Şimdi Ara

Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
17.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi bitmediniz sıkılmadınız da ayni haberleri yapmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 8 Eylül 2021; 9:15:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kankja sıkıntı yok arkadaslar varınız yoğunuzu yatırın geleceğin sistemi budur ama yatırım tavsiyesi değil

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

Bu mesajı sabah gördüm ve tam zamanında sattım. :)

• Ne zaman Medya da Coin ler ile ilgili haberler artmaya başlarsa günlük gazetelere kadar haber olmaya başlarsa elinizdekini çıkarın. Bu düşüşten 2 gün önce her tarafta ya Binance ya da coinler aleyhine yazılar başlamıştı ve hop ertesi gün uçurum düşüş. Bir önceki uçurum düşüşte de aynısı oldu. Alt taraflara alış doldurup haber yaptırıp oralardan ETH ve BTC SOL topluyorlar sonra çıkarken de her basamakta küçük küçük satıyorlar sonra tekrar başa dönüp alt tarafa alış doldurup basını da haberlere doldurup aşağıdan bir daha trollüyorlar sistem bu.

• Başlığı şöyle yorumluyorum;

Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, inanamadık, bu kadar az düşmesini beklemiyorduk, 42k seviyelerinde takılması gerekiyordu aslında, yine az düştü hâlen inanamıyoruz..

O değilde parasızlık bazen çok güzel bazen çok kötü, arada haberlerini okuyorum, a diyorum ne kadar güzel projeymiş, 3-5 olsaydı da atsaydım, 2 ay sonra bakıyorum o projeye atmak istediğim, cebimde olmayan 3-5 para, dediğim gün atsaymışım 300 - 500 oluyormuş...

Sonra yine aynı şekilde bir haber okuyorum, bu da güzel diyorum, 3-5 olsa atardım dediğim proje de 2 ay sonra piyasadan silinmiş oluyor, seviniyorum paramın olmadığına.

Olmayan paradan para kazanamadığıma üzülüp

Olmayan paramı kaybetmediğime seviniyorum

Garip lan.

• Bitcoin'i takip etmek artık ABD'nin hareketlerini takip etmekle aynı şey arkadaşlar. Bitcoin eski formunu, Çin'den boşalan yeri, kendi çıkış yeri olan ABD şirketlerine dayandırarak geri yakaladı. Yani Çin'den boşalan yer ABD şirketleri ile doldurulmuş durumda. BTC = ABD.. Eskiden Çin ile ABD arasında gitgeller yaşanıyordu ve denge oluyordu.. Ancak ABD şirketleri bundan kar elde etmeye başlayınca Çin, hemen bunu durdurdu. O zaman da zaten 29.000$ civarına düşmüştü.

• 29'dan 52'ye kadar kısa sürede geldi.

İlla düzeltmeler olacak arada. Bazıları yıl sonu diyor ama ben nisan sonuna kadar 90-100 aralığına ulaşır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Romeo84

kendim kaybetmiş kadar sevindim...

Kendin kaybetmemiş kadar sevinmene çok sevindimBitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü 

• Yeniden güzel bir batış hikayesi izledik

• Son 1 aydır baya yükselmişti zaten longları temizlemek gerekiyordu böyle sert düşüş gelecekti elbet. Buradan tutunup kaldığı yerden yükselmeye devam etmesi gerek. Umudumuz o yönde. Düşmeye devam ederse 1-2 hafta daha o zaman ayı sezonu konuşabiliriz.

• Beter olun

• Belirli aralıklarla yapılan operasyon. Sıkıntı yok.

Bitcoin dağılımı hala yüksek oranlarda belirli cüzdanlarda.

Sistem vur kaç yapmak için tasarlanmış.

Artık kısmet seneye..

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Son 1 aydır baya yükselmişti zaten longları temizlemek gerekiyordu böyle sert düşüş gelecekti elbet. Buradan tutunup kaldığı yerden yükselmeye devam etmesi gerek. Umudumuz o yönde. Düşmeye devam ederse 1-2 hafta daha o zaman ayı sezonu konuşabiliriz.

On chain'de sorun yok. Futures dediğin gibi funding rate çok yükselmişti. Resetlendik. Harika bir retest oldu. 42.800 altına düşmedikten sonra sorun yok.

Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü

• Foruma acilen editörlerin formalarını gizle tuşu gelmeli. Bütün editörler leş, clickbait yapıyor

• Kripto ile ilgilenmiyorum ancak DH etik değerlerine uymayan haber yapan bu editör'ü tutmamasi ve ceza vermesi gerekli
    Click haberlere kadar düştünüz mu yoksa hala o bahsettiğiniz "etik " değerlerden kaldı mı sırf bunun için takip edecegim

• Canı yanan editöre saldırıyor haber içeriğinde sıkıntı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fud yayılmadan marjincilerin ocağı söndürüldü bu kadar. Alım fırsatı şuan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diğer coinleri bilmiyorumda Bitcoin ekran kartıyla üretilmeyen bir coin değil mi herkes niye seviniyor ki :)

• Allah bin beter etsin. Sizin gibi tipler yüzünden ekran kartı bulamıyoruz piyasada...Daha da kötü olması dileği ile.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.