Şimdi Ara

...Bitlise gidecek arkadaşlar lütfen buraya...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
24.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önce elazığ sonra bitlise gidecek arkadaşlar lütfen haberleşelim...
    ne zaman gideceğiz ne zaman teslim olacağız birlikte hareket edelim...

ARADAN GEÇEN ONCA GÜNE RAĞMEN GÜNCEL!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 29 Ocak 2014; 22:54:20 >

• selam devrem ben bitlise gidiyorum önce elazığ olmak üzere
    il jandarma komutanlığı jandarma er
  • devrelerım kısmetse bende aynı sekilde elazıgdan bıtlısı gıdıcem. dırek olarak bıtlıse gıtsek herhangı bir sorun olur mu?? bılen var mı acaba ????
  • kardeş msn adresim ilkmat40@hotmail.com

görüşelim senle bende jandarma erim...

bu ktm olayı canımı sıkıyor direkt gitsek olmaz mı nedersin?
    bu konuyu bir araştıralım..
    msn ekle konuşalım..
    gözüme uyku girmiyo
  • Arkadaşlar Bitlisliyim.

Bitlis doğudaki illere nazaran çok sakin,sessiz bir yer.

Jandarma ve Alay komutanlığı Merkez'e çok yakın yerlerde.
  • Bitlis'e otobüs ile gelecekseniz BESTVAN ile gelmenizde yarar var.Sizi Merkez'e 10 km kala indirirler ancak Merkeze gelmeniz için firmaların servisleri var.Servis sizi Alay Komutanlığının önüne kadar bırakabilir,Jandarma'ya ise 100 metre mesafelik bir yere.Gündüz Bitliste olmanızda fayda var.Gece servisler çalışmaz.

Hiç endişelenmenize gerek yok.Kime ne sorarsanız size yardım etmek için elinden geleni yapar.
  • kardeşim çok teşekkür ederim..
    gerçekten sters yapıyorum..herkese batı illeri çıktı bana ve benim gibi bikaç arkadaşa orası çıktı...

hani gitmek istemediğimden değil orada kalacak şartlarda eğitim almadan ne işimiz var diye düşünmemek elde değil..

Barral arkadaşım bikaç sorum var yanıtlarsan çok sevinirim..
    özeline yazıyorum...eyvallah
  • devreler ben istanbuldayım ve elazığ için cumartesi 17 otobusune yer ayırttım once oraya gıtmeyı planlıyorum siz naptınız

bilgi için teşekkürler barral kardeş hayırlısı olsun bakalım
  • Arkadaşlar,

Askerliğini Tatvan-Bitlis'te yapan bir dedeniz olarak SAKIN AMA SAKIN Elazığ'a gitmeyin derim. Elazığ KTM'si tam anlamıyla rezaletm bir durumda. Gitmeniz gereken yer Muş'tur. Muş KTM'si çok daha yeni ve çok daha rahattır. Elazığ'da anormal bir kalabalık olacak. Sürünmekten beter olursunuz. İsteyen arkadaşlara telefon veya msn'den yardımcı olabilirim ama sakın ola ki Elazığ'a gitmeyin arkadaşlar.

Yol olarak da konvoyla Elazığ'tan bitlise giderken hem Tunceli hem de Bingöl'den geçiyorsunuz.m Hepsi sakat yerler. O yüzden tavsiyem Muş KTM'ye katılmanızdır. Oradan bitlis maksimum 1 saat sürüyor konvoyla. Elazığ'dan gelecek olursanız en az 8-10 saatte gelirsiniz Bitlis'e.

Aslında en mantıklısı KTM'ye girmeden Bitlis'e direk olarak gidip birliğinize teslim olmanız. O zaman KTM'lerde hiç sürünmezsiniz. Bunu yapamam falan diyorsanız KTM olarak Muş'a gidin. Kağıtta veya nette ne yazarsa yazsın hangi KTM'ye gittiğiniz farketmez o yüzden Muş KTM'ye girmek.

İsteyenler bana emiraskan@hotmail.com'dan ulaşabilirler.

• Siteye yeni üye olduğum için özel mesaj alamıyorum sanırım.Bitlis ile ilgili kafanıza takılan şeyleri buradan sorabilirsiniz.Online olduğum sürece cevap yazmaya çalısırım.

Bitlis çok soğuk,yılın ilk karı bugün yağdı 15-20 cm kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barral -- 10 Aralık 2008; 13:22:41 >
  • Bende bitlis jandarma Er..
    15 inde uçakla düşünüyorum..
    Başka türlü otobüs malesef yok..
  • merhaba bende ktm ye katılmaya son anda karar verdim...elazığa ANKARADAN cumartesi akşam 19.30 da bilet buldum..
    bilet yok demeyin ekseferler açılmış..
    ama netten bakmayla bulamassınız...otogara gidip bakmanız gerek...
    cumartesi sabaha karşı oraya inerseniz yada öğleyin erkenden teslim olmak istemiyorsanız şehir merkezine en yakın yerde inin...
    orda akşama kadar yeyin için takılın..
    terminale inerseniz inizbatlar kolunuzdan tıutar götürür ktm ye....

Adamlar ktm yi bizim güvenliğimiz için oluşturmuşlar...rezil bi yer olabilir mecburen dayanıcaz yerimize ulaştıgımızda bi kaç hafta sıkıntıdan sonra rahata kavuşucaz inşallah...

elazığda buluşmak isteyenler özelime msn adreslerini yazsınlar..
    eyvallah
  • bu arada sabah bitlis il jandarma komutanlığını aradım...
    ordakiler ne deniliyorsa onu yapın dedi...
    önce ktm sonra bitlis dediler..

yolda yakalanırsanız önce tutanak tutarlar sonra soruşturma açılır dedi...

haberiniz olsun...
  • yok mu bitlis yolcusu arkadaşlar....
  • Arkadaşlar bende bitlisliyim..Soğuk olur içlik falan almayı unutmayın.Oradan sizleri Ahlat veya Adilcevaz ilçelerine verirlerse işte en mutlu gününüz olur diğer ilçelere göre daha iyidir.Hemde terör sıfırdır.Hiçbir terör olayı olmamıştır.Şimdiden hayırlı teskereler.Doğu diye korkmayın ve teslim olmadan önce büryan yemeyi ihmal etmeyin :)
  • eyvallah kardeş...
    mehmetçik dersanesi varmış orda bir bilgin var mı?
  • Bilgim yok o konuda..
  • saaol kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: caydanl

Arkadaşlar bende bitlisliyim..Soğuk olur içlik falan almayı unutmayın.Oradan sizleri Ahlat veya Adilcevaz ilçelerine verirlerse işte en mutlu gününüz olur diğer ilçelere göre daha iyidir.Hemde terör sıfırdır.Hiçbir terör olayı olmamıştır.Şimdiden hayırlı teskereler.Doğu diye korkmayın ve teslim olmadan önce büryan yemeyi ihmal etmeyin :)

Eywallah devrem..
    Eğer çarşı izni olurda , o ilçelere düşmezsek , turistik amaçlı gideriz atık..
    :)
  • Ahlat a giden olursa buradan ulaşın gereken yardımı yaptırırım.Arkadaşlar var hala..Hepinize hayırlı teskereler..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.