Şimdi Ara

Dönüş yol parası ne zaman yatar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
15.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11 celp olarak yaptım herhangi kart vermediler bizden de hesap no istemediler sadece bir kağıda herkes imza attık... Şimdi biz dönüş parasını nasıl alacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67D7F6EFB -- 17 Şubat 2019; 15:21:55 >

• Benim terhisten 2 hafta sonra yol parası,1 ay sonra da asker maaşı yattı.Kart vermeseler de Ziraat bankasında hesap açılmıştır.Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden kimliğinle gidip alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C5D3A5EF9

Benim terhisten 2 hafta sonra yol parası,1 ay sonra da asker maaşı yattı.Kart vermeseler de Ziraat bankasında hesap açılmıştır.Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden kimliğinle gidip alabilirsin.
    2 hafta sonra gidip bakarım saolasın
  • Aralik 21 de terhis olduk subat ayinin.yarisi geldi hala ne maas var ne de yol parasi cimere yazacan artik 15 bin tl yi soke soke aldilar is para vermeye gelince vermiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala maaşını alamayanlar var benimde yatmadı. Yattığı zaman bir mesajda gelmiyor sanırım. Kendimiz aklımıza geldikçe kontrol edip çekicezde kaç ay oldu hala bi ses yok
  • Çok önemli bir sorum olacak. Ben 360. dönem asteğmenim. 2016 ağustos ayında terhis oldum. Fakat 28 haziranda ameliyat oldum ve evime gittim daha sonra da kalan iznimi kullandım ve terhis oldum. Bu süre içerisinde yol parası almadığımı fark ettim. 2016 yılının yol parasını almam mümkün mü? raporlu olduğum için yol parası verilmeme durumu var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.