Şimdi Ara

Whatsapp'ı açmadan mesajlar gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
1
Favori
317.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki whatsapp internete bağlı değil de uygulamayı açınca bağlanıyormuş gibi biriken mesajlar bir anda geliyor. Veri kısıtlama vs. bir şey de açık değil. Bağlantıda da sıkıntı yok. Çözümü var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynı sorunu yaşıyorum. Sorunun kaynağı Türk Telekom sabit internet Güvenli İnternet Profili. Şirketde 2 tane internet Hattı var. Birinde güvenli İnterneti aktif hale getirdim. Bu Hattı kullananlarda whatsapa girmeden mesajlar gelmiyor. Diğer hatta güvenli internet yok. Bu Hattı kullananlarda hiçbir sıkıntı olmuyor. Bu sorun daha önce yoktu. Belli bir tarihten sonra başladı. Muhtemelen ya Türk Telekom güvenli internet yazılımında bir Değişiklik yaptı veyahut WhatsApp farklı bir değişiklik yaptı. Defalarca Türk Telekomu arayıp arıza kaydı açtırmama rağmen bir çözüm bulunamadı. Tek çözüm güvenli İnterneti kaldırmak. İsterseniz deneyin arkadaşlar... Dönüşlerinizi bekliyorum.
  • Hocam valla aynı sorun bende de vardı whatsapp'ı silip tekrar yükledim anca öyle çözebildim.Bunu yapmadan önce bildirim ayarlarını felan kontrol et belki ordan kaynaklı sıkıntı vardır.
  • Standart ayarda zaten. Silip tekrar kurdum bakalım umarım düzelir.

• iyi günler şefim belki bunun bir yardımı dokunur

Telefonunuzun Ayarlarını açın.
    Veri Kullanımına gidin.
    Aşağıya inin ve WhatsApp veri kullanımını açın.
    Ağagıya inin ve Sınırlı arka plan verisi seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun.
    Yukarıdaki işlemleri Google Play Servisi için tekrar edin.
    Ek olarak, Sınırlı arka plan verisinin Veri kullanımı > Menü tuşu'nda işaretli olmadığından emin olun.
  • Başka çözümü olan var mı?

• Senkranizasyonu açıcaksınız. Otomatiğe mi alınıyordu onun gibi bir şey.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Yine değişen bir şey olmadı.

• CM romu kullanırken bir süre sonra bende de olmuştu, yeni versiyon yükleyince düzelmişti.

• aynı sorun bende de vardı zamanla düzeldi güncelleme falan da yapmadım
  • Hocam sürekli ram temizle yapmayın. Greenify gibi uygulalar kullanıyorsanız bazen whatsapp etkileniyor otomatik uyutma olmasa bile. Hele hele önbellek temizleme uygulamalarını hiç kullanmayın tamamen israf
  • O tür program kullanmıyorum.

• aynı sorum bende de var wifi de değilde mobil veride oluyor
  • pil tasarrufu falan açıksa da olabilir
  • Bende de aynı sorun var. Pil tasarrufu açık değil. Arka planda çalışan uygulamayı kısıtlayan bir şey yok. Senkronizasyon açık. Mobil veride sorun olmuyor. Ekran kapanınca bildirim gelmiyor. Sadece whatsapp'ta problem var. Diğer uygulamalardan bildirim geliyor.
  • Galaxy s3 kullanıyordum arada onda da bu sorunu yaşadım . Şu an a8 2016 kullanıyorum bi kaç gündür bu sorun yine olmaya başladı sildim geri yükledim veri kullanımını ve güç tasarrufunu kontrol ettim ama bir sorun göremedim. Sorunun nedenini öğrenebilen veya çözüm bulabilen var mı?

• whatsapp/ayarlar/whatsappWeb girip tüm bilgisayarlardan çıkış yap diyince düzeldi benim. Bir deneyin isterseniz.
  • Bendede bu sorun vardi greenify kaynakli idi sildim düzelmişti

• Bu sorun bendeee mevcut çözüm bulamadm

• Bende de o sorun mevcuttu geçen hafta, en mantıklı çözüm bir kaç önceki sürüm olan whatsapp ı indirip kurarsam düzelir dedim. İnternetten buldum ve indirdim ama düzelmedi.
    Şimdi ama sorunsuz çalışıyor. Nasıl olduğunu söyleyeyim size de. Bu iyiliğimi unutmayın.

Hazırmısınız, açıklıyorum.
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Kusura bakmayın böyle şeyler yaptığım için ama whatsapp düzelince çok sevinmiştim. Sizinde buraya kadar okuduğunuza değecek çözümüm.

İşte çözüm.

Çevrenizde bu problemi yaşamayan arkadaşınızın whatsapp apk sını kendinize kurun. Anında sorun düzelecek.
    O apk nasıl gönderilir derseniz de, o kişiye myappsharer programını kurun ve whatsapp uygulamasının apk sını bluetooth la kendinize gönderin.
    Kurulumu yapın ve çalıştığını göreceksiniz.

Artık bir hayır duası edersiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINLASINN -- 30 Haziran 2017; 16:54:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda ben çok debelendim buralarda (samsung a5 2016).

Watsapp, mail, sondakika.com, garanti cep, vs. uygulamay girmeden hiç bir bildirim gelmiyordu.

Forumda filan baya debelendim, ressetledim, sinir krizleri geçirdim ama nafile..

Çözüm: 6 ay dayanabildim ve 259 tl zararına sattım. 2. el az kullanılmış sıkıcı bir iphone 6 aldım. Dertler bitti...

Şimdi şirkette android kullananların tamamı aynı dertten muzdarip (tamamı türktelekom kullanıyor). Diğer şebekelerden denemedik. Alakası ver mı bilmiyorum. Şirket müdürümüz samsung gax7 edge aldı. Pişman olacaksınız dedim. Aynı sıkıntı onda da var.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.