Şimdi Ara

------'Biri ADSL' Hakkında-Ana Konu----

5 sn
777
Cevap
0
Favori
69.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 311
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mehmet_alp (32 mesaj) The Islander (24 mesaj) ertanx (24 mesaj) righteous@ (22 mesaj) mavim205 (19 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> ------'Biri ADSL' Hakkında-Ana Konu----
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5264 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Türk Telekom'a yeni rakipler gelmeye devam ediyor. Yeni markalar, hem ADSL hem de sesli görüşme imkanı sunacaklar. Rakiplerin en yenisini açıklıyoruz.

Türk Telekom, ülkedeki tüm kablo altyapısının kendisine ait olması nedeniyle rakipsiz gibi görünüyor. Çok ciddi bir rekabetin olabilmesi için, yeni firmanın kendi kablo altyapısını sunması şart. Teknolojinin gelişmesi ve kablolu altyapıların alternatiflerinin oluşması ile beraber, Türk Telekom'un verdiği hizmetlerin aynısını çok daha uygun fiyata sunmak isteyen firmaların sayısı da artıyor.

Telekom'un Rakibi Biri mi?

Bu rakiplerden en yenisi, Koç Grubu'na ait olan "Biri" markası.http://www.biri.com.tr/ adresinden gizliden gizliye kullanıcılara ulaşmaya çalışan firmanın, kullanıcılara sunacağı planları 26 Ağustos 2008 Salı günü

http://www.biri.com.tr/

----------------

ohbeee tekeller kırılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 11 Mart 2009; 2:14:35 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    inş yavv.telekomdan çektiğimiz yeter be.Dünyanın neresinden sınırlı intenet var tamam hız ı geçtim sınırlı intenet diye birşey mi olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    Güzel güzel zaman geçmeden gelselerde bizde ucuz internetin tadını çıkarsak
    |
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    AA Tvde reklamını gördüm bende bu ne demiştim şimdi sitesinde karakteri görünce farkettim demek buymus reklamda cok yakında bişiyler olcak diyordu ama unuttum...
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    11222 Mesaj
    Uzun zaman oldu yeter artık.
    Bu firmanında kullanıcıyı her türlü kazıklamaya çalışacağına adım gibi eminim.
    Tek ortak özellikleri; Kendi milletini sömürmek.

Umarım fikirlerim de yanlış çıkarımda düzgün bir internet kullanıcısı oluruz.
    |
    |
  • Yarbay
    5730 Mesaj
    "Birii biri birilerine baakaaar bakar bakar dururum, inceee giymiş giymiş üstüne ooo güül o gülleri savurur"

diye bir şarkı vardı eskiden hatırlarmısınız

Telekoma rakip olmak için öncelikle bismillah deyip (devlet destekli özel tekele karşı olmak zor iş, Allah tan yardım almak şart) kablo döşeme işine girmek gerekir (örnek tellcom fiber olayı) Her kim ki kablo döşemeden ben telekomdan daha güzel tarife sunacam diyorsa yalan söylüyordur içine şeytan girmiştir onun

Wimax i falan da hiç beklemyin bence Türkiye özel tekel tt varken ve arkasında devletin desteği varken mümkün değil olmaz o iş... He hükümet değişir o zaman umutlanın yani önümüzdeki 5-10 sene wimax yalanı dolaniyiii yee yeee bak buda eski bir şarkıdır ha
    |
    |

• Yarbay
    3165 Mesaj
    Valla ya online oyunlarda bazen telekoma sövüyorum adamlar beğenmiyosan başka isp ye geç diyolar. Başka isp yok deyince koskoca türkiyede 1 tane mi var diyolar ? burda bi ton isp var diyo yurtdışındaki ülkeler. gelsin artık şu telekoma rakip ya adamlar kafasına göre zam yapıyolar yapacakları indirimi dört gözle bekliyoruz. iletişim vergisi azalacak dediler bi tarihte hala bi icraat yok.
    |
    |
  • Yarbay
    4900 Mesaj
    Bu Turk.net gibi adsl hizmeti vercek. Kendi altyapısı, türk telekom kablosu ile...
    |
    |
  • Yarbay
    5730 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

