Şimdi Ara

------'Biri ADSL' Hakkında-Ana Konu---- (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
0
Favori
69.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende 8-9 aylık biri kullanıcısı olarak çok memnundum ama 2-3 gündür salak salak kesilmeler ve yavaşlamalar oluyor bugün müşteri hizmetlerini aradım 216 lı numarayı 20 dk bekledim açan yok kapattım. Herneyse bu bizim birimizi vodafone satın almış herhalde geçiş ile ilgili yada alt yapı ile ilgili değişiklikler yüzünden bu kadar zamandır olur diyorum ve haklı olduklarını düşünüyorum.

bundan 8-9 ay önce pirelli marka bi modem vermişlerdi :D akıllara zarar üzerinde 4 port ethernet 2 port internet telefon girişi 1 adet usb girişi ve çift antenli dekoratif yönden de çok güzel bir modemdi hala sorunsuz kullanıyoruz sıkıntı yok ama inş. şu yavaşlık en kısa sürede düzelir
  • benimde sorunum yoktu ama dün hızımı 8mb den 800kb düşürmüşler.
    yani kota AKN artık devredemi sizde durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

2 yıllık sozlesmem sona erdı ıptal etmek ıstedım modemı gerı yollayın dedıler ama modemın antenının beyaz plastık nasıl olmussa kırık cok basıt bır materyal telefonda kırık oldugunu soyledım ozaman modemı yollamanıza gerek yok 150 tl yollayın dedıler.....yaw tamam 2 antenın bır tanesı catkak plastık kısmı tamır ucretı degıl modemın parasını ıstıyor sımdı ben nasıl temın ederım o pılastık antenı....(( ne yapacagımı sasırdım...

150 lira filan yollama. Modemi yollayacağım, para filan göndermem de. İşinize gelirse de.

Bu arada bir uyarı. Bunlar bana aboneliğimi bitirdikten 2 sene sonra 2,63 TL borç çıkardılar. Ayrılırken borcunuzun tam olarak kapanıp kapanmadığını sorgulayın.

Bir uyarı daha: 0216'lı numaraları, 444'lü telefon muamelesi görüyor ve ona göre para kesiliyor.

• Arkadaslar TTNET 2MB den BiRi 4MB ye gecmek istiyorum.onerirmisiniz kullananlar?

netimde hic bir kompa v.s olmadi suana kadar, online oyun oynarim fazlasiyla, sorun cikarirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Arkadaslar TTNET 2MB den BiRi 4MB ye gecmek istiyorum.onerirmisiniz kullananlar?

netimde hic bir kompa v.s olmadi suana kadar, online oyun oynarim fazlasiyla, sorun cikarirmi?

Bi farkı yok ki. Aynı altyapı. Geçerken modem vs. ile seni bağlamasınlar ama. Taahhütsüz gir. Bir de Biri'nin açılması bende 9 gün filan sürmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Arkadaslar TTNET 2MB den BiRi 4MB ye gecmek istiyorum.onerirmisiniz kullananlar?

Bi farkı yok ki. Aynı altyapı. Geçerken modem vs. ile seni bağlamasınlar ama. Taahhütsüz gir. Bir de Biri'nin açılması bende 9 gün filan sürmüştü.

Taahhütsüz girme sansimiz varmi hocam?

varsa geceyim
  • quote:

quote:

quote:

Taahhütsüz girme sansimiz varmi hocam?

varsa geceyim

Vardır illa ki. Taahhütü zorlayıcı bir madde olarak baştan tüketiciye dayatamazlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kjj

2 yıllık sozlesmem sona erdı ıptal etmek ıstedım modemı gerı yollayın dedıler ama modemın antenının beyaz plastık nasıl olmussa kırık cok basıt bır materyal telefonda kırık oldugunu soyledım ozaman modemı yollamanıza gerek yok 150 tl yollayın dedıler.....yaw tamam 2 antenın bır tanesı catkak plastık kısmı tamır ucretı degıl modemın parasını ıstıyor sımdı ben nasıl temın ederım o pılastık antenı....(( ne yapacagımı sasırdım...

150 lira filan yollama. Modemi yollayacağım, para filan göndermem de. İşinize gelirse de.

Bu arada bir uyarı. Bunlar bana aboneliğimi bitirdikten 2 sene sonra 2,63 TL borç çıkardılar. Ayrılırken borcunuzun tam olarak kapanıp kapanmadığını sorgulayın.

Bir uyarı daha: 0216'lı numaraları, 444'lü telefon muamelesi görüyor ve ona göre para kesiliyor.

dostum tesekkurler yorumun ıcın ben ıstanbulda oturdugum ıcın basıt bır sekılde halletım modemın servısıne gıttım 10 tl mıydı ne o ucretı odeyıp anten taktılar bende kargo ıle fırmaya yolladım oylece kapattım bırı defterını ama hıc ınternette sıkıntı yasamamıstım onuda belırteyım sımdı evde telefon olmadıgından uydunet e uye oldum

• Arkadaşlar ben 16mbit limitsiz biri internete geçeceğim 3 ay 289tl.Benim en çok merak ettiğim,müşteri hizmetlerine kaç gün internetim kapalı kalır dedim fakat belli süre veremiyoruz dediler.Acaba 15-20 gün internetsiz kalma iktimalim var mı ?

