Teğmen
11 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İnternette yaptığım araştırma sonucu en çok tavsiye edilen kurumlardan birisi olan tasarıya başlamaya karar verdim. Haftaya başlıyormuş. Ben istanbul gop şubesine gitmeyi düşünüyorum. Daha önce tasarıya giden arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
Arkadaşlar önümüzdeki sene hem lisanstan hem de ön lisanstan mezun oluyorum kısmetse. Bazı yerlerde en son mezun olduğun bölümden girebiliyorsun demişler. Ben ön lisanstan girmek istiyorum bu mümkün mü ?
İlk defa bir oyuncu için konu açma isteği duyuyorum. Bu sezon 3 4 belki daha fazla olmuştur kale önünde dönen toplara sabriden bile kötü vuruşlar yapıyor. Güven eksikliği desem bile klas bir oyuncu hemen hemen aynı yerden üst üstte aynı hatayı tekrarlamaz bence. Bu adamı santostan beri takip ederdim. Hala aklım almıyor nasıl bu hale geldi bu adam.
Oceanus serverın da uygun fiyatlı +116 wizard aranıyor.
Şuan sbot kullanan var mı acaba? Sormak istediğim bir kaç şey olacak.
Arkadaşlar Nişantaşı Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünü kazanmışım Sormak istediğim birkaç şey olacaktı.

1- İkinci öğretimler derse ne zaman başladılar. Ek yerleştirmeden dolayı ne kadar geride kaldığımı merak ediyorum açıkçası.
2- İkincisi aslında son tercih olarak yazmıştım burayı. Fakat dgs ile mimarlığa geçiş yapmak istiyorum. Bu yüzden zaman kaybetmek istemiyorum aslında. Sizce artısı eksisi olur mu dgs ile geçiş açısından ?
3- Dgs ile devlet veya vakıf üniversiteleri açısından fark var mıdır? (Vakıf üniversitelerinde 3. sınıftan başlayabiliyoruz yanlış bilmiyorsam) Bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlarla iş çıkışında gidebileceğimiz bir yer önerisine ihtiyacım var. Bildiğiniz güzel yerleri yazarsanız çok sevinirim. Gece geç saatlerine kadar açık olması lazım çok önemli
Arkadaşlarla iş çıkışında gidebileceğimiz bir yer önerisine ihtiyacım var. Dürümcü gibi mesela. Bildiğiniz güzel yerleri yazarsanız çok sevinirim. Gece geç saatlerine kadar açık olması lazım çok önemli
Uygun fiyata +116 wiz/bard wiz/cle veya int chn karakter aranıyor. İlk tercih serpens olmazsa taurus da olur.
Seçtiğim bölümün taban puanı benim puanım dan 25 puan düşük olmasına rağmen yerleşemedim. Bu durumla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Başına böyle durum gelmiş arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum
Hakkında
Konum: İstanbul, Gaziosmanpaşa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 229
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 777
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 3.201 (Bu ay: 152)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 251 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.