Valla ya online oyunlarda bazen telekoma sövüyorum adamlar beğenmiyosan başka isp ye geç diyolar. Başka isp yok deyince koskoca türkiyede 1 tane mi var diyolar ? burda bi ton isp var diyo yurtdışındaki ülkeler. gelsin artık şu telekoma rakip ya adamlar kafasına göre zam yapıyolar yapacakları indirimi dört gözle bekliyoruz. iletişim vergisi azalacak dediler bi tarihte hala bi icraat yok.

Kağıt üstünde bakarsan bir sürü isp miz var. Kağıttan bakıp yorum yapan denyolar Türkiye de rekabet var sanır. Ancak altyapı tek bir firmanın elinde ve bu firma özel bir firma ve bu firma aynı turkcellin baz istasyonlarını hiçkimselerlen paylaşmam demesi gibi altyapısını kimseciklerlen paylaşmaz (sadece onları kullandırtır ve parasını alır) Fiyatı o belirler (rekabet yok, fiyat belirleyici tek firma var)
    |
    |

• Yarbay
    4900 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

Bu Turk.net gibi adsl hizmeti vercek. Kendi altyapısı, türk telekom kablosu ile...

Biraz düşündüm, gerçekten de böyle yapıcaklar. Altyapılarını tellcom gibi döşeseler mutlaka duyulurdu...
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    11222 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

Aynen hocam ya.
    Geçen oyundayım adam dedi; "benim kurduğum yere gelin 16 Mbit var bende" millet başladı bunları demeye.

"16 Mbit ne ki sen bununla mı övünüyorsun"
    "o kadar yavaş bağlantı ile oyun oynanmaz"
    "yavaş bağlantın ile serveri meşgul etme"
    "ben o bağlantıyı çocukken kullanırdım"

Yuh dedim, arkadaş adamlar 16 Mbit ile dalganın masterini yapıyorlar.
    Bilseler bizde 1 mbit var, mail atıp oyundan attırırlar.
    |
    |

• Yarbay
    10660 Mesaj
    walla aslinda en akıllıca rakip kablo döşemeden uydudan baglanarak olur. bunuda Türkiyede destekleyen firma yok. hele hele cift yönlü bi internet inanilmaz pahali.
    umarim bu firmada telekomun alt yapısını kullanarak internet kullanicilarina ulaşmaz.
    kablo döşeme olayi zor. hele Türkiye gibi bi yerde bazi yerlere ulaşmak yillar bile sürebilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    728 Mesaj
    siteye girdim flash yüklendi ve berbat esprili bir animasyonun sonunda anladımki brş para etmeyeecek smile adsl kopyası gibi birşey olacak sanırım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    rekabet iyidir ama çok birşey değişmez hemen en azından. başlangıç olması iyi. kendi kablo ağını mı kurmuş nasıl getirmiş telekomdan bağımsız. Telekomdan bağımsız uydu var başka yok galiba.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    umarım rakip olabilir:) daha ucuz daha kaliteli olur.
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    Biri.com.tr yeni degil ki var bir yildir filan..
    |
    |
  • Yarbay
    3186 Mesaj
    her şey fasa fiso........ hiç biri inandırıcı değil.....
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Valla @kartalaraz'a katılmamak elde değil.
    |
    |
  • Yarbay
    5266 Mesaj
    Tamda bulmuşunuz al birini vur ötekisine diğerinden ne farkı olabilirki..
    |
    |
  • Yarbay
    4900 Mesaj
    http://whois.domaintools.com/biri.com.tr

buna göre:

Created: 2005-04-21

dediğine göre baya bi olmuş.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.