Şimdi Ara

------'Biri ADSL' Hakkında-Ana Konu---- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
0
Favori
69.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt çıkışı aynı olduktan sonra kim gelirse gelsin farketmez
  • Diğerleri de kendilerini rakip olarak lanse etmişlerdi, aslının fotokopisi oldukları verdikleri DSL hizmetinden anlaşıldı. Bunun da farklı olacağına inanmıyorum...

• oda telekomun altyapısını kulanır degısen bırsey olmaz ..tekelı kırmak için tum turkıyeye kendısının hat cekmesi lazım yoksa ha tellcom ha superonlın hepsı aynı ... bızım mahalleye tellcom fiberoptık cekme ısını bitirdi bakalım ne olucak Bura / Altıparmak semti
  • Suanda sanirim 3 farkli altyapi var XDSL , Kablo ve quicknet.ADSL hizmeti veren butun firmalar TT un altyapisini kullaniyorlar hernagi bir altyapi calismasi ben gormedim ki kocnetten fazla bir beklentiniz olmamalidir.Zamaninda ultraTV de kocnet ve dogan ortakligiydi ve rezaletti haliyle o yuzden fazla bir beklenti icine girmemenizi oneriyorum buyuk beklenti sarsar.
  • fiyatlar hakkında bilgi için

https://siparis.biri.com.tr/

henüz anasayfada teaser dönmeye devam ediyor
  • Hani bugün salı açıklama nerde? Yalendelon.com

aha gördümhttp://shiftdelete.net/site/200808265438/Biri-Aramiza-Katildi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_one -- 26 Ağustos 2008; 15:15:04 >
  • kablo varken bunlar hikaye.

1-2 hafta içinde bağlanacak 5 mbit. lik quicknet sebebiyle vazgeçeceğim, o da olmasa gene kablonet.

Hizmet süper, sorun yok, herşey sorunsuz.
  • bende tv de gördüm bi giriyim dedim fiyatlar şu anlık iyi ama inşallah ttneti geçer de bizde biriye geçeriz
  • Yeni bir klon isp daha hiçbir farkı yok diğerlerinden fiyatlar aynı altyapı aynı. Var mı 1mb sınırsızı 20-30 ytl ye devamlı verebilen babayiğit yok.At çöpe bunu daha.
  • türl telekoma olsa olsa turkcell 3g ile rakip olabilir yoksa önümüzdeki on yıl içinde türk telekoma rakip görmüyorum
    baksanıza adamlar(türk telekom) hep en ucuzun reklamını yapıyo hiç 1 mbit sınırsız 49 ytl diye reklamını yaptıklarını görmedim.Onlarda bizim alım gücümüzü biliyo yani türkiyede her ay 49 ytl internet için kesinlikle fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucucucu -- 26 Ağustos 2008; 23:01:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Formel

Yeni bir klon isp daha hiçbir farkı yok diğerlerinden fiyatlar aynı altyapı aynı. Var mı 1mb sınırsızı 20-30 ytl ye devamlı verebilen babayiğit yok.At çöpe bunu daha.

+1 Hepsi aynı ne farkeder ki
  • "15. Sözleşmede abonelik taahhütü ne kadardır?
    Herhangi bir taahhüt gerekli değildir."

"Kampanya kapsamında uygulanacak hizmet fiyatları, Kredi Kartı ile yapılan satışlarda kampanya katılımın tarihinden itibaren 3 ay süre ile geçerlidir."

"Kampanya kapsamında uygulanacak hizmet fiyatları, diğer satış yöntemleri ile yapılan satışlarda kampanya katılım tarihinden itibaren 2 ay süre ile geçerlidir."

"Kampanya bitiş tarihinden itibaren tarifelerimizdeki ücretler geçerlidir."

"Kredi kartı ile yapılan satışlarda verilecek modem karşılığında depozito bedeli alınmayacaktır. Kredi kartı haricindeki satışlarda verilecek modemler için 50.-YTL depozito bedeli alınacaktır. Kampanya dahilinde verilen modemler Koç.net’e ait olup abonelik sona erdiğinde Koç.net’e aynen iade edilecektir. "

"Aktivasyon Ücreti Ücretsiz"

Bir yanlışlık yoksa bence bazıları için oldukça avantajlı 24 ay gibi bir taahhüt yok bi kere.
    Kredi kartı ile abone olunursa 3 ay indirim + aktivasyon ücretsiz + abonelik süresince ücretsiz modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah2008 -- 27 Ağustos 2008; 0:33:30 >

• Rakip firmalar Kablo altyapı meselesini çözdükten sonra , rekabet başlar ve bu kullanıcı için çok iyi bir haber olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cucucucu

türl telekoma olsa olsa turkcell 3g ile rakip olabilir yoksa önümüzdeki on yıl içinde türk telekoma rakip görmüyorum
    baksanıza adamlar(türk telekom) hep en ucuzun reklamını yapıyo hiç 1 mbit sınırsız 49 ytl diye reklamını yaptıklarını görmedim.Onlarda bizim alım gücümüzü biliyo yani türkiyede her ay 49 ytl internet için kesinlikle fazla

Simdilik iki rakibi var kablo ve quicknet ilerdede 3g ve wimax ile dort tane rakibi olacak.
  • (0216) 556 10 20 7/24

Telefon açıp sorabilirsiniz.Ben sordum ve yanıtlar gerçekten içaçıcı

İsteyenler kredi kartı ile abonelik başlatıp 3 ay indirimli fiyattan adsl kullandıktan sonra başka ekstra hiçbir ücret ödemeden aboneliklerini bu 3 ay sonunda sonlandırabilirler hem aktivasyon ödemeden hem de modem parası ödemeden verdikleri modemi geri iade ederek(hatta modeminiz varsa modemi almayabilirsiniz de buna da müsade var)

24 ay abone kalmayacaklar için çok çok avantajlı kredi kartı ile 3 ay indirim yani, yakın zamanda ben abone olacağım BiRi ADSL paketine büyük ihtimalle
  • Rekabet her zaman iyidir.
  • aslında fena değil 3 ay açacan 3 aysonra kapattırıp tekrar açacan başka isim üzerinden
  • Hem bedava modem veriyorlar, hemde herhangi bir taahüt olmadan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz diyorlar. Enteresan :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah2008

(0216) 556 10 20 7/24

Telefon açıp sorabilirsiniz.Ben sordum ve yanıtlar gerçekten içaçıcı

İsteyenler kredi kartı ile abonelik başlatıp 3 ay indirimli fiyattan adsl kullandıktan sonra başka ekstra hiçbir ücret ödemeden aboneliklerini bu 3 ay sonunda sonlandırabilirler hem aktivasyon ödemeden hem de modem parası ödemeden verdikleri modemi geri iade ederek(hatta modeminiz varsa modemi almayabilirsiniz de buna da müsade var)

24 ay abone kalmayacaklar için çok çok avantajlı kredi kartı ile 3 ay indirim yani, yakın zamanda ben abone olacağım BiRi ADSL paketine büyük ihtimalle

Hmm gerçekten öyleyse güzelmiş. İyice araştıralım bakalım...

• Peki bu hangi alt yapı üzerinden veriyor ki? 1024 sınırsız var, Buna geçelim desem ev tel şart mı? hız testleri filan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.