yine karıştırıp paket kaybını %100 yapıyorlar. Yarın ilk iş müşteri hizmetleri ile çözüme kavuşturmak olacak ama bunda da mtu'yu çağrıda ki şahsa anlatana kadar vay anam vay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Ahlan kampanyası zaten arapça kelime. Merhaba anlamına geliyor. Nette baktım 55 lira geçiyor ama dün 50 liraya bizzat şahit oldum.

Tarifenin adını ilk defa yazıyorsunuz, siz konuyu açtıktan sonra ben de bu tarifeyi gördüm.

Sonra da telekomun arapçadan sonra Türkçe konuşan müşteri hizmetlerinden şikayetleri okudum.

Bu ttnete 5 kuruş para verilmez, adı Türk sadece...

444 1 444 mü bu? Az önce aradım önce Türkçe sonra İngilizce söyledi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl hak ediyorsak o şekilde yönetiliriz işin kötüsüü kurunun yanında yaş da yanar.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Ben İTÜ'ye alınıyorlar mı dedim hocam? 8 üniversiteye sınavsız yerleşebiliyorlar ezbere bilmiyorum bu üniversiteleri. Yabancı dil ve türkçe eğitim seçenekleri de var. Mesela hiç superonline'ı aradın mı? Arapça dil desteği bile var. Gayet bizden farksız, hatta daha üstün yaşıyorlar. Bir çok vergiden de muaflar. Ayrıca evet para alıyorlar devletten. ve öğrencileri ekstra yardım alıyor. Avrupa sana boşuna mı 3 milyar Dolar mı TL mi neyse (sözde) para veriyor? Onları suriyelilere bakılsın diye veriyorlar. Ayrıca benimle Allah arasına girme benim hesabım kendime senin hesabın kendine.
  • neden suriyeliler ile ilgili konular/yazilar yalan dolu olmak zorunda? yalan takintisi mi var insanlarin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Ben yeni değiştirdim 57 lira 24mbps, hem internet hem ev telefonu. Akn limiti düşük olduğu için 8'e düşüyor bir kac günde o da bana yetiyor. indirmeleri gece yapıyorum 2-8 arası. Edit: konu csb bu arada bence çoknamatörce yazılmış biraz daha özenilmesi lazım. Buna inanan net siyasi görüşünden dolayı inanıyodur ya da inanmış gibin yapıyodur çok amatörce çünkü.

Senin gibileri için pazartesi gidip foto çekip atacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetleri söyledim ya avea hattı ya da telekom, tam bilmiyorum.

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Link at arkadaşım ( VARSA ) pazartesiyi bekletme millete.Koskoca ttnet bu sadece senin gittiğin şube kafasına göre yapmamıştır bunu doğruysa.Malum mahalle bakkalı değil bu,burda var orda yok olsun değilmi.
  • Aynısı Turkcell'de de var. Sonuçta babalarının hayrına vermiyorlar. Türk Telekom, yeni abonelere düşük fiyattan verdiği birçok kampanyaya eski kullanıcıları dahil etmiyor. Hiçbir kampanyayı görmediniz, sadece Suriyeliler için yapılan kampanyaya mı takıldınız? Suriyelilerden neden bu kadar nefret ediyorsunuz? Her milletin iyisi var, kötüsü var. Dünya sadece Türkler için yaratılmadı. Bazen ölçüyü kaçırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaihuClaw -- 27 Ocak 2018; 1:21:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Ben İTÜ'ye alınıyorlar mı dedim hocam? 8 üniversiteye sınavsız yerleşebiliyorlar ezbere bilmiyorum bu üniversiteleri. Yabancı dil ve türkçe eğitim seçenekleri de var. Mesela hiç superonline'ı aradın mı? Arapça dil desteği bile var. Gayet bizden farksız, hatta daha üstün yaşıyorlar. Bir çok vergiden de muaflar. Ayrıca evet para alıyorlar devletten. ve öğrencileri ekstra yardım alıyor. Avrupa sana boşuna mı 3 milyar Dolar mı TL mi neyse (sözde) para veriyor? Onları suriyelilere bakılsın diye veriyorlar. Ayrıca benimle Allah arasına girme benim hesabım kendime senin hesabın kendine.

