Şimdi Ara

Birisi whatsapp mesajlarımı okuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
49.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mesajların telefonumdan okunmadığına kesinlikle eminim bu ihtimali çıkarırsak sanırım geriye web whatsapp kalıyor oda uzak mesafeden çekmediği için o ihtimalde ortadan kalkıyor. Bunlar dışında benim whatsapp mesajlarımı birisi nasıl okuyabilir bileniniz var mı?

• CIA okuyabilir okursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da mesajlarının okunduğu nereden anladın?

• Uzak mesafeden çekmiyor derken?

Telefonunuzdan karekod bir defa okutulduysa isterse siz istanbul'da olun webi kullanan Japonya'da olsun. Yine de okur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

CIA okuyabilir okursa

Hocam kesinlikle eminim. Olayın daha fazla detayına giremiyorum özel olduğu için, yani mesaj içeriğine falan ama birisi dediğim kişi de ailen birisi ve yaşı 45. Yani ben 22 yaşında bunu yapmayı bilmiyorsam 45 yaşında ki bir insan nasıl bu mesajlara ulaşmış olabilir bir yöntemi var demek ki
  • Whatsapp web 15 ışık yılı öteden bile çalışır bir kere giriş yaptın mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Uzak mesafeden çekmiyor derken?

Telefonunuzdan karekod bir defa okutulduysa isterse siz istanbul'da olun webi kullanan Japonya'da olsun. Yine de okur.

Emin misiniz hocam eğer dediğiniz doğruysa bu şekilde okunmuştur mesajlarım
  • Tüm cihazlardan çıkış yap

• Konustugun kisi casus olabilir ya da konustugun kisinin telefonundan görülüp 45 yasindaki kisiye haber verilebilinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruthlesss. -- 28 Temmuz 2017; 23:2:21 >
  • Telefonundan bağlantı yaptığın PC den.cikis yap tamamdir

• vozer kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle birşey münkün değil Whatsapp Webin kullanılabilmesi için telefon ve bilgisayarın aynı internet ağı üzerinde olması gerekmektedir.

• Wp webib devre dışı kalması için "tüm hesaplardan çıkış yap" demen yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

Hocam böyle birşey münkün değil Whatsapp Webin kullanılabilmesi için telefon ve bilgisayarın aynı internet ağı üzerinde olması gerekmektedir.

Aynı internet ağı şart değil

• Whatsapı silip tekrar kurarsan bir daha okuyamaz.Bu arada Whatsap Web için senin telefonunu eline alması lazım. Şüphelendiğin birisi yok mu ?
  • whatsapp webden girmişlerdir başka yolu yok yada telefonunda darkcomet tarzı bi virüs vardır
  • Playstorede tablet için whatsapp diye bi uygulama var hem kendi whatsappin aktifken hem de baskasinin karekodunu okutup o programdan onun mesajlarını okuyabiliyorsun bu tarz bi yöntem olabilir

• Whatsapp Web için aynı internete bağlı olunması gerekmiyor kız kardeşim şehir dışındayken onun bilgisayarından kazayla onun whatsappına giriş yapmıştım
  • Birisi whatsapp mesajlarımı okuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

Defalarca bu şekilde girdim ama yine de tam emin olmak için bir deneme yaptım şuan. Bilgisayarım ev ağına bağlı telefonum mobil internet kullanıyor. Sorunsuz giriş yaptım.

Birisi whatsapp mesajlarımı okuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.