Şimdi Ara

Biz 10 yıl CL'ye girmeyelim yeterki Kopenhag gibi takımlar alınmasın CL'ye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yıl CL'den men edilelim para cezasıda yiyelim ama ne olur Kopenhag gibi b*k futbolu oynayan takımlar bu seviyeye gelmesin rica ediyorum.

• Sen Juventus'a karşı ne oynadın?
  • Kendisi bir şey oynuyormuş gibi.
  • Manchesterı elediğiniz ilk şampiyonlar liginde gruplarda 2 beraberlik alıp sadece 1 gol attığınızı biliyor musun?
  • 10 yıl CL'ye alınmazsan sende o takımların seviyesinde olursun.
  • blockladım teşekkür ederim
  • bu konuyu açmak için çok düşündünmü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

bu konuyu açmak için çok düşündünmü?

Maç bittiğinden beri düşünüyordu galiba
  • şuan 10 numara top oynuyoruz ya
  • Bence tipik bir skor taraftarı örneği. Ne alakası var diyeceksiniz, çok alakası var. Eğer cimbom şu an 2-3 galibiyet alıp grupta lider olsaydı, bu arkadaş çok mutlu mesut olacağından, "ne yapsam da CL'yi kötüleyecek bir şey yazayım" diye düşünmemiş olup bu konuyu açmayacaktı.
  • Adam 10 sene bizi de almasınlar diyor yani kendini büyüttüğü yok ki zaten bir zahmet büyütmesin.
    Onların seviyesinde değiliz bu doğru ama sen o rakiplerle oynayacaksın ki kendi takımın gelişecek ve arada sürpriz galibiyetler alacaksın, bu da futbolun zevkli yanı zaten.
  • tabi bence de kopenhag yerine rel madridle 2 maç daha yapın adamlar biraz daha averaj kassın
  • bencede çok uzakti gidemedim maça yakin yerleri ayni gruba koysunlar.birde rusya daniktaynadan daha çok takim katilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

Adam 10 sene bizi de almasınlar diyor yani kendini büyüttüğü yok ki zaten bir zahmet büyütmesin.
    Onların seviyesinde değiliz bu doğru ama sen o rakiplerle oynayacaksın ki kendi takımın gelişecek ve arada sürpriz galibiyetler alacaksın, bu da futbolun zevkli yanı zaten.

Valla bi adam sen varsın bu forumda. Aslında esprili bir dille anlatmaya çalıştım. Kopenhag şansına biraz bastırdı golü attı 16. dakikadan sonra maçı izleyenler bilir takım kapandı gelen giden topa amaçsızca bizim kaleye doğru vuruyorlardı. Tabi sürprizler falan var futbolda bunun zevkide böyle çıkıyor. Ama böyle futbol olmaz olsun 16. dakikadan kapanıp gelen giden topa rastgele ileri atman böyle oyunmu olur Allah aşkına. Tamam Juve'ye karşı bizde kapandık ama defans futbolunun bile bi güzelliği vardır biz topu kaptığımız anda ileri ileri rastgele vurmadık paslarla veya Drogbayla indirerek çıktık 2 tanede çok güzel gol bulduk.Ne bu şimdi.Bu kadarmı bilgisizler var bu bölümde?

• Caveman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

Sen Juventus'a karşı ne oynadın?

Kavga çıkarırım.
  • esprili bir konu açtım ama espri o kadar inceymişki, bu aramızdaki zeka ve yaş farkını ortaya koyuyor.Xelkét kurret keğa.Heyla mı kuzé da heve gay. dayga xudané heve gay malét kurre seğa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JichaelMackson

quote:

Orijinalden alıntı: babayorgun65

esprili bir konu açtım ama espri o kadar inceymişki, bu aramızdaki zeka ve yaş farkını ortaya koyuyor.Xelkét kurret keğa.Heyla mı kuzé da heve gay. dayga xudané heve gay malét kurre seğa.

Futbol bilginle dalga geçilince hemen esprili konu açtım demeye başla zaten.

Ben taktik veya diziliş hakkında birşey söylediğimi hatırlamıyorum.
  • Görende sancak Real Madrid. Ulan bundan önceki 6 yıl yoktuk Şampiyonlar Liginde ne hikayesi anlatıyosun
  • mantığa bak allahım yarabbim bu adamlar futbol tartışıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.