Şimdi Ara

Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
17.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapılmak istenen korku satışı başka bir şey değil.Hodl yapanlar için büyük fırsat biraz daha piyasa durumu izlenip diplerlerden bitcoin vs. alım yapılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyasada kan gölü ancak acemilere ve panikçilere olur. sağlam adam sabırlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ti7800

Enteresan bir şekilde SOL hala dayanıyor.

Sol baya morelimi bozdu

Güncelleme

Sol devriliyor sıkı tutunun :D SAdfdsgksfoğgfds

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 7 Eylül 2021; 23:7:41 >
  • Saçmalık %10 düşüş zerre kadar önemli değil. Biz %50 leri gördük de kızılcık şerbeti içtik. Bu ne ki.

Benden size tavsiye ne kadar düşüş olursa 10'a bölün. Altına dolara yatırsanız o kadar düşse ne yaparsınız onu sorun kendinize. Ona göre karar verin

Örneğin %50 mi düştü? %5 altın yatırımınız düşse ne yaparsınız? Ya da bugünki gibi %10 mu düştü? %1 dolar yatırımınız düşse ne yaparsınız? Bu şekilde bakarsaniz içiniz daha cok eahat eder.

Aynısı yükseliş için de geçerli

• Yani her şeyi haber yapmanıza gerek yok dostum..

• 2dkda deli kar yapti spot giren buyuk yatırımci.

• Bitcoin fiyatı inanılmaz düştü, piyasa kan gölüne döndü

Dejavu...

• Kriptoyu öven biri vardı bana kafa tutuyordu nerde o eleman.

• Ana paramdan sadece anam kaldı.

Buna güldüm ben.

• "piyasa kan gölüne döndü"

ya yuh bu nasıl başlık

• Yıllar öncesinden belli böyle olacağı ilerde dahada düşecek.Bu işler revaçtayken yatırım yapan götürecek sonrasında enkaz kalacak.Altı boş çünkü Coin piyasası tamamen spekülasyon üzerine kurulu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya hahahahahahha gören de bitcoin 20k oldu sanar olm bu nasıl haber ya, yemin ediyorum korktum lan açınca. baya kan gölüymüş be kardeşim. 1 senelik grafiğe bakan ne kadar kan gölü anlar.

• Altı üstü düzeltme başka birşey değil. Bende sandım ki 50'den 10'a düştü. Yasal olarak soyulmak istersen borsa istanbula gel. Bir hisse sebepsiz yarı fiyatına düşebiliyor. Tabi o hisseler düşünce bir tane haber yapılmıyor.

• iyi olmuş bağıra bağıra düştü

• İşi bilene kan gölü olmaz. Arada bir piyasasının çöktüğünü bu yüzden her zaman yarı nakitte olmayı öğrenemediniz.

• Mumdan çıkmış yangın

• höh 46 bin şuan kangölü bumu, daha birkaç gün önce 36 bin di, gerçekten dibe vurmuş

• Balinalar sabırsız insanların ekmeğini aldı o kadar, ben krizin geleceğini tahmin edip tether'de bekledim ve dip görünen yerlerden alım yapıp btc'mi artırdım. Bu düşüşler iyi oluyor, asıl düşmezse balon olur.

• Ya kardeşim kabullenin şunun volatil olduğunu, alın tutun min 5 sene. Diğer türlü indi mi çıktı mı sinir stres.. Boğa koşusu 2022 sonuna kadar devam, arada bunlar olacak, olmazsa esas daha kötü olur çöküşler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.