Şimdi Ara

...Bitlise gidecek arkadaşlar lütfen buraya... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
2
Favori
24.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bitlise düştüm,kağıtta il jandarma komutanlığı yazıyo ama oradan ilçelere dağıtacaklar heralde ?
    Bu elazığ dalgası ters oldu. 2 Nisan Perşembe 09.00 da teslim olmam lazımmış elazığa ama en erken uçak öğlen 2 de iniyor elazığa.Van'da inip bitlise direk geçmek daha mantıklı ama yasak sanırım ?
  • benımde acemı kastamonu usta bitlis
  • bende acemi kastamonu usta bitlis il jandarma
  • trbzn6134 T kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar benimde acemi kastamonu usta bitlis jandarma gitmeden önce haberleşelim... ben biletimi atatürk havalimanından 6 kasım çarşamba gününe saat 13.20 de aldım isteyen varsa haberleşip beraber gidebiliriz.
  • hepsi bitiyor arkadaşlar dişinizi sıkın..konuyu açalı 5 yıl olmuş..askere gittim geldim...aradan 4 yıl geçmiş..
    bitlisin soğuğuna hazırlıklı olun..kafanızı rahat tutun saymayı kenara bırakın diycem ama zor...ama sayarsanızda zaman geçmek bilmiyor..
    Güroymak jandarma karakoluna selamlar
  • tatvan asker hastanesi nasıldır ? beş yıllık konudan medet umuyoruz :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonewolf77

tatvan asker hastanesi nasıldır ? beş yıllık konudan medet umuyoruz :p

kardeşim tatvan bitlisin en güzel yeridir..tabi bu bitlise göre... bana sorsan daha farklı şeyler düşünüyorum..
    ama bitlis şartlarına göre en gelişmiş ilçesi tatvan..
    asker hastanesine gitmek için çok can atardık çarşıya gidip izin yapıcaz diye..
    sonuç olarak rahat edersin..
    ama askerlik olduğuna göre her yer aynı...tatile gitmiyorsun askere gidiyorsun kardeşim..kolay gelsin..
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    sağolasın kardeşim hayırlısı olsn tkrrdn tsklr :)
  • alonewolf77 A kullanıcısına yanıt
    ne demek kardeşim hiç önemli değil...özellikle yemekleri harikaydı tatvanın..çarşıya giderken yolun karşısında (sağında) çok güzel eski ama süper et yapan lokanta vardı...
    mutlaka git derim..2008 2009 da tatvanda tek sevdiğim şey yemekleriydi..
    okadar çeşit yemek..daha doğrusu et tavuk ciğer şiş ayran salata çeşitleri mezeleri vs vs... sadece 5 TL idi..
    mutlaka git kardeşim..askerde tek özeldiğim şey..:)))
    şimdiden hayırlı teskereler
    Allah razı olsun kardeşim dediğin yerlere carşıya çıktıgımda giderim artık :) bu arada muş ktm ye katılcam orası hakkında bi bilgin varmı kaç gün tutarlar ve telefon sıkıntılımıdırki k bkma arrtk senide beş yıl öncesine götürüp sıktım :)
    kardeşim sıkmadın..sorun yok..ben KTM ye gidişte katılmadım..sende kesinlikle katılma..teslim olman gereken yer nereyse direkt otobuse atla git..yolda çevirme filan oldugu yok..kimsenin bişey dediğide yok..normalde benimde katılmam gerekiyordu katılmadım..

ama askerlik bitiminde mecburi katıldım ordan biliyorum çok rezil bir yer dünya kadar adamı daracık odalara dolduruyorlar ranzaları birleştirip 4 kişi 2 kişilik ranzalarda yatırıyorlar..
    onun için KTM hakkını askerlik bitimine sakla..:)))
    askerlik bitimi ktm siz bırakmıyorlar..uçak biletin vARSA muş yada van..
    yoksa elazığ ktm ye kadar otobüsle gidiyorsun onun için dönüşte uçak biletini mutlaka al...:))
    kardeşim geçti artık devlet uçak imkanı sağladı cuma günü için muş a uçak biletini aldı muş ktm sine katılmak zorundayım daracık odalar dediğin yer muş ktm si herhalde hayırlısı olsun bakalım telefon götürsem ktm de alırlarmı ki
    almazlar merak etme..ben askere 2 telefon götürmüştüm..sen kısa dönem mi gidiyorsun?
    kısa dönem gidiyorum acemilik yeni bitti samsun çavuş tlmghdn bir hafta dağıtım izni kullandım cuma sabahı gidiorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonewolf77

kısa dönem gidiyorum acemilik yeni bitti samsun çavuş tlmghdn bir hafta dağıtım izni kullandım cuma sabahı gidiorum

rahat edersin inşallah kardeşim..
    sagolasın kardeşim snada hayatta başarılar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

ne demek kardeşim hiç önemli değil...özellikle yemekleri harikaydı tatvanın..çarşıya giderken yolun karşısında (sağında) çok güzel eski ama süper et yapan lokanta vardı...
    mutlaka git derim..2008 2009 da tatvanda tek sevdiğim şey yemekleriydi..
    okadar çeşit yemek..daha doğrusu et tavuk ciğer şiş ayran salata çeşitleri mezeleri vs vs... sadece 5 TL idi..
    mutlaka git kardeşim..askerde tek özeldiğim şey..:)))
    şimdiden hayırlı teskereler

tatvan ilce jandarmadan selamlar.Atarsa 53

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitirmişin kardeşim...hayırlı teskereler..
    slm alonewolf77 tatvan yolculuğun nasıl geçti ve asker hastanesinde askerlik genel olarak nasıl..benimde usta birliğim tatvan asker hastanesi çıktı martta ordayım inşallah..
    @alonewolf77
  • uyildiz4620 U kullanıcısına yanıt
    Yolculuk iyi gecti dostum mus ktm ye katilmadan direk gel sikinti cikmaz yksa ktm de rezil olursun. Rahat burasi sadece tel brz sikintili onun haricinde rrraht edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.