Ha kendine hesabın evet ama bunları düşünerek yaz bunun vebali bu kadar ben dedim demekle olmaz o yüzden ben itü dedim bizzat şahidi olduğum için ama diğer üniversiteleri de biliyorum dedim belki 81 ilin 200 üniversitenin bilemem ama birçok üniversite aynı sistemi uyguluyor üniversiteler karar vermiyor yök suriye 'lilere nasıl bir uygulama nasıl yerleştirme yapacağını resmi sitesinde açık açık açar öğrenirsin ama oda tv sözcü haberlerini okursan gelirsiniz burada suriyelilere 1400 tl asgari ücret veriyorlar toki den ev veriyorlar burs veriyorlar üniversiteye sınavsız alıyorlar gibi yalan provakasyonları yazar yazar dururlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: zengier

neden suriyeliler ile ilgili konular/yazilar yalan dolu olmak zorunda? yalan takintisi mi var insanlarin ?

Evet bende bunu diyorum birileri Suriye 'liler kadar düşmüş görüyorlar kendilerini herhalde demek ki bu kadar kuyruk acıları var.. Başka cevap bulamıyorum..
  • Ülkeye 4 milyon Suriyeli alındı elbet tepki olacak hepsi kötü değil elbette ama birinin yaptığı diğerlerine de yansır doğru yada yanlış. Cumhurbaşkanı da halkta ki huzursuzluğu gördü daha önce vatandaşlık verilmesi gündem de olan Suriyeliler için terörden temizlenen yerlere 3.5 milyon Suriyeli misafirimizi göndereceğiz dedi. Bunu ilk kez dile getirdi.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma

• Türkiyede Türk olarak yaşamak ne kadar zor.
  • Abim benim ülkem olsun isterse 150tl olsun banane kendi ülkemdeyim daha ne isterim..

• Bu kadarı gercekten fazla kendi ulkemizde ikinci sinif muamele goruyoruz

• Fotografi bekliyoruz

• 2 ay önce Telekomdan defalarca aradılar hiç bakmadım. Daha sonra telefona mesaj falan gelmeye başladı taahhütünüz bitecek yenileyin diye. Bende netten baktım. Kullandığım paket 55 TL'ye 16 Mbit 50Gb Akk olan paketti. Bende müşteri hizmetlerini aradım 1 hafta sonra taahhüt bitiyor bizim için uygun paket kampanyası yapıyor musunuz? Dedim. 4 TL daha vererek aynı paketin 100 Gb Akk olanına geçebilirsiniz. Diğerleri daha yüksek fiyatlı paketler denildi. Zaten alt yapı bulunduğum semtte 16 Mbit maksimum verebiliyor. Bende tamam dedim ve netten baktım söyledikleri doğru. 4 TL fark ile 50Gb'lık paketten 100Gb'lık pakete geçiş yaptım. Herhangi bir sorun da yaşamadım. Hatta evi taşımıştık nakil işlemi 1 hafta bile sürmedi.

Yani anlatmaya çalıştığım kurumlar sanırım her şehirde farklı kafayla çalışıyorlar. Fiyatlar aynı ancak bilgilendirmeler farklı gibi geldi bana. Birde işlem hızları, müşteriye olan yaklaşım gözlemlediğim her yerde farklılık gösteriyor demek ki.

Suriyeli konusuna gelirsekte onlara özel bir fiyat var mı yok mu bilmiyorum ama; bir an önce gitseler iyi olacak. Kendi vatanına hainlik edenden kimseye hayır gelmez.

• Çok şükür TurkNET kullanıyorum, bu iğrenç kuruma para kazandırmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.