Birde 3 ay süre bittikten sonra daha düşük tarifeye geçebilirmiyim dedim kadın 3 ay biterse istediğin alt veya üst pakete geçebilirsin ama 3 aylık sözleşme anında hiçbir paket değişikliği yapamazsın dedi doğrumu bu acaba ?

Son olarak memnunmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar ben 16mbit limitsiz biri internete geçeceğim 3 ay 289tl.Benim en çok merak ettiğim,müşteri hizmetlerine kaç gün internetim kapalı kalır dedim fakat belli süre veremiyoruz dediler.Acaba 15-20 gün internetsiz kalma iktimalim var mı ?

Birde 3 ay süre bittikten sonra daha düşük tarifeye geçebilirmiyim dedim kadın 3 ay biterse istediğin alt veya üst pakete geçebilirsin ama 3 aylık sözleşme anında hiçbir paket değişikliği yapamazsın dedi doğrumu bu acaba ?

geçiş yapacaksan kesilme olmaması lazım

yazlıkcı pakette tabiki 3 ay o pakette kalırsın sonra istediğine geçersin ama sonra mesela 16 geçtin sonra 8 e düşüremiyorsun aklında olsun.
    zaten 16 da pek bi işe yaramıyo 8 gayet ideal bi hız

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Arkadaşlar ben 16mbit limitsiz biri internete geçeceğim 3 ay 289tl.Benim en çok merak ettiğim,müşteri hizmetlerine kaç gün internetim kapalı kalır dedim fakat belli süre veremiyoruz dediler.Acaba 15-20 gün internetsiz kalma iktimalim var mı ?

yazlıkcı pakette tabiki 3 ay o pakette kalırsın sonra istediğine geçersin ama sonra mesela 16 geçtin sonra 8 e düşüremiyorsun aklında olsun.

Nasil yani 3 ayin sonunda 8 sinirsiz pakete gecemezmiyim ? Musteri hizmetleri 3 ayin sonunda istedigin pakete gecebilirsin yada kapatabilirsin dedi yalanmi soyluyorlar acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Nasil yani 3 ayin sonunda 8 sinirsiz pakete gecemezmiyim ? Musteri hizmetleri 3 ayin sonunda istedigin pakete gecebilirsin yada kapatabilirsin dedi yalanmi soyluyorlar acaba ?

öyle bir şey demedim nerden çıkardın

8 e geçersin ama 16 geçersen 8 e düşürmüyorlar dedim ki yukarda yazıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

öyle bir şey demedim nerden çıkardın

8 e geçersin ama 16 geçersen 8 e düşürmüyorlar dedim ki yukarda yazıyor

Çok tşk ederim cevap için peki memnunmusun ? Birde 3 ay sonunda istediğim şekilde kampanya olmazsa tekrar kolayca ttnet ve smileye tekrar dönebilirim değil mi ?

------------------------------------

Bu arada 16mbit limitsiz olana başvurdum 289tl.Peki arkadaşım bundan sonraki süreç nasıl işliyor.Ben nasıl para ödeyeceğim ? Parayı ödemeden biri aktif olmayacakmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 7 Haziran 2012; 0:44:24 >

• yazlıkçı paket 3 ay olduğu için 3 ay sonra istediğin yere geçersin.

memnuniyet bölgendeki santrale bağlı yani TTnetin santraline illa 16 vermiyorlar zaten 14 civarı oluyor.
    sende ne olacak bağlanınca anlayıcan.
    biriadsl farkı müşteri hizmetleri iyi çalışıyor hemen cevap alıyorsun.

hayırlı olsun
  • allah belasını versin böyle firmanın.
    adslimi kapattırmam gerekiyor 5 gün içerisinde bırakın işlemi yaptırmayı daha müşteri hizmetlerine bağlanamadım.

acaba telefonumu kestirsem internet gideceği için kesilmiş sayılır mı?en azından internet servisi almadığım için faturalandırma yapamazlar diye düşünüyorum zira bunların adsli kapatması 1 ayı bulacak gibi :S
  • koduguun firması 2 saattir telefona bakan yok

hızım 3 mbit bugün ayın 1 gene yükseltmemişler 8 e

her ay arayıp bildirmem mi gerekiyor bunlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 1 Ocak 2013; 21:29:53 >
  • Artık VODAFON NET oldu isim tamamenvodofone biri kampanya vodafon tarafından yönetiliyor 2013 kampanyaları hakkında bilgi burada var arkadaşlar ses ile birlikte alırsanız avantajlar var
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.